راهنمای نهایی کاناپه بادی

کاناپه بادی را به هیچ عنوان مورد شستشو قرار ندهید (بجز مدل طرح چرم). وزن این محصولات در مدل های یک نفره برابر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

کاناپه بادی را به هیچ عنوان مورد شستشو قرار ندهید (بجز مدل طرح چرم). وزن این محصولات در مدل های یک نفره برابر با 4 الی 5 کیلوگرم و در مدل های کاناپه بادی دو نفره به صورت تقریبی 7 الی 9 کیلو گرم می باشد که به طبع این وزن در مدل های مختلف می تواند متفاوت باشد . این ویژگی با توجه به ظرفیت یک نفره یا دو نفره بودن کاناپه های بادی مشخص می شود ، که برای کاناپه های یک نفره بالغ بر 130 کیلو گرم و برای کاناپه های بادی دو نفره تا 250 کیلو گرم نیز افزایش می یابد که به فراتر از استانداردهای جهانی برای نگهداری دو نفر بزرگسال به شمار می آید و در این خصوص لازم نیست دغدغه ای به خود راه بدهید. قابلیت تحمل وزن نیز در خصوص محصولات بادی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید به شمار می آید که باید در نظر داشته باشید .  Da᠎ta w as g ener​at ed wi th GSA Con​tent G en erator D᠎emover​si᠎on !

قابلیت تحمل وزن های مختلف را دارند و به راحتی از باد پر و خالی می شوند. کاناپه بادی تخت شو دو نفره مشکی قابلیت پر و خالی شدن با پمپ بادبرقی و پمپ دستی را دارد . فروشگاه اینتکس تهران به عنوان اولین و با سابقه ترین نمایندگی فروش محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران با سابقه پانزده ساله ای که دارد بهترین کیفیت از محصولات بادی را برای شما عزیزان فراهم می آورد تا پس از خرید دغدغه ای برای شما ایجاد نشود و با خیال راحت از این محصولات محبوب استفاده نمایید . از دیگر خدمات نمایندگی اینتکس تهران ارائه خدمات پس از فروش حرفه ای برای تمامی مشتریان خود می باشد که از این رو طی سالیان استفاده از این محصولات نیز در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با مشاورین ما در نمایندگی تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان از خدمات پس از فروش استفاده نمایید . در همین راستا و در جهت رفع دغدغه خریداران عزیز فروشگاه تهران اینتکس ضمانت اورجینال بودن و تست هفتاد و دو ساعته را برای تمامی محصولات بادی ارائه شده قرار داده است که در این صورت به هنگام خرید و تست و رویت هر گونه مشکل و نقص می توانید با پشتیبانی نمایندگی اینتکس ایران در تهران تماس گرفته و اقدام به رفع مشکل به صورت رایگان کنید .

برای خرید انواع کاناپه بادی تخت شو یک نفره اینتکس و کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره و دو نفره با همکاران ما در نمایندگی کاناپه بادی اینتکس با شماره های در شده در سایت تماس حاصل فرمائید . کاناپه های بادی به دو دسته کاناپه بادی با پمپ باد سرخود و کاناپه بادی بدون پمپ باد تقسیم بندی می شوند که در این خصوص هنگام خرید باید توجه لازم را داشته باشید . این پمپ های بادی سرخود عموما به صورت دو کاره می باشند و در جهت خالی کردن باد نیز می توانید از آن ها استفاده نمایید . اما در خصوص کاناپه های بادی بدون پمپ باد به همراه کاناپه یک عدد پمپ باد دستی و یا برقی نیز خریداری نمایید که اغلب این پمپ های باد توسط همان فروشگاه های فروشنده کاناپه های بادی قابل خرید می باشند . نحوه راه اندازی کاناپه های بادی با پمپ باد سرخود به سادگی آب خوردن می باشد و در واقع با زدن یک دکمه امکان پذیر است و بدین منظور باید از پمپ باد متصل به کاناپه که در بخش بالایی محصول تعبیه شده است استفاده نمایید . برای راه اندازی صحیح کاناپه های بادی باید ابتدا آن را در محلی صاف و به دور از اجسام تیز قرار دهید و سپس دریچه خروجی باد را به محفظه های ورودی باد کاناپه بادی متصل کنید .

اگر بخواهیم به صورت کلی تر در خصوص این بخش توضیح دهیم باید عنوان کنیم که این کاناپه دارای چندین محفظه باد بر روی خود می باشد. مقوله خرید کاناپه های بادی از فروشگاه های معتبر مشکلی است که بسیاری از خریداران با آن دست و پنجه نرم می کنند زیرا به طور کلی محصولات بادی از جمله محصولات وارداتی محسوب می شوند و این امر باعث شده است تا بسیاری از فروشگاه ها روی به عرضه محصولات بی کیفیت بیاورند . به طور کلی انتخاب میان محصولات این دو کمپانی کمی سخت می باشد اما باید بگوییم که از نظر کیفیت برند اینتکس حرف اول را می زند اما از نظر قیمتی محصولات بادی برند بست وی کمی مقرون به صرفه تر می باشند . کاناپه های تک کاره به دلیل استفاده کمتر از اجناس و ابعاد راه اندازی شده کوچک تر سبک تر و کم حجم تر هستند و به راحتی می توان آن ها را استفاده نمود . به طبع راه اندازی کاناپه های بادی توسط پمپ بادهای برقی سرخود راحت تر و بدون دردسر می باشد اما این نوع کاناپه ها دارای تنوع نسبتا کمتری می باشند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن