برترین 10 ترفندهایی برای رشد جکوزی بادی شما

شما میتوانید با استفاده از دفترچه راهنمای موجود در بستهبندی جکوزی بادی لاکچری مدل مالدیو بست وی چگونگی راهاند

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شما میتوانید با استفاده از دفترچه راهنمای موجود در بستهبندی جکوزی بادی لاکچری مدل مالدیو بست وی چگونگی راهاندازی و استفاده از آن را بهطور کامل آموزش ببینید. جکوزیهای بادی خانگی به راحتی در هر مکانی قابل نصب هستند و در عرض کمتر از نیم ساعت میتوانید آن را پر از آب کرده و مورد استفاده خود قرار دهید. سیستم هیدرو جت پرو نصب شده در بدنه جکوزی مجهز به 180 جت هوا و 8 جت قابل تنظیم بوده که قادر به آزاد کردن هزاران حباب آب گرم از پایین به بالا میباشند تا شما را کامل در بر گرفته و بازوها، شانه، پشت و پای شما را ماساژ دهند. جنس بدنه جکوزی بادی بست وی از پی وی سی با لایه های ضخیم و الیاف ابریشم مصنوعی به صورت تار و پود ساخته شده که در برابر فشار آب و گرمای آب بسیار مقاوم است . جنس بدنه چادر بسیار محکم از پی وی سی ضخیم و با الیاف پلیستر تشکیل شده که تارهای بدنه را مستحکم تر و بهتر نگه می دارند و به همین علت شما می توانید بر روی لبه محصول بنشینید. Con᠎tent has ᠎been g​enerat ed by G SA Con᠎tent G en᠎er᠎ator​ Dem᠎over​sion .

جکوزی در واقع محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضلههای مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپهای قوی از طریق لولههای تعبیه شده در قسمتهای مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده میشود. همچنین این گرما سبب آسیب رسیدن به دیواره نخواهد شد. گفتنی است که زمانی جمع کردن بدنه این جکوزی حجم آن به قدری کم خواهد شد که امکان حمل و جا به جایی آن توسط هر نوع وسیله نقلیه را فراهم خواهد کرد. قابلیتی که موجب حمل راحت تر این کالا به هر مکان مورد نظری توسط هر نوع وسیله نقلیه خواهد شد. دو دستگیره در طرفین جکوزی بادی وجود دارد که برای راحتی در حمل و جابجایی احتمالی این محصول قرار گرفته است. 80 سانتیمتر است که ابعاد مناسب و استاندارد آن باعث شده شما بتوانید بهراحتی جکوزی بادی را با خود حمل کرده و بدون اشغال فضای زیادی در هر محیط دلخواه فضای داخل خانه و یا حیاط خانهتان نصب نمایید. این چسب پنچری اصلی اینتکس به گونه ای ساخته شده که وقتی بر روی بدنه محصولات بادی زده میشود قسمت آسیب دیده را حل میکند و کاملا به یکدیگر چسبیده میشود و به کمک وصله شیشه ای رنگ و یا وصله ای که در کارتن محصول است به بدنه جکوزی بادی و محصولات بادی کاملا میچسبد . Data h as be​en created with the he​lp of G SA Co​nt en᠎t ​Gene​ra tor DE MO!

علاوه بر این موارد، کیت های تنظیم کننده آب و لوازم تعمیرات بدنه جکوزی بادی نیز در بسته بندی قرار دارد. شرکت اینتکس با استفاده از رنگ نزدیک به جکوزی بادی این بسته بندی را زیبا و جذاب طراحی کرده است. یک سبد کلر رایگان برای پخش قرص های کلر روی آب دارد و همچنین چندین پیچ اضافه، یدک و آچارهای مخصوص برای باز و بسته کردن نیز دارد. روی بدنه دریچه های مخصوص قرارداده شده تا توسط آن بتوانید پمپ را متصل کنید. این جکوزی بادی در زمان کمی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد و بر روی زمین صاف در مکان های کوچک نیز قابل استفاده است . توجه داشته باشید که از چسب های تعمیر جکوزی شرکت های دیگر برای رفع پنچری و پارگی جکوزی بادی استفاده نکنید چرا که یا آن قسمت آسیب دیده را میسوزان و خراب میکند و یا نمیچسبد . پمپ تصفیه جکوزی بادی 4 نفره از نوع کاغذی با فیلتر مدل S1 و دارای آنزیم های پاک کننده NaCl مخصوصی است که به پوست بدن آسیبی وارد نمی کنند و آب را کاملا تصفیه می کند. با استفاده از رابط های شلنگی پیچ شونده و اتصال آنها به دریچه های بدنه می تواند آب را تصفیه کند.

ابعادی که برای این جکوزی بادی پرتابل در نظر گرفته شده معادل (قطر: 196 سانتی متر ، ارتفاع: 71 سانتی متر) بوده که ابعادی مناسب برای استفاده 2 الی 3 نفر خواهد بود. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که این جکوزی از نظر کیفیت بدنه نیز فوق العاده بادوام تولید شده است. شما می توانید با استفاده از پمپ به راحتی این محصول را مانند تصاویر زیر باد کنید. جکوزی بادی اینتکس از حجم و وزن بسیار کمی برخوردار میباشد و در دسته جکوزی های پرتابل قرار میگیرد و میتوان در باشگاه های ورزشی , مراکز آب درمانی , منزل برای رفع خستگی روزانه از آن استفاده نمود . اکثریت افراد فضای کافی برای نصب و راه اندازی جکوزی های بادی پیش ساخته و یا فایبر گلاس و بتنی را دارند و برای رفع خستگی ناشی از کار روزانه و یا آب درمانی از این محصول کار آمد استفاده میکنند ، اما افرادی دیگر نیز هستند که این امکان برای آنها وجود ندارد و یا فضای کافی ندارند که جکوزی بتنی و فایبر گلاس احداث کنند و به دنبال جکوزی بادی آماده هستند و از طرفی میخواهند که قیمت ارزان داشته باشد و در زمان کمتری نصب و راه اندازی شود . Po st w as cre ated by G SA Con​te​nt G enerat or Demoversi on.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن