COVID-19: چگونه کار در خانه می تواند باعث بهره وری بیشتر در افراد شود

[ad_1] چگونه در خانه در سراسر دنیا در قرنطینه کار می کنید؟ امروزه بیشتر کارفرمایان و کارمندان با این موضوع

توسط HEKAYATS در 23 فروردین 1400
[ad_1]

چگونه در خانه در سراسر دنیا در قرنطینه کار می کنید؟ امروزه بیشتر کارفرمایان و کارمندان با این موضوع دست و پنجه نرم می کنند. امروز همه دنیا در شوک هستند ، همه این به لطف ویروس کرونا است (Covid-19). مهمانی ها هر روز مسدود می شوند. اکنون مردم مجبور به کار آنلاین می شوند ، نه در دفاتر کار خود ، مانند گذشته ، بلکه در خانه های خود قفل شده اند. راحتی خانه فوق العاده است ، اما هنگامی که می خواهید کار کنید می تواند حواس شما را پرت کند. امروزه برای بسیاری از افراد در سراسر جهان ، کار در خانه تنها گزینه ، به ویژه برای کشورهای آسیب دیده از ویروس کرونا است.

کار در خانه عالی به نظر می رسد ، اما چگونه در خانه کار می کنید و بهره وری و کارایی را تضمین می کنید؟ افزایش رایانش ابری ، فناوری موبایل و اینترنت پرسرعت ، کار در خانه کار ترسناکی نیست. بیایید ببینیم که چگونه می توانید با کار در خانه بهره وری و کارایی را افزایش دهید.

یک فضای کاری جداگانه ایجاد کنید

لازم نیست که یک دفتر کاملاً مجزا باشد. با این حال ، این باید یک فضای کاری خاص جداگانه باشد. هنگام ایجاد یک فضای کاری خانگی ، هدف این است که فضای شخصی خود را از فضای کاری خود جدا کنید. تمرکز روی کار خود دشوار است در حالی که در کنار شما انبوهی از لباسشویی یا یک سینک ظرفشویی پر از بشقاب وجود دارد که مدام به آن دست می زنید.

اسناد ، مطالب و وب سایت خود را به بیش از 40 زبان ترجمه کنید. پرونده های خود را بارگذاری کنید یا متن خود را جای گذاری کنید و یک مترجم حرفه ای بلافاصله شروع به کار می کند. ترجمه خود را همین الان سفارش دهید

جداسازی بهترین گزینه است. یک میز تحویل بگیرید و آن را در گوشه ای از اتاق قرار دهید. در صورت لزوم آن را به سمت دیوار قرار دهید ، اما اجازه ندهید چشمان شما حواس پرتی را در خانه ببیند. هرچه منزوی باشید ، تمرکز روی کار خود بهتر و آسان تر است. اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز دیگری روی میز شما نیست. در اینجا غذا و نوشیدنی نخورید ، بشقاب و لیوان روی آن بگذارید. این باعث می شود که فضا تمیز و مرتب باشد بدون اینکه فضای کار شما همیشه آلوده شود.

کاملاً لباس بپوشید

یکی از مزایای کار در خانه توانایی ماندن در تمام روز در لباس خواب است. با این حال ، این به بهره وری شما آسیب می رساند. انسان موجودی عادت است. لحظه ای که کاملاً لباس می پوشید ، ذهن شما می فهمد که زمان کار فرا رسیده است. خواه بیرون دفتر بروید یا از خانه کار کنید. بگذارید ذهن شما مانند یک روز عادی هنگام رفتن به محل کار ، با لباس پوشیدن آماده و هماهنگ شود.

مهم نیست که چقدر بی خیال باشید ، یک کمد لباس روزانه خاص و یک کمد لباس کار خاص داشته باشید. لباس های خاص به تغییر طرز فکر شما کمک می کند و شما را برای کار آماده می کند. هر روز صبح ، به طور کامل لباس بپوشید و بر فضای کاری خود تمرکز کنید ، به یک طرز فکر کاری یا کاری بروید.

حد و مرز تعیین کنید

آن را به معنای واقعی کلمه در نظر بگیرید. ناامیدکننده است که بخواهید ناامیدانه روی چیزی متمرکز شوید تا فقط توسط شخص یا همکار دیگری قطع شود. وقتی از خانه کار می کنید ، تعطیلات بسیار زیاد است ، خصوصاً اگر تنها نیستید و بچه دار می شوید. برای جلوگیری از این ، محدودیت های مشخصی را تعیین کنید. اگر فرزند دارید ، سدی ایجاد کنید که فضای کار شما را تقسیم کند. به این ترتیب فرزندان برنده به راحتی به شما خواهند رسید. به فرزندان و سایر اعضای خانواده اطلاع دهید که شما کار می کنید و نباید مزاحم آنها شوید.

مکالمات را حتی در تعطیلات خود به حداقل برسانید. ممکن است مکالمه شوید و فراموش کنید که باید کار کنید.

یک برنامه ایجاد کنید

یک کار را از یک برنامه خانه ایجاد کنید و از نظر شرعی به آن پایبند باشید. این نیاز به نظم و انضباط زیادی دارد. هرگز با دوستان یا سایر اعضای خانواده مخلوط یا صحبت نکنید ، مگر اینکه برنامه شما بگوید زمان استراحت است. اگر می خواهید در خانه به طور کارآمد کار کنید ، باید مثمر ثمر باشید. برای کارهایی که باید انجام دهید و تا چه زمانی اهداف تعیین کنید.

از نظر کاری هیچ تغییری نمی کند ، فقط فضای دفتر متفاوت است ، اما بقیه کار شما یکسان است. می توانید از دوستی که می داند شما در خانه هستید تماس تلفنی بگیرید. اگر در دفتر بودید با او به همان روشی رفتار کنید. ساختار روز خود را به گونه ای تنظیم کنید که گویی از دفتر کار می کنید.

زود شروع کنید

به همان روشی که زود هنگام کار خود را گزارش می دهید ، این کار را هنگام کار در خانه انجام دهید. بیایید بگوییم شما در دفتر هستید. صبحانه خود را بگیرید و معمولاً صبحانه و گرمایش را برای کار در فضای کاری اختصاصی دنبال کنید. از ساعات صبح استفاده کنید ، زیرا در آن زمان بیشترین بازدهی را دارید. در این مدت پروژه های گسترده و کارهای دشوارتری را پشت سر بگذارید. این زمانی است که شما در فضای مناسب برای مقابله با آنها هستید. کارهای ساده ، جلسات مجازی و مکالمات بعد از ظهر را ذخیره کنید.

وقتی زود شروع می کنید و به یک برنامه می چسبید ، می توانید با تمرکز و بهره وری سریعتر کار کنید. ذهن شما از قبل مشخص شده است که می خواهید کار کنید ، اما در راحتی خانه خود. همین روش را حفظ کنید تا بهره وری بیشتری داشته باشید.

نتیجه

در حالی که همه از قرنطینه شکایت دارند ، کسانی که می توانند از خانه کار کنند تفاوتی نمی بینند. این یک مزیت اضافه شده است زیرا شما مجبور نیستید هر روز صبح و عصر از طریق ترافیک عبور کنید ، به علاوه در راحتی در یک خانه دنج و ساکت خود هستید. در حالی که از خانه کار می کنید ، می توانید کارها را سریعتر از کار خود انجام دهید.

کارآمد و پربار بودن دلسرد کننده است و کار در خانه کار ساده ای نیست. به یاد داشته باشید که بهره وری بیش از هر چیز نتیجه مستقیم نظم و انضباط است. تفاوت کار در خانه و محل کار این است که می توانید حواس پرتی را در خانه در مقایسه با دفتر به حداقل برسانید. ویروس کرونا ویروسی همه گیر است ، اما گذرا است. برای افراد قرنطینه ای ، کار در خانه یک گزینه نیست ، اما به یاد داشته باشید که هدف بهره وری است. هر چقدر می خواهید به تلویزیون نگاه کنید تا ببینید دولت چقدر با ویروس تاج برخورد می کند ، آن را برای تعطیلات نگه دارید. از شبکه های اجتماعی به خصوص در رایانه خود دور باشید. ساختار خود را طوری تنظیم کنید که فضای دفتر شما با دفتر واقعی شما تفاوتی نداشته باشد و ببینید که چگونه بهره وری شما افزایش می یابد.


[ad_2]
منبع
آخرین مطالب