در اینجا یک راه سریع برای حل مشکل قلعه بادی وجود دارد

منبع عکس: tasnimnews.com، عکاس: ناشناس«پارک کوهستانی دراک» یکی از بزرگترین بوستانهای ایران و بهترین پارک های

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

منبع عکس: tasnimnews.com، عکاس: ناشناس«پارک کوهستانی دراک» یکی از بزرگترین بوستانهای ایران و بهترین پارک های کوهستانی شیراز است که در دامنه کوه دراک واقع شده است. زیپ لاین پارک دراک ۱,۲۰۰ متر طول دارد و حداکثر ارتفاع آن ۲۰۰ متر است. پل معلق و زیپ لاین کوه دراک شیراز از تفریحات هیجانانگیز فاز اول این پارک کوهستانی است که دوستداران هیجان را بهسوی خود جذب میکند. با تکمیل فاز دوم پارک کوهستانی دراک با امکاناتی شامل تلهکابین، هتل، رستوران و فستفود، شهربازی، زیستگاه حیوانات و باغ پرندگان، مساحت این مجموعه بههمراه سد تنگ سرخ به ۱,۰۰۰ هکتار خواهد رسید.پارک کوهستانی دراک دارای امکاناتی مانند دریاچه مصنوعی، پل معلق، زیپ لاین، پیست دوچرخهسواری، مسیر موتور سواری، مسیرهای پیادهروی، زمین بازی کودکان، باغ گیاهان دارویی، آلاچیق، نیمکت، کافه و سرویسهای بهداشتی است. این پارک امکاناتی مانند شهربازی کودکان، وسایل ورزشی، بوفه، نمازخانه، سرویس بهداشتی و تاکسی سرویس را شامل میشود. شنبه بازار شلوغ است چون هفتهای یکبار برگزار میشود و از سراسر شهر برای خرید به اینجا میآیند. This data was gen​erated  by G᠎SA C ontent Generat or​ Dem​ov᠎ersi on!

قصر بادی کودک، مجموعه ای متنوع از محصولاتی است که ایمن ترافیک کالا پس از تست های مختلف کیفیتی، گزینش کرده و در دسترس کاربران خود قرار داده است. پینتبال، لیزرتگ و حریم وحشت نیز طرفداران خاص خود را دارد.در لونا پارک برای کودکان بازیهای کمخطرتری مانند قلعه بادی وجود دارد تا تمام اعضای خانواده بتوانند از این مجموعه استفاده کنند. اشاره کرد. وسایل بازی این پارک چندان زیاد نیست؛ اما در بین کودکان طرفداران زیادی دارد و تمام ساعات روز، کودکان را مشغول بازی میبینید. از جمله جاهای تفریحی در فریدونکنار میتوان به باغ پرندگان، پارک ساحلی لاله و ساحل فریدونکنار اشاره کرد. ساحل فریدونکنار بهعنوان یکی از مکان های دیدنی فریدونکنار، پلاژ آقایان و بانوان داشته و گردشگرانی که برای دیدن جاهای دیدنی فریدون کنار به این شهر آمدهاند با خیال راحت میتوانند در این پلاژها شنا کنند. بناهای تاریخی یکی از جذابترین مکان های دیدنی فریدونکنار هستند. فریدونکنار تا قبل از سال ۱۳۲۰ با نام روستای «فری کنار» شناخته میشد. «پارک آزادی شیراز» در شمال شهر، یکی از مشهورترین و قدیمیترین پارک های شیراز به شمار میرود که در سال ۱۳۴۵ شمسی افتتاح شد. امکان چادر زدن در پارک جنگلی پالایشگاه وجود دارد؛ اما بهدلیل دوری از شهر، اقامت شبانه در آن توصیه نمیشود.10.

اگر به کمپ زدن علاقه دارید پیشنهاد میکنم در پارک جنگلی زاهدکلا چادر بزنید و از دیدن دریاچه ۵۰ هکتاری این منطقه و رودخانه زیبای آن لذت ببرید. منبع عکس: mizan.news، عکاس: ناشناس«پارک جنگلی انقلاب زرقان» که پارک جنگلی پالایشگاه شیراز نیز نامیده میشود، از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن است که با امکاناتی مانند فضای سبز مناسب پیکنیک، آلاچیق، قایقسواری در دریاچه، آبنما، فضای بازی کودکان، نمازخانه، بوفه و سرویس بهداشتی، اوقات خوشی را برای شهروندان و مسافران فراهم میکند.پارک جنگلی انقلاب زرقان حدود ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و بهعنوان بزرگترین پارک مصنوعی در سطح استان فارس شناخته میشود. باغ جنت که از بهترین پارک های شیراز برای چادر زدن به شمار میرود، قسمتی را برای کمپ مسافران نوروزی مهیا کرده است.پارک جنت دارای دیدنیها و امکانات مناسبی مانند فضای سبز چشمنواز، حوضها، آبنماهای سراسری، مسیر پیادهروی، زمین فوتبال و والیبال، شهربازی کودکان، بوفه مواد غذایی، نمازخانه و سرویسهای بهداشتی است. چکش یا پتک قدرتسنج، چرخ و فلک، مینی بولینگ، فوتبال دستی و مسلسل واقعیت مجازی فقط بخشی از بازیهای این مجموعه هستند که میتوانید ساعتها در آن سرگرم باشید. این پارک که در سال ۱۳۷۶ شمسی افتتاح شده است، با فضای سبز دلنشین، وسایل ورزشی، زمین فوتبال و والیبال و پارک مخصوص کودکان با انواع سرسرههای بادی، ماشین شارژی و وسایل بازی دیگر، از بهترین پارک های شیراز برای تفریح و سرگرمی کودکان به شمار میرود.

منظور از شهربازی روباز تهران، شهربازیهایی هستند که بازیهایشان در فضای باز است و معمولاً وسعت زیادی به آن اختصاص دادهاند. به همین دلیل تطابق این محصول با سلیقه کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. امکان ارسال این محصول به سراسر کشور امکان پذیر است. سرسره بازی بادی انعطاف پذیر می باشد و می توان هوای درون سرسره بازی را تخلیه کرده و این محصول را جابجا نمود. همین عامل مایه آسودگی و امنیت دژ و دژنشینان درون آن شده و راه دستیابی دشمن به درون دژ را را نشدنی میکردهاست. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که کودکان زیادی در لحظه وقوع حادثه سوار بر قلعه بادی بودند والدین و شاهدان عینی وحشت زده با دویدن به سمت آن تلاش می کنند تا جان آنها را نجات دهند. در دامنه کوه باباکوهی و در نزدیک پارک، رستورانهای متعددی وجود دارد که رستوران شاندیز مشهد (شعبه شیراز) یکی از آنها است.5. شنیدن صدای پرندگان مختلف و دیدن آببازی آنها در میان آبهای خروشان تالاب یکی از زیباترین صحنههای سفر شما به فریدونکنار خواهد بود.

آخرین مطالب