حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب و اثاث خانگی با پشتوانه واردات

توسط HEKAYATS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب و اثاث خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مولودی محصول Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی کالا اهمیت بیش از سه ده سال کار رشته ای در زمینه لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی محصول در حوزه فروش اثاثیه خانگی حیاتی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حالا مولودی مال مفتخر هست که اساسی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیر ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همراه آوردیم:

امید است که مشتریان دائمی و سابق هم اساسی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی جنس برای مشتریان سابق استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی فرآورده میتوانید از آدرس تحت استعمال نمایید:

آدرس وب سایت قانونی گروه مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات دارای میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا با مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان در آغاز بر این اصل بوده هست که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک محصول حساس کیفیت و رضایت بخش هست و نه هر کلایی حیاتی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات دارای کیفیت و هم ارزش مناسب و رقابتی هست فعالیت دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین تیم امیدوار است که به امداد خداوند و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین کلیدی چیره بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان تلاش ببیشتری رخ بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی حیاتی بها رقابتی و خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک سایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از ابتدا سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی کیفیت بنا گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حیاتی خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خویش را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، مهم کیفیت‌تر و دارای ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

در ارتباط مهم وب سایت خانگی لند با رئیس فروش متشخص این مجموعه قوی و با میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری دیدنی و کافی بود:

در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اساسی متخصصین همین زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات تارنما خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آنها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و اصلی ارزش کمتر از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، عمل خود را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این گروه فروش محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و اساسی قیمت های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وب سایت ها می باشد. گروه پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید کلیدی خیال سهل وآسان ثبت سفارش نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو کالا را در چکیده همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما برنده آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وب سایت بزنید، احتمالا شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو فروشگاه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر لوازم خانگی ولی ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه گزینه نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه اهمیت مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی با این گروه در رابطه باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

مسئله مهم در خرید کردن لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی تصور مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در دوران به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا دستگاهی سوای نقص‌ احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم دقت به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول می تونیم این چهار مغازه رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

در جدول پایین همت کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان مهربانی میشناسید مسلما معرفی کنید.

نکات دارای در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، عاملی حیاتی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک وتردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اصلی کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک راهکار نو ابتکار اختراع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet شک دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته اصلی که در خرید کردن اینترنتی باید به آن اعتنا کنید همین میباشد که خرید کردن خود را از یک وب سایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. مسلما نظرات اعضا در ارتباط با ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به این نکته دقت نمایید که به جهت پیدا نمودن تارنما های معتبر در نتیجه ها جستجو ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید خیر لزوما وبسایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از درستی و درستی آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای مهم ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز اساسی استفاده از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده هست ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اساسی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن با HTTPS شروع می شود نیکی تنها اصلی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط تحت قرار دارااست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. همین استاندارد تا جایی کلیدی هست که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم فراوان گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه رمزی هست که می‌تواند صرفا به جهت یک بار در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در داخل سرزمین آغاز شده، تصویب و جهت دهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین دیتا می شود بهترین رویکرد به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی دکان های آنلاین می توانند حیاتی تصویب اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی دکان های گزینه تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به یار یک یا این که چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در عاقبت در صورتی که می خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن گردید کافی هست به برگه کسب و کارهای حیاتی آرم اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه کنید و کلیدی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین نخست باید توجه داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت بانک گزینه حیث برقرار می کنند. به این ترتیب در صورتی که به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. اگر ورقه بانک گزینه لحاظ با کلمه http می باشد هیچوقت دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن اطلاعات کارتتان در صفحه بانک آیتم نظر، حتی درصورتیکه کلیه موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما بالاتر باشد. همچنین تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مانند مدرسه های و دانش گاه برای انجام خرید اینترنتی به کار گیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر استعمال می‌کنند.

توجه فرمایید که اگر به سلامت اطلاعات خود حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خود دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آن‌ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی ورژن مرورگرتان به جهت خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از روش پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اساسی هدف چک کردن و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ راهنمایی و سرویس ها مرتبط حیاتی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این با را از نحوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود اقدام کنند.

مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و بعد جدا رابطه می‌کنند.

در انتها باز هم بایستی به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه اعتبار را نمی اقتدار صرفا با توجه به درجه آن در وب تارنما هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اصلی هزاران مشاهده کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، کلیدی دقت به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت دوچندان زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حیاتی توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار و گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در نهایت خرید اینترنتی سوای دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب