استخر پیش ساخته چیست؟

استفاده از فناوری جدید سرامیک نانو کریستال،با قدرت استریلیزاسیون میکرو ارگانیسم ها در آب استخر و جکوزی بدون ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استفاده از فناوری جدید سرامیک نانو کریستال،با قدرت استریلیزاسیون میکرو ارگانیسم ها در آب استخر و جکوزی بدون استفاده از مواد شیمیایی مانند کلر، تکنولوژی ترکیب فتوکاتالیستی رادیکال آزاد هیدروکسیل و اشعه فرابنفش آلودگی ها را از بین می برد و باعث می شود آب تازه و تمیز به نظر برسد. به این ترتیب دایما باید دیواره ها و کف استخر بتنی تمیز گردد. در صورتی که فشار زیاد باشد حتماً باید فیلتر را تمیز کنید. باید توجه داشت که این مرحله بسیار تخصصی است و باید توسط یک متخصص مجرب انجام شود در غیر این صورت کل پروژه به مشکل می خورد. گودبرداری استخر، یکی از مهمترین قسمتهای ساخت استخر است، زیرا اجرای صحیح سایر اجزای استخر بستگی به انجام درست آن دارد. در این مرحله کف و دیواره های محل گودبرداری شده با شبکه مش آرماتوربندی می شود. در استخر پیش ساخته فایبر گلاس بعد از این مرحله استخر پیش ساخته را در محل گودبرداری تسطیح شده نصب می کنند. پس از گودبرداری قدم بعدی در اجرای استخر، تسطیح خاک، و زیر سازی کف استخر خواهد بود. این شامل تسطیح خاک و زیرسازی به وسیله پوشاندن سطح زیرین با یک لایه ضخیم از ماسه بادی است که پس از آن کاملاً صاف و فشرده می شود. Th is po​st h᠎as be en written wi​th the help of G SA Con tent Gen​er ator D​emov ersi on .

3. سطح استخر باید نرم و صیقلی و عاری از هرگونه تیزی و زبری باشد، هیچ کس نمی خواهد زمانی که کودکانش در استخر شنا می کنند پوست بدنشان به خاطر کشیده شدن به سطح زبر و ساینده استخر زخمی شود. این در حالی است که در استخر های پیش ساخته سطح بدنه کاملا صاف و صیقلی است. در ادامه به معرفی انواع استخرها از لحاظ ساخت، جنس بدنه استخر، مکان احداث، ابعاد و قیمت می پردازیم. فیلترهای شنی ساخته شده از بدنه استیل ضد زنگ با مقاومت فشار 6 بار و سیلیس های با خلوص 99.8 درصد قابلیت جذب ذرات تا اندازه 30 میکرون را دارند و پس از آن فیلترهای کارتریجی ذرات تا اندازه 5 میکرون را نیز جذب خواهند کرد که طی این فرایند تقریباً تمامی پارامترهای فیزیکی معلق درآب جذب فیلترها می شوند و آب از شفافیت قابل توجهی برخوردار خواهد شد. در بسته بندی برخی از استخر پیش ساخته لوازم جانبی مانند نردبان ورود ، پمپ تصفیه آب مدل شنی یا فیلتری , درپوش جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل آب ، کف پوش از جنس گونی ، سی دی و کاتالوگ آموزشی اینتکس جهت نصب و راه اندازی را دارد .

This article has  been c᠎re ated by GSA Content Genera᠎tor DE MO!

استخر پیش ساخته فایبرگلاس توکار ارزانتر از استخر های بتنی و آجری می باشد. متریال به کار رفته در ساخت استخر پیش ساخته به گونهای است که در مقابل مواد شیمیایی مانند کلر مقاوم عمل میکند؛ بنابراین عملیات پاک سازی و کلر پاشی، به بهترین حالت ممکن صورت می گیرد. استخرهای ایرتکس با سازه مستحکم آلومینیوم ضد زنگ ساخته شده و برای پوشش از پی وی سی الیاف دار بسیار مستحکم استفاده شده است ملزوماتی چون نردبان ، روکش استخر ، زیر انداز استخر نیز در کنار این محصول تولید میشود .. و شما به راحتی میتوانید استخر خود را در بهترین نقطه ویلا و یاغ خود قرار دهید و در صورت نیاز میتوانید استخر را جمع آوری و مکان استخر را تغییر بدهید. بهترین پیشنهاد برای سیستم گرمایش محیط استخر و بالا بردن کیفیت هوا و دمای استخر استفاده توامان از سیستم گرمایش کف و دهش هوای تازه گرم شده در فضای استخر است.

 Th​is c​on​tent w᠎as done by GSA Con tent Generat​or  D em​ov​ersi on.

برای گرمایش آب استخر اگر خانه یا محل احداث استخر مجهز به تاسیسات گرمایشی باشد می توان از این تاسیسات استفاده کرد یا اگر این تجهیزات وجود نداشت باید سیستم کوره گرمایشی را در استخر ایجاد کرد و با مبدل حرارتی آب استخر را به دمای مطلوب رساند. تمامی نکاتی که اشاره شد بخشی از جزئیات بسیار مهمی است که باید قبل از شروع پروژه احداث استخر با پیمانکار ساخت استخر در میان گذاشت و پس از حصول نتیجه و اطمینان از صحت مسائل فنی شروع به اجرای عملیات نمود . منتها به صورت فهرست وار به چندین نمونه از آنها اشاره میشود . استخر های پیش ساخته پی وی سی به گونه ای ساخته شده اند که درجات مختلف دمای آب و حمام نمکی نیز به آنها آسیبی وارد نمی کند. این استخر مناسب افرادی است که ملک مناسب برای حمل استخر با کامیون و جرثقیل را دارند و حاضر هستند که پول بیشتری برای شنای خود به نسبت استخر پیش ساخته پی وی سی پرداخت کنند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن