بهترین روش های ساخت بک لینک - وبسیما

از آنجا که پیوندهای pbn بصورت غیرطبیعی با هدف به روزرسانی سایتهای هدف ایجاد می شوند و دستکاری لینک ها روشی غیر

توسط HEKAYATS در 29 دی 1399

از آنجا که پیوندهای pbn بصورت غیرطبیعی با هدف به روزرسانی سایتهای هدف ایجاد می شوند و دستکاری لینک ها روشی غیرقابل قبول برای گوگل است ، اگر به درستی انجام نشود ، احتمالاً سایت گوگل را جریمه می کند. Machine Wayback اینترنت سایتهای گزینش شده را خزیده و آرشیو می نماید . دستگاه Wayback Machine این فعالیت را توانا ایجاد میکند و فرصتی برای صرفه جویی در دستاوردهای دیجیتالی زمان ما برای نسل های آتی مهیا می نماید . برای انکرتکست هم ماجرای مشابهی وجود دارد. هیچ محدودیتی وجود ندارد. با این حال ، اگر شما همان مقدار وقت و هزینه را صرف روش های کلاه سفید کنید که هیچ خطری نداشته باشد ، پس از مدتی رتبه بندی و بازدیدهای بیشتری دریافت خواهید کرد. با این حال معلوم نیست که در این پروژه ها آیا واقعا بک لینک موثر بوده است و یا عامل دیگری سبب بالا آمدن سایت در گوگل شده است.

ساختار pbn می تواند متفاوت باشد ، اما به هر حال باید بین دامنه های مختلف اتصالات زیادی وجود داشته باشد. شما می توانید همیشه اطلاعات جدیدی به محتوای خود اضافه کنید، اما احتمال دارد افرادی که با آنها تماس می گیرید مشغله های فراوانی داشته باشند، بنابراین بهتر است پیغام تان را سریع به دست شان برسانید. توجه داشته باشید که شما باید در تمام این وب سایت ها محتوای خود را بروز کنید و ماهانه چند مطلب جدید یونیک در آنها ثبت کنید - زمان ثبت کردن مطالب در وب سایت ها را هم سعی کنید متفاوت و نامنظم باشد . شما دوستان عزیز با مراجعه به وب سایت ایرانی فارسی می توانید بعد از ثبت نام با مراجعه به تنظیمات پروفایل یا کانال ویدیوی خود چندین بک لینک رایگان قویی از پروفایل و حتی با اشتراک گذاری ویدیو در توضیحات ویدیو لینک دریافت کنید. در شرایطی که میخواهید از بک لینک PBN هر سایت خویش ورژن حامی تهیه و تنظیم فرمایید , این یک معضل نخواهد بود . چه گونه از وبسایت محرمانه بلاگ تنظیم ورژن حمایت کننده تنظیم کنیم؟ محتوا از ورژن حامی میتواند به راحتی نسخه برداری شده و برای هدف ها شما استعمال شود , بک لینک PBN یا این که ممکن است کل راهحل اینترنت بازیابی شود .

5. استفاده از ابزارهای رایگان یا غیر رایگان برای ساخت بک لینک انبوه. همین موضوع سبب شد تا وبمسترها به فکر ابداع روشی باشند که از طریق آن بتوان بدون هیچ دردسری برای وب سایت خود، پروسه لینک سازی خارجی را انجام داد. در روش لینک سازی pbn ، سایت شما صاحب تعداد محدودی لینک از منابع معتبر و مورد اعتماد گوگل خواهد شد که این لینکهای ساخته شده از طریق متدهایی خاص در لینکسازی تقویت میگردند. لینک دادن با شخص دیگری زیرا آنها سایت شما را به عقب پیوند می دهند. باتوجه به اینکه مدت زمان ثبت لینک ، تاثیر زیادی در طبیعی نشان دادن بکلینک ها دارد، حتما پیشنهاد می کنیم که سفارش بکلینک 3ماهه دهید. اگر محتوای شما لینک های ارگانیک از وبسایت های دیگر دریافت کند، آن محتوا به طور طبیعی در موتور های جست و جو رتبه ی بالاتری خواهد داشت. یکی دیگر از روش های ارزشمند و بی هزینه برای ساخت بک لینک فعالیت در فروم های تخصصی و ارسال دیدگاه در بخش نظرات سایت های دیگر است.

بک لینک پی بی ان(PBN) خلاصه شده ی عبارتPrivate Blog Networksاست.شبکه ی خصوصی وبلاگ ها ترجمه ی مناسبی برای این عبارت است.به این معنی که ما برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم. بک لینک PBNقدرتی معادل با چند رپورتاژ را به صفحه هدف شما منتقل می کند.در علم سئو ( بهینه سازی موتورهای جستجو) از روش های مختلفی برای بهبود رتبه سایت های هدف استفاده می شود که یکی از برجسته ترین روش های این روزهابک لینک PBNاست. یکی از روش هایی که سایر وب سایت ها برای به دام انداختن مدیران کم تجربه در زمینه ی خرید بک لینک از آن استفاده میکنند به کار بردن عنوان خرید بک لینک انبوه در ازای پرداخت مبلغ ناچیزی می باشد. تلاش برای ایجاد ارزش از طریق دامنه ای که قبلا برای spam استفاده میشده است میتواند معادل تلاش برای احیای مجدد خانه ای که در گذشته آزمایشگاه بوده است، باشد.

آیا میتواند منجر به پنالتی شدن سایت گردد؟ این جستجو ها ایده های مشابه به شما می دهد. شما می توانید از فضای هاست استفاده کنید و سایت بالا بیاورید و از آن به سایت مورد نظر خود لینک دهید. با توجه به این که بکلینک با رپرتاژ تقریباً هیچ ضرری از نظر سئو ندارد و استفادۀ از این روش را گوگل غیرمستقیم تایید میکند، آموزشهای زیادی درباره آموزش رپورتاژ در آکادمی نوین منتشر کردیم تا با این روش بکلینکهای قوی و موثر بسازید. میشه چند تا وبلاگ رایگان که از نظر موضوعی و محتوایی به سایت ما شبیه هستن ایجاد کنیم و بعد از نوشتن یه مقاله تو سایت اصلی، شبیهش رو تو وبلاگ ها منتشر کنیم و همه رو به سایت اصلی لینک کنیم؟ و شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. لینک های رایگان تا زمانی که لینک باکس در سایت موجود باشد فعال است و به محض حذف، لینک نیز حذف می شود.

آخرین مطالب