BeTranslated جایزه بهترین آژانس ترجمه را می گیرد!

[ad_1] آیا به ترجمه فنی دروس موضوعی که به زبان دیگری نوشته شده اند نیاز دارید؟ آیا به دنبال تیمی برای ترجمه

توسط HEKAYATS در 13 بهمن 1399
[ad_1]

جایزه بهترین آژانس ترجمه BeTranslated

آیا به ترجمه فنی دروس موضوعی که به زبان دیگری نوشته شده اند نیاز دارید؟ آیا به دنبال تیمی برای ترجمه مطالب بازاریابی خود هستید تا بتوانید با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید؟ آیا می خواهید برای ارائه طیف کاملی از ترجمه اسناد حرفه ای و مالی با یک دارالترجمه جهانی کار کنید؟

خوب ، دیگر نگاه نکن! BeTranslated یک دارالترجمه درجه یک مستقر در والنسیا ، اسپانیا است. ما یک تیم مترجم باتجربه هستیم که می تواند هر زبانی را به انتخاب شما ترجمه کند.

BeTranslated دریافت کننده جایزه Clutch 2021 برای بهترین ارائه دهنده خدمات ترجمه در کشور است.

کلاچ یک آژانس بررسی B2B مستقر در واشنگتن است. که رتبه بندی شرکت داده محور را برای صنایع مختلف فراهم می کند. آنها صدها و صدها مرور مشتری را برای رتبه بندی رهبران صنعت و کمک به کسانی که می خواهند یک پروژه را شروع کنند ، انجام می دهند.

"ما خوشحالیم که توسط کلاچ به عنوان یکی از بهترین شرکتهای B2B در اروپای غربی انتخاب شده ایم."، مایکل باستین ، مدیرعامل BeTranslated.com می گوید

این جایزه بسیار از قابلیت اطمینان ما صحبت می کند و صداقت ما را به عنوان یک دارالترجمه حرفه ای تقویت می کند. بازخورد مشتری ما در نظر گرفته شده است و این موفقیت تعهدات گذشته و حال ما را ثابت می کند.

این جایزه هنوز برای ما احساس خارج از این دنیا می کند و ما از این بابت بسیار سپاسگزاریم. بدون تیم ، مشتریان و ذینفعان ما به چنین شناخت معتبری دست پیدا نمی کردیم.

علاوه بر جایزه کلاچ ، BeTranslated توسط The Manifest ، یک سایت عملی لیست تجاری ، به عنوان یکی از بهترین دفاتر ترجمه در جهان برجسته شده است. درست است ، نه تنها در اسپانیا ، بلکه در کل بازار. گواهی واقعی بر خدمات دقیق و درجه یک ماست.

منظورت ، مثلاً ، نمک و امثال آن است ، ها؟ با ما تماس بگیرید و پیشنهادی برای خدمات ترجمه ما دریافت کنید!


[ad_2]
منبع
آخرین مطالب