سینی کابل کبیر تولید کننده سینی کابل

کابل ها بایستی در تمام طول مسیر از باطن سینی کابل یا این که نردبان کابل عبور کنند که همین شامل حرکت‌های عمودی

توسط HEKAYATS در 26 شهریور 1401
کابل ها بایستی در تمام طول مسیر از باطن سینی کابل یا این که نردبان کابل عبور کنند که همین شامل حرکت‌های عمودی هم می باشد. لدر کابل اکثر در مکانهایی که اهمیت سقف می باشد به کارگیری می شود و برای گوشه و کنار های بیرونی، سینی کابل آیتم به کارگیری قرار میگیرد. در محیط هایی که اهمیت رطوبت می باشند از نردبان کابل گالوانیزه گرم استفاده می شود. کاربرد درب سینی های کابل اکثر برای محفظه هایی است که شامل زخم دیدگی سیم برق هستند. در این درب ها کابل و سیم ها از داخل سینی عبور می کنند و حفاظت از آنها شکل می گیرد.

زانویی 90 سکو سینی کابل

سینی کابل سبدی به صورت مجموعه‌ای از نوارهای فلزی یا این که پلاستیکی می باشد که شبیه یک سبد صحیح شده است. مزیت سینی کابل سبدی در این می باشد که برای پشتیبانی از سیم‌کشی مهم سیم‌های با طول‌ کوتاه در میان یک یا دو متر استعمال می‌شود. چنانچه بخواهیم مسیر سیم کشی را عوض کنیم، از چهار راهی یا این که سه راهی به جهت این عمل استعمال می‌کنیم. زانو افقی، که می‌تواند در زمانی که بخواهیم مسیر سیم کشی را در جهت چپ یا راست امتداد دهیم به عمل برده میگردد و در زوایای متمایز که اکثراً ۴۵ درجه یا ۹۰ رتبه هستند ساخته می‌شوند.
  • تمامی ساپورت های قید شده به بعد ها 10 ، 20 ،40 درتهران لاله زارموجود می باشد .
  • استفاده از دستگاه CNC منجر می گردد سینی های کابل فاقد تراز تیز بوده و روکش کابلها جراحت نبیند.
  • ما صد رد صد در گزینه خرید اکثر سینی کابل به جهت شما تخفیف ویژه در نظر میگیریم و غایت همکاری را در پروژه های تبارک کابل کشی مهم شما خوا هیم داشت.
  • اول این که انتظار می‌رود ضخامت، ارتفاع و عرض متریال مورداستفاده در همین کالا حتماً استاندارد باشد.
  • در روزگار تولید، خریدار به تولید کننده اعلام می نماید که سینی کابل گالوانیزه سرد یا سینی کابل گالوانیزه گرم می خواهد.
سینی‌های کابل ساخته شده کلیدی استفاده از مش سیم – سبدهای کابل – در جایی به کار گیری میشود که تعداد متعددی کابل ریز سرگرم باشد. گهگاه اوقات، کابل‌های برق بزرگی که در سینی نصب می‌شوند، ممکن میباشد به بلوک‌های پشتیبانی نیاز داشته باشند تا مشکلات مسافت بین‌هادی‌ها و دوری از گرم شدن بیش از حد سیم‌ها را متوقف کنند. سیستم سینی کابل معلق یک سیستم مدیر سینی الکتریکی انعطاف پذیر هست که به به عبارتی اندازه استحکام و قابلیت اطمینان سبد سینی کابل سنتی را مهیا می‌کند. علاوه بر این، یک سینی کابل معلق به ترازو به اندازه کلیه کاره میباشد که می‌توان آن را اهمیت اعتنا به نیازهای کاربر تغییر داد. بهترین راه­حل الکتریکی برای مسیریابی و پشتیبانی از چند کابل به طور هم‌زمان است. سبدهای سینی کابل اکثر اوقات کلیدی ادغام سیمی هستند که اذن میدهد هوا برای تهویه مناسب کابل گردش کند.

سینی کابل گالوانیزه گرم

کارشناسان ما در سریع ترین دوران ممکن پیش فاکتور را برای شما ارسال می کنند. در حالت کنونی جمهوری اسلامی ایران عزیزمان شاهد قطعی الکتریسیته در سا‌عتها زیادی ازشبانه رو هستیم و حتی با رفت و رجوع و برگشت پیاپی برق، صدمات جبران ناپذیری مانند سوختن وسایل برقی ... هر کدام از زانویی ها که شامل افقی و عمودی میباشند می توانند ثابت یا این که متحرک باشند. در این ویکی‌پدیا پیوندهای زبانی در بالای ورقه و هم‌تراز اصلی عنوان مقاله قرار دارند.

مشخصات سینی کابل

در جاهای رطوبتی از سینی کابل گالوانیزه گرم و در اماکنی که رطوبت کمتری وجود دارد، از سینی کابل گالوانیزه سرداستفاده می شود. سینی کابل گالوانیزه سرد (فابریک)، برای محیط های سربسته همچون پارکینگ و کارخانه مناسب است. سینی کابل به وسیله دستگاه CNC پانچ می شود و همین حفره ها جهت تولید گردش هوا و پرهیز از توده شدن آب در کف سینی ایجاد می شوند. سینی کابل گالوانیزه عرض سینی 30 سانتیمتر - عمق سینی کابل 4 سانت - ضخامت ورق سینی برق 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر قابل تعیین - بدنه فلزی گالوانیزه - تجهیزات جانبی به صورت جداگانه بایستی تنظیم شود. سینی کابل گالوانیزه فابریک - اهمیت عرض 5 سانتیمتر - ضخامت ورق سینی برق 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر - کیفیت ساخت بالا - بدنه گالوانیزه فابریک - عمق سینی 4 سانتیمتر - تجهیزات جانبی به رخ جداگانه می بایست تنظیم شود. مجتمع تولیدی و صنعتی شخص سینی کابل در سال 1387 اهمیت هدف ساخت انواع سینی های کابل، لوله های گالوانیزه،لوله های فلکسی بل شروع بکار کرده است.

لوله فولادی برق

سینی ها بر پایه نیاز مشتریان از ورق های اساسی ضخامت ۰٫۷ میلیمتر،۱ ،۱.۲۵، ۱.۵ ،۲ ،۲.۵ میلی متر ایجاد میگردد. افزایش تعداد خم های سینی، سبب ساز افزایش مقاومت ورقه سینی و تحمل بار اکثر بر روی آن می شود. تعداد خم به جهت مصارف تجاری به رخ استاندارد ۴ خم است، اما برای مصارف صنعتی ۶ خم می باشد.‍ در مناطقی که مرطوب و اسیدی هستند، از آبکاری گرم ( روکش گالوانیزه گرم ) برای ساخت سینی ها به کار گیری می گردد. سینی های کابل در ارتفاع ۲ متر، دارای ضخامت های ۱، ۱.۲۵، ۱.۵ میلی متر و عرض ۵ تا ۶۰ سانتی متر در بازار موجود هستند. سینی کابل در بعدها مختلف ساخت و مهم دقت به تعداد و سایز کابلهای عبوری گزینش می گردد.سایزهای کوچکتر دارای ورق سبکتر جهت کابلهای سبک و سایزهای بزرگتر، کلیدی ورق ضخامت بخش اعظم جهت عبور کابلهای سنگین خیس به کارگیری می گردد. همین گونه از محصولات را می قدرت از نظر پوشش به رخ گالوانیزه، پیش گالوانیزه و گالوانیزه گرم تقسیم بندی کرد. متاع بدنه سینی‌ های برق که در همین مجموعه ساخت می شود، در برابر جايگاه حرارت بالا و آتش سوزی مقاوم هستند و می‌توانند از سیم و کابلها در شرایط جوی نامناسب حفظ کند و در عین اکنون امنیت بیشتری را در وضعیت آتش سوزی تولید کنند. در زمانه متصل نمودن سینی کابل و اجزای آن به هم، همین عمل به آسانی و فقط به وسیله پیچ و مهره انجام می شود. پیچ و مهره ای که به مراد وصل شدن رابط ها و بقیه قطعات به یکدیگر بکار برده می شود، اغلب از نوع سرعدسی پیچ گوشتی خور و اهمیت قطر 6 میلی متر است. سيني كابل به شما اين امكان را مي دهد تا كابل ها و تجهيزات الكتريكي خویش را به شکل منظم راه و روش اندازي كنيد. اين كار علاوه بر اينكه از تجهيزات شما محافظت و نگه داري مي كند، امكان تعمير آن را نيز بسيار معمولی تر مي كند. بديهي میباشد كه پيدا كردن نادرست و ايراد يك مجموعه منظم بسيار ریلکس تر و معمولی تر از پيدا كردن دسته انبوهی از كابل ها در يكديگر است. می باشد که همین خصوصیت باعث مقاومت این محصول می شودکه سینی کابل 10 سبب پرهیز از زخم دیدن آن ها در برابر ضربه ها و صدمات مکانیکی می شود . غالبا همین مدل از تکنولوژی ناخودآگاه منجر صرفه جویی دیده گیری در هزینه های ساختمانی می گردد به عبارت دیگر یکی از مناسب ترین و کارآمدترین کارها در تاسیسات ساختمانی می باشد . همان ساپورت سقفی بوده مهم این تفاوت که به جای این که از یک ریل داخل دو پیچ متری استفاده شود می توان از یک سری ریل به جهت نگه داشتن چندداکتاستفاده کرد .

داکت سیم کشی روکار، مشخصات فنی و فواید آن

شرکت سپکو (سپهر پژوهان کویر) اساسی به کارگیری از دستگاه های پیشرفته و تمام و اساسی کادری مجرب و عمل آزموده آماده انجام اشکال سفارشات می باشد. حتماً تابه‌حال اسم کابل زمینی را شنیده‌اید و می‌دانید که بیرون از منزل نصب می‌شود؛ اما، آیا می‌دانید این کابل‌ها چه کاری انجام می‌دهند؟ جواب این سؤا... تعداد خم کناره ​ها می تواند 2 ، 4 و یا این که 6 خم باشد که ارتقا تعداد خم ها منجر تحمل بار بیشتر می گردد. آهن دپو مهیا هرگونه پاسخگویی در راستا پیگیری سفارش و نیاز مشتریان می باشد. درصورتی که قرار است کابلهای ما در مجتمعهای مسکونی اساسی ارتفاع سقف کوتاه نصب گردند، استعمال از شاخه های 2 متری مطلوب است. در صورتی که قرار هست در کارگاه های صنعتی حساس طول مضاعف کارگزاشتن گردد، شاخه های 3 متری ​سرعت نصب را به مراتب فراتر میبرد. تعداد بهینه سیستم محافظ و نوع آن هم می تواند منجر سهولت در کارگزاشتن و منش اندازی گردد. از طرفی حتمی است که در ایجاد این کالا از مواد بازیافتی استعمال نشده و هیچ‌کدام از شاخه‌های بریده شده بر مغایر مشخصات مندرج روی فاکتور و شناسنامه جنس نباشد. • تحمل وزن کابل‌ها را داشته باشد و بتواند در در مقابل فشارهای حرارتی و ارتعاشی استمرار بیاورد. همچنین کابلهای توان در سینی کشی الکتریسیته به فضای بیشتری جهت خنک شدن و تداوم اکثر نیاز دارند. بی گمان خیلی راحت تر هست که سیم های تازه را درون سینی کابل قرار بخشید تا این‌که تمام سیم های کابل کشی توکار را از درون لوله های توکار بیرون آورده و حساس سیم های نو جایگزین نمود. بعضا از مهندسین ترانکینگ را در حق تقدم قرار می دهند و معتقدند که همه مرکزها الکتریکی باید به طور کامل به وسیله فلز محدود گردند. این گونه سینی ها تنها سیم هایی را که برای همین دسته اعمال برنامه ریزی شده اند تحت پوشش قرار می دهند. نقص سیم به ادله مسائل اجرای سیم در این نوع سینی های کابل وجود ندارد. سامانه ترانکینگ شامل یک خلل می باشد که به علت فاقد ترک بودن، رطوبت به راحتی می تواند داخل سینی کابل ایجاد و متراکم شود.

درباره شرکت

انتظار می‌رود بازار جهانی سینی کابل به استدلال مزایای بی‌شمار آن نسبت به سیستم‌های مجرای الکتریکی سنتی، عجله بیشتری بگیرد.سینی کابل رویه حل... اکثر از فولاد دارای روکش گالوانیزه آیتم مصرف قرار می گیرند؛ ولی از کالا استیل و آلومینیم و حتی از کالا پلاستیک هم ساخته می‌شود. سینی های فولادی از فولاد اهمیت میزان مرغوب بودن ساختاری بالا بوسیله مراحل رخ گیری اصلی نورد مستمر ساخته می‌شوند. همچنین فرایند فرم دهی و اکسترود سبب ساز افزایش استقامت مکانیکی آن‌ها می شود. در هنگام کابل کشی، از سینی‌ کابلبرای نگهداری و سوق‌دهی کابل های الکتریکیبه عنوان عایق مورد استفاده برای توزیع برق، کنترل و ارتباطات به کار گیری می‌شود. به استدلال محدودیت‌هایی که به عامل ساخته شدن توسط میله‌های رزوه­ای سفت و دشوار تولید می‌شود، به دشواری جایی برای تنظیمات وجود دارد. سینی کابل یک نظام مدیر کابل میباشد که حمل و نقل ایمن سیم‌ها را در بخشها گشوده قابلیت پذیر میکند و از کابل در برابر گرمای بیش از حد و تولید آتش سوزی حفظ می­نماید. متداول­ترین سینی‌های کابل شامل کف جامد، سوراخ دار، نردبانی، مش سیمی و دسته کانال می‌باشد. سینی‌های کابل، سیستم‌های پشتیبانی مکانیکی میباشند که می‌توانند هر چیزی را از کابل‌های برق و راه‌های آهنی گرفته تا‌‌هادی‌های عایق به جهت توزیع نیروی الکتریکی مدیریت کنند. خبر خوش این هست که در صورتی که به جهت سینی کابل و تجهیزات آن مشکلی پیش آمد می توانید کلیدی نمایندگی سینی کابل پی وی سی در بین بگذارید تا هر چه پر سرعت تر مشکل سینی کابل پی وی سی از بین بردن گردد و اصلی فرضی آسوده به کارهای خود برسید و از زندگی و شغل خود لذت بیشتری را ببرید . سینی کابل پی وی سی در برابر رطوبت دارای مقاومت بالایی می باشد . مشخصات کلی ساپورت های گزینه استعمال حیاتی اعتنا به عرض سینی و وضعیت نصب، مختلف است. ساپورت سینی کابل را حیاتی دو کلاس طراحی استاتیکی و دینامیکی تقسیم بندی می کنند. در این حالت می توان از ابزاری به نام سینی کابل یا cable tray در جهت انتقال کابل ها، نگهداری از آن ها، زیبایی و تروتمیز بودن کابل کشی‌های مضاعف دوچندان و هچنین جهت نصب گونه های مهتابی در پایین آن ها در ساختمان‌ها استعمال کرد. سینی کابل در سایزهای متعدد تهیه می شود و ضخامت آن بستگی به حجم کابل و عرض سینی و مکان کارگزاری داراست که همین فرمان به طور کامل متغیر می باشد. در صنایع و کارخانجاتی مانند صنعت های نفت و گاز و پتروشیمی، کمپانی های عمرانی و تجهیزاتی، صنعت نظامی و دفاعی، تاسیساتی، صنعت فولاد و سیمان، مرکزها صنعتی، بیمارستانی، فرودگاهی و ... که به ادله تعداد بالای سیم کشی و دستگاه های گوناگون حساس سیم های زیادی هستند و از سینی کابل به جهت زیباتر شدن و منظم تر چشم شدن سیم ها استفاده می کنند. سینی کابل گالوانیزه در عرض های مختلفی نظیر 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 25 ، 30 ، 40 ، 50 و 60 سانتیمتر و در ارتفاع های 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 و 15 سانت و حیاتی با طول 2 و 3 متر ساخت می شود . یکی از شیوه های جابجایی و محافظت از کابلها و سیم های الکتریسیته به کار گیری از سینی کابل گالوانیزه و نردبان کابل گالوانیزه می باشد که به ما در انتقال کابل به حالت افقی و عمودی کمک میکند. سینی کابل گالوانیزه را می توان نیز بر روی دیوار و نیز روی سقف استفاده کرد. به جهت خرید کردن سینی کابل گالوانیزه گرم و سرد و اتصالات آن ها میتوانید به مجموعه کرمان نیرو که محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین بها به بازار ارائه میکند، مراجعه نمایید. سینی کابل گالوانیزه سرد - عرض سینی 20 سانتیمتر - عمق سینی کابل 4 سانت - ضخامت ورق سینی الکتریسیته 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر قابل گزینش - میزان مرغوب بودن ایجاد و ارتفاع عمر بالا - بدنه آبکاری گالوانیزه - تجهیزات جانبی به صورت جداگانه... سینی کابل یا cable tray از کاربردی ترین تجهیزات مورد به کارگیری برای کابل کشی و مدیریت و جهت دهی خوبتر سیم های استفاده شده به شکل روکار در محفظه های صنعتی و مسکونی می باشد که با اشکال مختلفی است. این سینی ها اساسی اعتنا به محل استعمال و نصب آنها و همچنین جنس کابل و شرایط محیطی و میزان نور و دما مهم تنوع بالایی می باشند. علیرغم تنوع بالا در همین محصول، کل گونه های این تجهیزات باید در برابر نم و رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی داشته و امکان تهویه و تبادل هوا را برای کابل ها به راحتی مهیا سازند. کابل کشی یا سیم کشی ساختمان ها به صورت روکار سبب می شود تا به نیز ریختگی و پیچیدگی زیادی را به همراه داشته باشد. این مساله مخصوصا در محیط های صنعتی و شرایطی که کابل های مخابراتی و فیبر نوری، کابل های اتاق سرور و کانال ها کامپیوتری و لوله های الکتریسیته کشی ساختمان ها در مسیرهای متفاوت ساماندهی می گردند اهمیت بیشتری پیدا می کند. به منظور ایجاد نظم خوبتر اهمیت جور بندی کابل ها و مشخص کردن مسیر هدایت و انتقال هر مجموعه از سیم ها از تجهیزاتی به نام سینی کابل به کار گیری می شود. مقاومت در برابر آب و هوا و مواد شیمیایی نیز می تواند از امتیازات بارز همین متاع به شمار آید. از این گونه سینی به جهت اجرای تاسیسات الکتریکی استعمال می شود که در بعد ها و اندازه های متعدد ساخته می شود. سپس به مراد عملیات رخ دهی، لبه‌ها مهم خم برک کل اتوماتیک به طول 2 تا 3 متر به صورت 4 خم و یا 6 خم فرم به گزارش همین سایت دهی می‌شوند. نفتی و گازی، پالایشگاهها، کارخانجات و مرکزها مخابراتی و صنعتی به کارگیری می شود. دارای زاویه صاف و یک دست می باشد،که همین خصوصیت منجر می شود از زخمی شدن کابل ها جلوگیری شود. همین نمایندگی در صورت هر مدل فساد و خلل در قطعات جانبی در اسرع وقت برای رسیدگی به مشکلات شما حضور پیدا می کنند. مطمئن گردید که تمام پروسه کارگزاشتن و خط مش اندازی سینی های کابل مطابق دارای هدف ها پروژه سیستم الکتریکی و اندک ولتاژ و بی تردید از استاندارد محلی و میان المللی برخوردار باشد . سینی کابل PVC بخاط خصوصیت هایی که دارااست در تاسیسات برقی دوچندان کاربرد داراست . در پروژه های پهناور که نیازها ممکن هست در هر لحظه تغییر‌و تحول کند می توان به تعداد سینی های کابل ها بی افزایید یا کمتر دهید . این مدل سینی های کابل در هیچ شرایطی در گیر خوردگی و پوسیدگی نخواهد شد به همین عامل در گوشه و کنار گشوده میتوان به کار گیری کرد . کاورهایی به جهت سینی های کابل وجود داراست که به جهت حفظ کابل ها از هر دسته رطوبت و گرد و غبار مطلوب می باشد . بعداز مشخص و معلوم کردن مسیر سینی کشی، بایستی ساپورت سقفی به سقف نصب نماییم. سپس، سینی ها را روی ساپورت سینی قرار دهیم و اصلی پیچ و مهره آن را اثبات می کنیم. در زمانه اجرای سینی الکتریسیته به جهت اتصال در میان دو سینی کابل و یا این که لدر کابل به نیز از جوینت سینی کابل به کارگیری می کنند.جوینت سینی کابل در دیواره کناری سینی کابل و یا لدر کابل کارگزاشتن می شود. در همین موقعیت به جهت جلوگیری از گرم‌شدن و یا انتخاب مسیر به جهت شرایط عمودی و افقی می بایست حتماً از سینی‌های کابل به کار گیری کرد. بخصوص در مسیرهای توزیع برق قدرت، سیستم در دست گرفتن و ارتباطات زیرساخت این موضوع با متعددی دارد. وزن زیر و مقاومت مناسب در مقابل خوردگی دو امتیاز برتر همین متریال است. قیمت های ذکر شده در جدول ظریف نمی باشد و بها دقیق و قابل استناد، پس از استعلام و معین شدن طول برش و تعداد در پیش فاکتور مشخص و معلوم می گردد. از این کالا به جهت کاربردهای مخابراتی و فیبر نوری استعمال شده و عموما با استفاده از روی سطح آن مراقبت می شود. لازم به ذکر است ضخامت تا 2.5 میلیمتر و خم تا 2.5 میلیمتر انجام می‌گیرد. ارزش های ما به روز است و اهمیت کمترین قیمت، قیمت ساخت از ما خرید می کنید. در همین نصیب تلاش داریم مطالبی در مورد کارگزاشتن سینی کابل PVC به شما عزیزان ارائه دهیم البته پیش از کل همین ها خوب تر هست پاره ای در گزینه کارگزاشتن سینی های کابل و نکته ها آن صحبتی داشته باشیم آن‌گاه درباره کارگزاشتن سینی های کابل PVC کلام خوا‌هیم کرد . سینی های کابل ها به یاری رابط به یکدیگر وصل می گردندهمچنین در نصیب هایی که کابل ها خم می شوند می توان از زانوی سینی کابل بهره برد . در بخش های تجاری اغلب از سینی های کابل , نردبان کابل و لوله های فولادی الکتریسیته در ارتفاع مسیر نیز استعمال می شود. در جواب به این سوال می توان گفت که که از سینی کابل یا این که Cable Tray به مراد منتقل کردن و جهت دهی تعداد زیاد متعددی کابل به رخ بر روی کار, استفاده می کنند.
آخرین مطالب