سه راه‌هایی که فیس‌بوک بدون اطلاع من لوازم شنا و تفریحات آبی من را نابود کرد

عکاس: سعید پروینغواصی از بهترین تفریحات آبی کیش است که گردشگران در تمامی طول سال امکان استفاده از آن را دارند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عکاس: سعید پروینغواصی از بهترین تفریحات آبی کیش است که گردشگران در تمامی طول سال امکان استفاده از آن را دارند. از آنجا که سواحل جزیره پاکسازی شدهاند و دارای امنیت کامل هستند، بدون هیچگونه نگرانی میتوانید به ماهیگیری مشغول شوید.ساعات اولیه صبح و هنگام غروب که دمای هوا کمی خنکتر است، بهترین ساعات برای ماهیگیری در کیش هستند. برکو سرسره ای است که در عین هیجان، بسیار امن است و کودکان می توانند بدون والدین خود نیز از آن استفاده کنند. منزل فردوسی در روستای پاژ قرار دارد که ما در مقاله ای مفصل به آن پرداخته ایم. وان، یکی از توریستیترین شهرهای ترکیه است که در سالهای اخیر موردتوجه ایرانیان قرار گرفته و بسیاری از هموطنان عزیزمان را به سمت خود میکشاند. در قاسم آباد مراکز خرید بسیاری وجود دارد که از جمله می توان به مجتمع تجاری اکسیر، مرکز خرید ابریشم، مرکز خرید ارگ، فروشگاه فجر، مرکز خرید خورشید، مجتمع تجاری خلیج فارس، شهر تم، گالری سالار، گالری فروشگاه لوازم خانگی یاس اشاره نمود.

عکاس: آیدین ایرانینژادگردشگران علاوه بر استراحت و گشتوگذار در مراکز خرید کیش، فهرستی از تفریحات متنوع و جذاب را پیش رو دارند که نویدبخش اوقاتی خوش و بهیادماندنی هستند. برای خرید شناور بادی و انواع لوازم شنا می توان به فروشگاه مستر اینتکس و نمایندگی اینتکس مراجعه کرده و محصول خود را به دو روش اینترنتی و یا تلفنی سفارش دهید. عکاس: بهزاد میبدیوجود پلاژ آقایان و پلاژ بانوان در کیش، این فرصت را به شما میدهد تا آزادانه شنا کنید و آفتاب بگیرید؛ تجربهای که در کمتر نقطهای از ایران برای بانوان امکانپذیر است. منبع عکس: سایت irandestinationفلای بورد، وسیلهای است که با اتصال به یک جت اسکی، شما را روی هوا معلق نگه میدارد. همچنین فلای بورد به یک جت اسکی متصل است که باعث میشود شما روی هوا معلق بمانید. تفریح با فلای بورد تقریبا بیست دقیقه طول میکشد که پنج دقیقه اول آن برای آموزش است. در این تفریح باید سوار بر بورد اسکی شوید، در حالی که به کایت متصل هستید و در ادامه برای چند لحظهای در هوا معلق خواهید شد.

برای انجام این تفریح شما سوار بر بورد اسکی خواهید شد که این بورد متصل به کایت بوده و برای لحظه ای شما از دریا نیز جدا می کند. بر روی بنا، گنبدی فیروزه ای رنگ به ارتفاع 18 متر قرار گرفته و از داخل با نقاشی های زرکوب تزئین شده است. عکاس: ناشناسپاراسل نوعی تفریح آبی است که علاقهمندان از طریق یک چتر با طنابی به طول ۱۵۰ متر به قایق موتوری وصل میشوند. در این تفریح شما با 2 کش مخصوص به دکل هایی با ارتفاع 15 متر وصل می شوید. عکاس: ناشناستفریح لذتبخش شاتل به این صورت است که روی یک تیوپ مینشینید و قایق تندرویی شما را روی سطح آب میکشد. آقایان و بانوان با شرایط مشابه میتوانند از این تفریح استفاده کنند؛ فقط غواصی بانوان با قایق مجزا و مربی خانم انجام میشود. زیرا این تفریح جزء جدید ترین تفریحات کیش است که به تازگی در جزیره کیش قابل انجام می باشد. اگر به دنبال مهیج ترین تفریحات کیش در دسته تفریحات غیر آبی هستید، پیشنهاد می کنم بانجی جامپینگ را از دست ندهید. تفریحات دریایی کیش چیست؟

تفریحات آبی و دریایی این جزیره که زیر نظر تعدادی از کلوپها و مجموعههای آبی اجرا میشوند، در ماههای گرم سال طرفداران زیادی پیدا میکنند. محبوبترین تفریحات کیش کدامند؟ تعداد نفرات همراه در تفریح شنا با دلفین در کیش حداکثر دو نفر می باشند. گفتنی است که از مهمترین و رایج ترین برند تولید کننده از لوازم شناور و شنا می توان به شرکت اینتکس و اینتایم اشاره کرد. شناور بادی و انواع لوازم شنا تفریحی به دلیل تنوع بالای خود از نظر ابعاد ، نوع ساختار بدنه و سنین مورد استفاده موجب افزایش بازه انتخاب مصرف کنندگان بر اساس سلایق خود شده است. بیشک شنا با ماهیها و جانوران دریایی کیش، تجربهای فراموشنشدنی برایتان میسازد و حتی اگر شنا بلد نباشید، میتوانید همراه با مربی و تجهیزات لازم وارد آب شوید. شناور بادی و لوازم شنا و تفریحات آبی به عنوان یکی از متنوع ترین دسته بندی محصولات بادی تولید شده توسط برند ها و شرکت های بزرگی همچون اینتکس و بست وی می باشد. ᠎This ​post was do᠎ne by GSA ​Cont​ent Genera tor DEMO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن