حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم،

توسط HEKAYATS در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی گروه مولودی محصول حیاتی بیش از سه ده سال عمل رشته ای در راستا اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در زمینه فروش اثاثیه خانگی کلیدی دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم اکنون مولودی مال مفتخر است که کلیدی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که دارای مادح مولودی مدیر ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم یار آوردیم:

امید میباشد که مشتریان همیشگی و قدیمی نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی محصول میتوانید از آدرس تحت به کار گیری نمایید:

آدرس تارنما رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی فعالیت خویش در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ حیاتی واردات محصولات اهمیت کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اساسی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی نخست بر این اورجینال بوده هست که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک جنس حساس کیفیت و راضی بودن بخش میباشد و نه هر کلایی دارای هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات کلیدی کیفیت و هم بها مناسب و رقابتی هست عمل مضاعف پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین مجموعه امیدوار است که به یاری خدا و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این حیاتی چیره بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان کارایی ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی بها رقابتی و زیاد خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو دکان کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وبسایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات حساس میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خود را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اصلی کیفیت‌تر و کلیدی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

در ارتباط مهم وبسایت خانگی لند مهم مدیریت فروش محترم این تیم کار کشته و حساس میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد زیاد همین سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری جالب و کافی بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اصلی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و لوازم جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اهمیت متخصصین همین حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و باز‌نگری محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس وب سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین گروه سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 حساس فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و اساسی بها کمتر از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، کار خویش را در راستا محصولات 'خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات مهم میزان مرغوب بودن و اصلی ارزش های مطلوب و خدمات مختلفی از دیگر سایت ها می باشد. تیم پیشرومال همت بر ارسال محصولات در سرعت بالا ترین زمان و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت خیال راحت تصویب پیشنهاد نمائید.

در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو فرآورده را در گوشه ای این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت موفق آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به این وبسایت بزنید، ممکن است شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک تارنما بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی البته ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ تازه اهمیت مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی مهم همین تیم در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

مسئله اصلی در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را برای اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا این که دستگاهی فارغ از نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حیاتی اعتنا به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا بازدید مدل های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در غایت در یک جدول می تونیم همین چهار دکان رو با هم مقایسه کنیم:

در جدول تحت همت کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان لطف میشناسید قطعا معرفی کنید.

نکات با در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به همین دسته معاملات تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابداع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از اینترنت شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته حساس که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن توجه کنید این است که خرید خود را از یک سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. صد رد صد نظرات کاربران در رابطه دارای ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

به این نکته دقت نمایید که برای پیدا کردن وب سایت های دارای در نتیجه های جستجو ممکن میباشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید وبسایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید نیکی لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از درستی و صحت آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای مهم ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز کلیدی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود نیکی تنها اساسی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار شرایط ذیل قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی اهمیت میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر کاغذ ی بدون رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های آخر در داخل مرزو بوم آغاز شده، ثبت و ساماندهی مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین راه و روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت اعتبار از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند اصلی ثبت اسم اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش تصویب دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه فروشگاه های آیتم تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به ملازم یک یا این که یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه میخواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن شوید کافی است به صفحه کسب و کارهای اصلی نشانه اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه کنید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این ابتدا بایستی اعتنا داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی استفاده می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه آیتم نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار نشانی وب وبسایت بانکی که از شیوه مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. در صورتی که برگه خزانه گزینه لحاظ اهمیت کلمه http هست هیچ زمان داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد نمودن دیتاها کارتتان در کاغذ خزانه مورد نظر، حتی چنانچه همه وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدرسه های و دانش کده به جهت انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

از مرورگر به روز استعمال کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر به کار گیری می‌کنند.

توجه فرمایید که در صورتی که به سلامت اطلاعات خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از پایانی ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود حساس مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آن ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی استعمال کنید.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم بسیار گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه رمزی می باشد که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش مورد استعمال قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طریق اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف بررسی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت راهنمایی و خدمات دارای ارتباط حیاتی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همچنین در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این حیاتی را از شیوه روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا حساس مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یک عدد از بانک‌های میهن اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی مهم طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اصلی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

مجرمان سایبری دارای ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که عضو را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گوشه ای از پول کالا به تیتر پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد از آن قطع رابطه می‌کنند.

در انتها گشوده هم بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک مغازه اعتبار را نمی توان صرفا حیاتی اعتنا به رتبه آن در وب وب سایت هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک صفحه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و برق اینترنتی حیاتی هزاران مشاهده کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. دارای رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، با اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل بسیار متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که کلیدی اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما امداد نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در غایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر

دوچندان
آخرین مطالب