رمز و راز غیرقابل توضیح به استخر پیش ساخته کشف شده است

یکی دیگر از مزایای ساخت استخرهای پیش ساخته می توان به هزینه پایینتر این استخر ها در مقایسه با سایر استخرها اش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

یکی دیگر از مزایای ساخت استخرهای پیش ساخته می توان به هزینه پایینتر این استخر ها در مقایسه با سایر استخرها اشاره کرد؛ با توجه به اینکه این استخرها نیاز به بتنریزی یا آرماتور بندی ندارند، در نتیجه نیازمند هزینه کمتری هستند. استخر های پیش ساخته وابسته به اینکه از نوع ببرزنتی و یا فایبرگلاس باشند می توانند قیمت های متفاوتی نیز داشته باشند . این سیستمها عبارتند از سیستم تهویه استخر، سیستم گرمایش محیط استخر، سیستم تصفیه استخر و جکوزی و سیستم تصفیه شیمیایی و میکروبی آب استخر، سیستم هوشمند الکتریکال استخر، در ادامه با عملکرد این سیتمها آشنا می شویم. ترکیب این سیستمها در این مجموعه ضمن احساس مطلوب هم دمایی بدن، حین تماس با سرامیک کف و عدم احساس سرما موجب افزایش قابل توجه کیفیت هوای استخر شده و در حالیکه استفاده کنندگان احساس رضایتمندی از دمای محیط استخر دارند، میزان رطوبت نیز در بهترین رنج مورد نیاز تثبیت میگردد. Th is ​data has  be en written wi​th G​SA Content᠎ Gener​ator Dem​ov᠎er​si on !

قیمت استخر های پیش ساخته در مواردی کمتر از استخر های بتنی می باشد و در مواردی ممکن است بیشتر باشد. نصب استخر (گودبرداری، سیم کشی، لوله کشی و جرثقیل ) جمعا : 3/407/000/000 ريال برای مشاوره، خرید و اطلاع از جزئیات قیمت استخر فایبرگلاس اوان روی متن لینک شده کلیک کنید. کف استخر به طور کامل آببندی می گردد. از این نوع استخر پیش ساخته نیز میتوان به صورت توکار و روکار استفاده کرد که برای استفاده استخر پیش ساخته توکار باید چند عملیات ساختمانی مانند خاکبرداری و ترمیم بستر انجام شود. مزایای متعدداستخر آماده، هر متقاضی ساخت استخر را ترغیب به خرید این استخر میکند. در استخر های فایبرگلاس جلبک ها توان رشد نداشته و همین موضوع باعث تمیز ماندن آب و عدم ایجاد جلبک در آب می شود. نصب آسان استخر فایبرگلاس مزیت ویژه ای است و این موضوع کاملا صحیح می باشد اما دارای ریز نکاتی است که در صورت رعایت نکردن آن توسط مجری می تواند موجب خرابی استخر شود. در نتیجه این موارد، سازگاری این نوع استخر با سیستمهای کلرزن نمکی استخر و سایر سیستمهای کلر و ازن ممکن میشود. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، بخاطر شرایط ویژه ای که دارد پیشنهاد بسیار خوبی برای ساخت استخر در باغ؛ می باشد.

4. سپس انواع استخر را به لحاظ ساخت (مواد تشکیل دهنده و تکنیک ساخت)، مکان احداث، ابعاد و هزینه خدمت به شما عزیزان معرفی می کنیم. 5. در انتها در مورد مشاوره ساخت استخر نیز توضیحاتی را ارائه می کنیم. اگر از مشتاقان این محصول باشید مطمیئنا به خرید آن مبدل خواهد شد تا شما نیز از این استخر خارقالعاده بهره مند گردید. آیا شما نیز منتظر تولید این ابر استخر فوق العاده بوده اید یا خیر؟ قیمت استخر پیش ساخته چقدر است؟ برای مشاوره، خرید و اطلاع از جزئیات قیمت استخر فایبر گلاس کاسپین روی متن لینک شده کلیک کنید.و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید (خط ویژه) ۱۴۰۰۰ ۲۲۷ ۰۲۱ - ۰۹۱۲۰۷۰۴۰۳۷. معمولا برای مقاوم سازی این استخر ها از support هایی با قوطی یا پروفیل نیز استفاده می شود. البته این استخر از تفاوت ابعادی بسیار و خاصی برخوردار است. داخل بدنه استخر به طرح کاشی است که زیبایی استخر را دوچندان کرده و بیرون استخر به رنگ آبی طراحی شده . بر روی لبه های بدنه برزنتی این محصول فضایی برای وارد شدن میله های نگه دارنده می باشد. عملیات های عمرانی از جمله مواردی است که اگر به درستی انجام نشود باعث خرابی هایی در بدنه استخر شود.

اما مهم ترین بخش های این روش ساخت استخر تحلیل و نوع اجرای این استخر می باشد. تلفن تماس ۱۴۰۰۰ ۲۲۷ ۰۲۱ - ۰۹۱۲۰۷۰۴۰۳۷ اما با خواندن این مقاله دیدگاه خوبی در مورد اجرای استخر توسط خود یا یک پیمانکار حرفه ای بدست می آورید. عمر استخر آماده از جنس پلی اتیلن بسته به آب و هوا و درجه گرما و سرما تفاوت دارد. یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت استخر، استفاده از استخرهای پیش ساخته می باشد که با توجه به جنس و دوام بالایی که دارند، جزء بهترین انتخاب ها می باشند. همچنین رزین به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد در برابر آسیبهای شیمیایی و فیزیکی بسیار مقاوم است و از محصول محافظت میکند. استخر های فایبرگلاس بیشتر برای مصارف خانگی و استخر های شنای ویلا ها مناسب است زیرا در برابر تغیرات دمایی زیاد مقاوم نیست . 8- محل دپوی خاک حاصل از حفاری قبلا مشخص گردد، به گونه ای که خاک حاصل از حفاری مانعی برای حمل و نصب استخر نباشد. استخر های فایبرگلاس نیز مانند استخر های بتنی مزایا و معایبی دارند.به طور کلی استفاده از استخر های فایبرگلاس محدودتر است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد.  Data w᠎as g᠎enerated ᠎with GSA Conte nt G​enerator Dem​over᠎si᠎on​.

آخرین مطالب