بهترین چادر مسافرتی اتوماتیک فنری در بازار [کمپینگ و مسافرتی]

این چادر ظرفیت دراز کش 6 نفر و 12 نفر به طور نشسته را دارد. این چادر تا 4 نفر را به صورت درازکش و 8 نفر به طو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این چادر ظرفیت دراز کش 6 نفر و 12 نفر به طور نشسته را دارد. این چادر تا 4 نفر را به صورت درازکش و 8 نفر به طور نشسته را میتواند در درون خود جای دهد. با توجه به موارد گفته شده می توانید مناسب ترین مدل چادر مسافرتی را با در نظر گرفتن نیاز خود انتخاب و خریداری کنید. برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید بهترین گزینه خرید را از بین مدل های زیر انتخاب کنید. خرید چادر مسافرتی دست دوم از سایت هایی مانند دیوار و شیپور نیز گزینه اقتصادی و مقرون به صرفه ای محسوب می شود اما پیشنهاد نمی کنیم زیرا ممکن است چادر خیلی زود کیفیت خود را از دست داده و منجر به پارگی شود. سپس میلههای دومین پایه را نیز به مانند پایه اول متصل کنید، پس از آماده شدن پایهها به یکی از چهار گوشه بدنه چادر مسافرتی خود که از قبل بر روی زمین پهن کردهاید رجوع کنید.

Art᠎ic​le has been creat᠎ed wi th G SA Conte nt Gen er ator DEMO​!

یکی از چادرهایی که برای مواقع سیل، زلزله استفاده میشود، چادرهای فنری هستند. همانطور که می دانید چادر های سفری از نظر ساختار بدنه شامل مدل هایی همچون : چادر مسافرتی عصایی ، چادر مسافرتی فنری ، چادر مسافرتی اتوماتیک و چادر مسافرتی بادی می شود که از پر فروش ترین مدل بین آنها چادر های سفری عصایی می باشد زیرا که نه تنها برای سفر های طبیعت گردی بلکه برای سفر های کمپینگ و کوهنوردی نیز تولید شده اند. البته باید مواردی مثل سرقت را نیز در نظر داشت. البته چادرهای خط الراسی دارای اندازه های کوچکتری نیز هستند . چادرهای گنبدی از دو تیرک تشکیل شدهاند که برای ساختن سازه چادر از روی یکدیگر عبور میکنند. و از نظر عبور گرما و سرما مقاومت خوبی دارند. استان لرستان با بارش میانگین سالانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ میلیمتر بعد از استانهای گیلان و مازندران سومین، استان از نظر بارندگی در کشور است. اگر پارچه نایلونی را با مواد ضد آب ترکیب کنیم تا حدود زیادی از ورود آب به داخل چادر جلوگیری میکند. چرا که معمولا این چادر را در صندوق عقب ماشین قرار می دهند و بهتر است که اندازهی آن به گونه ای باشد که داخل ماشین به آسانی جا شود.

البته باید محافظی برای جلوگیری از ورود حشره ها به داخل نیز مقابل پنجره نصب شده باشد. چادرهای مسافرتی اتوماتیک نیز انواع مختلفی دارند. برخی از مدل های چادرهای مسافرتی به گونه ای طراحی شده اند که معمولا چند پنجره دارند. چادر مسافرتی فنری، برعکس مدل عصایی، حجم و وزن بیشتری دارد. این مدل چادرهای فنری بهخاطر مدل ساختی که دارد توانایی قرارگرفتن 2 نفر به صورت خوابیده را دارد. اگر اهل سفرهای زمستانی و رفتن به کوهستان هستید، سعی کنید جنس پارچه چادرتان از این مدل باشد. از این چادر 2 نفره برای کوهنوردی و کمپینگ برای سفرهای درون شهری استفاده کنید. این مدل وزن و حجم زیادی دارند و برای کوهنوردی مناسب نیستند. شما میتوانید با توجه به تعداد نفراتی که در سفر همراه خود هستند، مدل دلخواه خود را انتخاب کنید. این مدل چادرهای فنری بهخاطر مدل ساختی که دارد توانایی قرارگرفتن 4 نفر به صورت خوابیده و 8 نفر به صورت نشسته را دارد.

چادر فنری، ظرفیتهای مختلفی دارد. چادرهای مسافرتی عصایی، ظرفیتهای مختلفی دارند. سایت اینتکس سیتی عرضه کننده انواع چادرهای مسافرتی با بهترین کیفیت و قیمت میباشد. توانایی خرید برای هر فردی وجود دارد و با توجه به میزان هزینه ای که تمایل به پرداخت دارند همواره موردی مناسب وجود خواهد داشت. مازندران رتبه هفتم را در بین ۳۱ استان کشور در تولید ناخالص ملی دارد. در این میان بسیاری از بزرگان مازندران به حمایت از آغامحمدخان قاجار پرداختند به گونهای که اکثریت ارتش آغامحمدخان قاجار را مازندرانیها تشکیل میدادند. سر و وضع کثیف، رفتار شیطنتآمیز و کارهای مبتذل و گستاخی عزیزالسلطان در حضور شاه با آداب تشریفات دربار قاجار و تقید آن به حفظ ارشدیت و سلسله مراتب همخوانی نداشت؛ ولی شاه حرکات او را با آمیزهای از بیخیالی و وجد نادیده میانگاشت. بعدها فرخان بزرگ، فرزند دابویه از سلسله گاوباره حکومتی پرصلابت ابتدا در گیلان و سپس در مازندران تشکیل داد و در مرز و بوم خود دست به عمران و آبادانی زد. اگر شما اهل مسافرت و تفریح در طبیعت هستید، خرید چادر مسافرتی را باید در لیست خود قرار دهید. در لیست زیر انواع چادر مسافرتی حرفه ای و خانوادگی مخصوص استفاده چند نفره یا تک نفره باکیفیت و خاص در طرح های مختلف وجود دارد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن