قلعه بادی: آیا واقعاً به آن نیاز دارید؟ این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید!

قلعههای بادی اینتکس در ابعاد متنوعی تولید میشوند. به عنوان مثال پسران علاقه بسیار زیادی به قلعههای بادی دارند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قلعههای بادی اینتکس در ابعاد متنوعی تولید میشوند. به عنوان مثال پسران علاقه بسیار زیادی به قلعههای بادی دارند که حالتی خبیثانه داشته باشد، پس شما میتوانید قلعههای بادی را که به صورت تیره و خشن طراحی شده اند را خریداری کنید، اما در نقطه مقابل آن شما میتوانید قلعههای بادی کودک رنگی و شاد را خریداری کنید، همچنین خریداران میتوانند قلعههای بادی را با ابعاد بزرگتر که غالباً دارای چندین اتاق است را نیز خریداری کنند، مدلهایی نیز وجود دارد که در داخل قلعه بادی تونلها و سرسرههایی نیز قرار گرفته است که میتواند برای کودکان سرگرم کننده باشد. دوچرخه کرایهای و محوطه دوچرخهسواری، زمینبازی کودکان، سینمای چندبعدی و اتاق فرار از تفریحات این بوستان زیبا و وسیع هستند. این قلعه در داخل از چهار اتاق در میان برجها ساخته و خمرههایی نیز در بدنه دیوارهای داخلی جهت جمعآوری آب و آذوقه ایجاد شدهاست. از این جهت کسانی مثل ساکس بر اساس تصاویر، تشخیص دادهاند که وجود هنرهای ظریف در تزیین برخی جاهای قلعه، نشان میدهد که قلعه اردشیر علاوه بر کارکرد نظامی، در برخی ساختمانها جنبههای بزمی نیز داشتهاست. در ضلع جنوبی و سمت راست درِ ورودی این قلعه راه پلهای جهت دسترسی به برجهای نگهبانی قرار دارد و روزنههایی در تمام طول دیوارهای اطراف و برجها نیز ایجاد شدهاست. ᠎Da ta w᠎as c re at ed wi th t he help of GSA᠎ Content Generat​or DEMO .

این صفحه آخرینبار در ۳۰ ژانویهٔ ۲۰۲۳ ساعت ۲۳:۱۵ ویرایش شدهاست. درون قلعه در طرف شمال غربی، چاهی است مخصوص آب قلعه که حالا تقریباً بیست ذرع عمق دارد و پیداست که پر شدهاست. در کناره ها چندین حلقه بادی و در بالای قلعه بادی یک توپ برای سرگرمی بیشتر کودک طراحی و ساخته شده است تا کودک به راحتی در قلعه های بادی سرگرم بازی شود .قابلیت پر و خالی شدن با انواع پمپ باد برقی , پمپ دستی , پمپ پایی شرکت های اینتکس و بست وی را دارد . کودکان به سرگرمی احتیاج دارند و یکی از بهترین وسایلی که میتواند آنها را ساعتها سرگرم کند قلعه بادی است. این محصول یکی از بهترین گزینهها برای سرگرمی و تفریح کودکان به حساب میآید و به همین دلیل معمولا در مهد کودکها مورد استفاده قرار میگیرد. قصر بازی هزینه تعمیر و نگهداری پایینی داشته و در زمان بریدگی یا سوراخ شدگی با استفاده از چسب های مخصوص با قابلیت چسبندگی بالا، تعمیر شده و مجددا مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در خرید بلیط یا رزرو هتل به مشکل برخورید یا اگر هر سوالی در این باره داشتید، با شماره 1548 تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناس برخوردار شوید.

این قلعه در گذشته دو یا سه طبقه بوده که این قلعه را به شهر جاجرم متصل میساختهاست. پس از آگهی اردشیر بابکان از قدرت گرفتن هفتواد، وی چندین بار به کرمان لشکر کشید و شکست خورد تا در پایان با حیله خود توانست شهر را فتح کند. در کتاب کارنامه اردشیر و همچنین در کتاب شاهنامه فردوسی درباره ی آن اینچنین آمده است : هفتواد که از افراد صاحب قدرت کرمان بود پس از شکست حاکم محلی، بر بلندی کوهی در نزدیکی شهر دژی عظیم ساخت، که به دژ هفتواد شهرت یافت. قلعه اردشیر کرمان یکی از قلعه های باستانی شهر کرمان است. قلعه دختر دیگر قلعه باستانی این شهر است که در نزدیکی این قلعه قرار دارد. بر روی این کاشیها تصاویری با مضامین بزمی، وجود دارد. بنا شدن این قلعه دفاعی-نظامی بر روی قله کوه در کرمان، سبب شده که نام آن را «قلعه کوه» نیز بنامند. ↑ ۱٫۰ ۱٫۱ «قلعه اردشیر کرمان: نمادی از قدرت اردشیر مؤسس سلسله ساسانی». ↑ «قلعه جلالالدین؛ اثر تاریخی سده ششم/ نمایی ازشکوه و زیبایی طبیعت». مربوط به دورانهای تاریخی پس از اسلام است و در نزدیکی شهرستان جاجرم واقع شده و این اثر در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۵۶ با شمارهٔ ثبت ۱۵۷۷ بهعنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیدهاست.

دژ و قلعه قَمچُقای (دره شاهان) مربوط به هزاره سوم قبل از میلاد است و در شهرستان بیجار،21 کیلومتری شهر حسن آباد یاسوکند، روستای قمچقای واقع شده این اثر در تاریخ ۴ آبان ۱۳۶۵ با شمارهٔ ثبت ۱۷۲۱ بهعنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. موقعیت قلعه اردشیر کرمان بر بالای یک کوه در بافت تاریخی شهر کرمان قرار دارد. هزینه این بلیط برای هر فرد ۴۰۰ درهم امارات میباشد، مدت اعتبار این کارت ۱۸۰ روز است و فرد تا ۶ ماه این اجازه را دارد که از کارت خود استفاده نماید. بر اساس این نظریه به نظر میرسد که این قلعه به دستور سلطان جلالالدین و در هنگام حمله مغول به ایران و در جریان جنگ و گریزهای سلطان جلالالدین و در زمانی که وی پس از مرگ پدرش در جزیره آبسکون (آشوراده کنونی) از جانب مازندران به سمت شرق ایران حرکت نمود تا خود را برای مقابله با سپاهیان مغول آماده سازد، ساخته شده باشد. این پارک بادی همچون سایر شهربازیها و مراکز تفریحی دیگر در جهان شرایط و ضوابط خاصی را برای مراجعه کنندگان خود در نظر گرفته تا آنها در طول مدت حضور در این پارک لحظات خوشی را با خانواده سپری کنند. Th is was cre​ated by GSA C᠎on te​nt Gen᠎er᠎ator DE MO.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن