6 عالی مفید ایده‌ها بهبود چادر مسافرتی

دلیل کم وزن و کم حجم بودن آنها نسبت به مدل های دیگر داشتن پایه ها یا همان فریم های مجزا برای راه اندازی بدنه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

دلیل کم وزن و کم حجم بودن آنها نسبت به مدل های دیگر داشتن پایه ها یا همان فریم های مجزا برای راه اندازی بدنه اصلی می باشد به همین دلیل امکان کاهش حجم چادر را فراهم می سازند تا حمل و جا به جایی آنها به راحتی هر چه تمام تر صورت گیرد. چادر مسافرتی و قیمت خرید و فروش انواع مدل های چادر مسافرتی اتوماتیک و فنری و عصایی ضد آب در ایران با قیمت ارزان در مرکز فروش و نمایندگی چادر مسافرتی در ایران و تهران سایت شاپ اینتکس به فروش میرسد ، شرکت شاپ اینتکس تولید کننده اصلی انواع travel tent چادر های مسافرتی 12 نفره و 10 نفره و 8 نفره و 6 نفره و 4 نفره و 2 نفره و توزیع کننده آلاچیق پیش ساخته و چادر های شرکتی با برند های شناخته شده خارجی و ایرانی در بازار با کیفیت اورجینال شرکتی به صورت عمده و تک فروشی ، سایت اینتکس و فروشگاه مرکزی در تهران سایت شاپ اینتکس قیمت خرید و فروش چادر 12 نفره ، چادر 10 نفره ، چادر مسافرتی 8 نفره ، چادر 6 نفره ، چادر 4 نفره ، چادر 3 نفره ، چادر 2 نفره را با هزینه کم مخصوص کمپینگ و مسافرت های خانوادگی با بهترین مارک و جنس عالی در بازار عرضه مینماید . Post w as g᠎ener ated  wi th the help of  GSA  Co᠎ntent Ge ne᠎rato​r DEMO!

مدلهای 6 نفره به بالا برای مسافرتهای خانوادگی و یا کمپینگهای گروهی استفاده میشود. چادرهای با ساختار فنری و تونلی مقاومت نسبی شان در برابر باد چندان بالا نیست. خصوصا اگر ظرفیت چادر هم بالا باشد. هم سبک اند و هم نسبت به نایلون مقاومت بالاتری دارند. نایلون به راحتی آب را به خود جذب کرده و سبک می باشد. با توجه به موارد گفته شده می توانید مناسب ترین مدل چادر مسافرتی را با در نظر گرفتن نیاز خود انتخاب و خریداری کنید. معمول ترین جنس به کار رفته دراین چادرها برزنت، نایلون و پلی استر می باشد. نایلون: در چادرهای مسافرتی ارزان تر از پارچه نایلون استفاده می کنند. این جنس پارچه در برابر فشار و ضربه، استحکام بالایی دارد. برای این محدودیت تدابیری مثل کوتاه کردن سقف چادر و استفاده از فناوری های پیشرفته تر برای بالابردن استحکام در عین توجه به سبکی وزن اندیشیده شده است. لایه دوم معمولا ضدآب بوده و در عین حالی که باعث حفظ دمای فضای داخلی چادر در دمای پایین شده، محافظ خوبی جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به چادر هم می باشد. معمولا سقف چادرهای دو پوش دارای هواکش است و وقتی نیازی به نصب لایه دوم نداشتید می توانید از این مزیت هم استفاده کنید.

This article w as w ritt᠎en with GSA​ C​on tent Generat᠎or D em oversi᠎on .

استان لرستان به دلیل قرارگیری در رشته کوههای زاگرس و وجود منابع فراوان آب دارای موقعیت مناسب از لحاظ گردشگاهها و دیدنیهای طبیعی است. خصوصا مسافرت به شمال که احتمال بارانی بودن هوا حتی در چله تابستان هم دور از انتظار نیست! پس تخته دارت را هم میتوانیم به شمار ایدههای خرید کادو برای نوجوان پسر اضافه کنیم. پس برای خرید یک چادر مسافرتی ضد آب هر چقدر هم هزینه کنید، ضرر نکرده اید. برخی چادرها پوشش کف ضد آب دارند که ویژگی بسیار عالی است. در هوای معتدل که نیازی به پوشش دوم احساس نمی شود، با برداشتن آن چادری مناسب فصل گرما خواهید داشت. گاهی اوقات برخی از چادرها به صورت دو جداره تولید میشوند که مقاومت چادرهای پوشش داده شده با اورتان را ندارند اما تهویهی هوا در آنها به خوبی انجام میشود. وقتی شما و شوهرتان میخواهید که زمانی را به عشق ورزیدن اختصاص دهید یعنی به صورت کلامی و عملی می گویید که برای حفظ صمیمیت جسمی و بهبود روحیه و کاهش تنش های روزمره ، رابطه جنسی برایتان در اولویت است. در این زمان شاه و مهدعلیا فرصت را برای از میان برداشتن عباس میرزا غنیمت شمردند و مدتی پس از سوءقصد، عباس میرزا را به دست داشتن در ماجرا متهم کردند.

نسبت به سایر پارچه ها عایق بهتری در برابر صدای طوفان و رگبار شدید هستند و امکان داشتن خوابی راحت را برای شما فراهم می کنند. پارچه کف چادر باید استحکام بهتری به نسبت دیواره ها داشته باشد. به دلیل استحکام ضعیف پارچه در مقابل تابش خورشید مقاومت بالایی ندارند و زود مستهلک می شوند. پلی استر: جزو بهترین پارچه ها برای دوخت چادر مسافرتی هستند. این زیر اندازها به محافظت از چادر شما در برابر قلوه سنگ های کوچک و بزرگ و در نهایت پارگی آن ها محافظت خواهد کرد. در سفرهای کمپینگ افراد معمولا تا جایی که بتوانند از مناطق توسعه یافته و شهری دور میشوند و به طبیعت بکر نزدیک میشوند. چادرهای فنری معمولا سنگین وزن تراند و برای کوهنوردی گزینه مناسبی نیستند. این چادرها همیشه وسایل جانبی زیادی دارند كه باعث اضافه وزن چادر میشوند. همیشه که مسافرت ما در دل تابستان و هوای معتدل نیست.

آخرین مطالب