خرید قایق بادی ارزان

قایق بادی اکسپلورر اینتکس با مدل های یکنفره، دونفره و سه نفر از جنس پی وی سی در رنگ نارنجی تولید میشود و فقط

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قایق بادی اکسپلورر اینتکس با مدل های یکنفره، دونفره و سه نفر از جنس پی وی سی در رنگ نارنجی تولید میشود و فقط برای استفاده های خانوادگی در آبهای آرام قابل استفاده است، این قایق بادی کوچک و ارزان اینتکس برای همراهی کودک و بزرگتر در دریاچه های کم عمق یا استخرها طراحی شده است. جنس بدنه قایق بادی از پی وی سی سه لایه و جنس کف از پی وی سی بادشونده ساخته شده است. قایق بادی سری مارینر شرکت اینتکس با بدنه پی وی سی و کف فایبرگلاس که دارای مدل های 3 و 4 نفره می باشد این مدل قایقهای بادی نیز دارای پارو در داخل بسته بندی کارخانه هستند اما قابلیت نصب موتور های برقی و بنزینی مخصوص قایق را دارند که می توانید از 2 اسب بخار بنزینی تا 15 اسب بخار را بر روی آنها نصب کنید، مارینر از بهترین قایق های بادی شرکت اینتکس لند، نمایندگی اینتکس در ایران است که می توانید اقدام به خرید قایق بادی اینتکس کنید و از آنها در دریا، سد و رودخانه بهره ببرید.

قایق بادی چلنجر دونفره و سه نفره اصلی اینتکس مه قیمت ارزانی دارند و برای تفریحات خانوادگی عالی هستند و از این مدل فقط می توانید در آبهای آرام استفاده کنید، جنس قایق بادی چلنجر زرد رنگ پارویی از پی وی سی سه لایه است که هر قسمت آن نیز مجزا با انواع تلمبه باد میشود. قایق بادی 4 نفره اینتکس از بهترین قیمت برخوردار است و در زمان بسیار کمی میتوانید توسط پمپ باد دستی بدنه قایق را باد کنید. قایق بادی اکسکروشن کارخانه اینتکس که دارای مدلهای 3، 4 و 5 نفره می باشد، از جنس بدنه پی وی سی که دارای صندلی بادی، ساک حمل، یک جفت پارو و پمپ باد دستی در داخل بسته بندی شرکت می باشد از این مدل قایق بادی حرفه ای ارزان قیمت م قیمت مناسب می توانید برای ماهیگیری و تفریحات خانوادگی در دریا و سدها استفاده کنید و همچنین قابلیت نصب موتورهای بنزینی و برقی را نیز دارد. قایق بادی 4 نفره اینتکس از ضخیم ترین جنس پی وی سی با الیاف ابریشمی ضخیم و روکش pvc ساخته شده که در برابر فشار وزن افراد و برخورد به اطراف رودخانه کاملا محکم است.

قایق بادی سی هاوک 4 محصولی با ظرفیت 4 نفره برای تفریحات و ماهیگیری بر روی سطح آب دریاچه، رودخانه و سد های بزرگ و کوچک که ساخته شده از جنس PVC چندلایه با روکش برزنتی می باشد. شرکت تولیدی قایق بادی تعدادی لوازم ضروری قایق بادی شامل 2 عدد پارو آلومینیومی یا پلاستیکی، طناب نجات، پمپ باد دستی بزرگ یا کوچک حرفه ای، برچسب و برچسب تعمیرات دوره ای، بروشور را در بسته بندی قایق قرار داده است برای مونتاژ و نصب قایق بادی، کیف حمل قایق با لوازم جانبی، کیف لوازم جانبی داخل قایق بادی است در اطراف اکثر قایق های حرفه ای و معمولی یک نوار ضخیم از مواد PVC بسیار محکم به صورت طناب یا حفاظ ضخیم در اطراف بدنه برخی از قایق ها نصب می شود که بسیار محکم و مقاوم در برابر ضربه و برخورد با سنگ یا سنگ است در کنار رودخانه و تالاب ها نباید به قایق بادی آسیبی وارد شود. پمپ باد بزرگ پرفشار برای باد کردن قایق بادی 4 نفره اینتکس. بنزینی تا 2 اسب بخار دارد و همچنین با استفاده از پمپ بادی در مدت زمان کوتاهی باد شده و آماده استفاده میباشد. قایق بادی اینتکس قابل استفاده در دریا دریاچه آبهای آرام و رودخانه های بدون موج میباشد. Art​ic​le w as g ener​ated  by GSA C onte᠎nt G enerator D emov er sion.

قایق بادی 4 نفره اینتکس مدل اکسکروشن حرفه ای یکی از بهترین قایق های بادی برای استفاده در دریا و رودخانه و تالاب و سد میباشد. قایق بادی اینتکس یا قایق بادی بست وی از جمله لوازم بادی تفریحی این شرکت ها هستند که برای تفریح، ماهیگیری و مسابقه نیز مورد استفاده قرار میگیرد، بیشتر افراد تمایلی برای داشتن قایق بادی پارویی یا موتوری شخصی خود را دارند تا بتوانند در هر زمان که میخواهند در دریا یا رودخانه از آن استفاده کنند و نیازی به اجاره یا خرید قایق گران قمیت در سفرها نداشته باشند. این کالا دارای ایمنی بالایی هستند که معمولا مدلهای مختلف از سه بخش مجزا تشکیل شدهاند، در صورتی که دو بخش آن دچار پارگی شود بخش سوم به تنهایی میتواند آن را روی آب نگه دارد و از غرق شدن فرد جلوگیری نماید، درواقع این محصولات از شناور پذیری بالایی برخوردارند درصورتی که بدنه محصول پر از آب شود قایق همچنان شناور میماند، دراین حال اگر بدنه یک قایق معمولی پر از آب شود قطعا غرق خواهد شد. در این تفریح کیش شما می توانید از 3 بخش مختلف نهایت استفاده را ببرید. در همین اتاق، میتوانید اجاقهای سمت چپ را باز کنید. یکی دیگر از قابلیت قایقهای بادی تطبیق پذیری این محصول است که به راحتی میتوانید برای اهداف مختلفی استفاده نمایید.

آخرین مطالب