از استخر پیش ساخته و Facebook در اصل بیشترین را دریافت کنید

این محصولات کاملا پرتابل و قابل حمل هستند بنابراین به سادگی می توانید حتی پس از استفاده ، اقدام به جمع آوری م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این محصولات کاملا پرتابل و قابل حمل هستند بنابراین به سادگی می توانید حتی پس از استفاده ، اقدام به جمع آوری محصول و یا جابجایی آن کنید ، این ویژگی بسیار خوب و عالی هیچگاه در مدل های بتنی وجود ندارد . به طور کلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم به صورت درون زمینی و هم به صورت برون زمینی قابل استفاده هستند. از استخر های پیش ساخته به دلیل نصب آسان و راحت در هر مکانی میتوانید استفاده کنید بخصوص در ویلاهای شخصی و منازل با حیاط های بزرگ جهت شنا و تفریحات آبی ، و مصارف کشاورزی و صنعتی و جهت آب درمانی ، قابل استفاده در داخل زمین و روی زمین ، و قابل اجراء در زیر زمین منزل یا پارکینگ یا حتی بر روی پشت بام منزل ، با ایمنی بالا ، اینگونه استخر های اینتکس تشکیل شده از یک پارچه برزنتی و اتصالات فلزی میباشند که با نصب شدن پایه های استخر بر روی پارچه برزنتی آنها استخر تکمیل و قابل استفاده میباشند ، نصب و راه اندازی آنها در کمتر از 2 ساعت انجام میشود ، و جزو بهترین نوع استخر های پیش ساخته خانگی و …

آیا استخر های موقتی برای داخل زمین و توی کار مناسب هستند ؟ 1. یکی از مزایای اصلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس مدت زمان نصب و راه اندازی کوتاه آن در مقایسه با استخرهای بتنی و سنتی است به طوریکه ساخت استخر فایبرگلاس از زمان شروع تا راه اندازی بین 4 تا 7 روز زمان لازم است. یک استخر پیش ساخته از دو بخش اصلی یعنی بدنه و پایه ها تشکیل شده است که در هنگام خرید بایستی به جنس هر دو بخش دقت کنید زیرا دوام و مرغوبیت اجناس استفاده شده در محصول است که کیفیت و استحکام آن را مشخص خواهد کرد . این محصولات به صورت پکیج کامل به فروش می رسند که علاوه بر بدنه و فریم اصلی استخر در کنار خود پمپ تصفیه آب جهت پاکسازی و تصویه آب استخر ، نردبان جهت وارد شدن و خارج شدن از آب ، زیرانداز و درپوش نیز برای نگهداری بهتر از استخر را دارند .

این استخرها دارای ابعاد متنوعی هستند و با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارند، محبوبیت بالایی دارند. 3- توجه شود که سطح سیمان باید کاملا تراز و لیسهای شده و به نحوی صاف گردد که هیچگونه پستی و بلندی نداشته باشد. یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت استخر، استفاده از استخرهای پیش ساخته می باشد که با توجه به جنس و دوام بالایی که دارند، جزء بهترین انتخاب ها می باشند. زیر سازی کاملا ساده از ویژگی های این طرح می باشد به صورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم. بصورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم.قبل از نصب استخر باید زیر سازی متناسب با ابعاد استخر بر روی سطح زمین، زیرسازی و نصب لوله ی خروجی و کانال خروجی طبق نقشه های از قبل مشخص شده توسط کارفرما انجام می گیرد. زمین مورد نظر جهت انجام پروژه، حداقل طی یکسال گذشته نباید به عنوان شالیزار استفاده شده باشد و توان تحمل تا یک تن فشار در هر متر مربع را دارا باشد. Th is has been gen erated with G SA Con​tent Generat​or DEMO.

در صورت لزوم جهت رسیدن به سفتی و محکمی مطلوب خاک میتوان پس از تسطیح و برداشت پوشش گیاهی و خاک گیاهی سطحی از روش کمپکت کردن زمین به وسیله کمپکتور نیز استفاده کرد. نشت آب یکی از مشکلاتی است که استخر داران با آن دست پنجه نرم می کنند تا جایی که گاهی مالک را مجبور به خالی کردن استخر می نماید. به طور کلی نمک موجود در سطح آب استخر سبب می شود تا بتن موجود در دیواره ها آسیب ببیند. یکی از مقاوم ترین مصالح موجود برای ساخت مخازنی که در معرض صدمات ناشی از حرارت و اسید هستند ماده فایبرگلاس است به عنوان مثال سینک های آزمایشگاهی ضد اسید پلیمری نمی توانند از پلی اتلین ساخته شوند زیرا اسید به سرعت با پلی اتلین واکنش نشان داده و سبب خوردگی می شود و در این موارد از فایبر گلاس استفاده می کنند. وجود این منافذ سبب می شود تا انواع باکتری ها و جلبک ها در آب رشد پیدا کرده و در نتیجه PH آب تغییر کند. فروشگاه به دلیل فروش بی واسطه محصولات خود از تولید کننده به مصرف کننده ، قیمت محصولات خود را کاهش داده تا خریداران بتوانند با هزینه بسیار پایین تر محصولات برند اینتکس و سایر برند های استخر پیش ساخته را تهیه کنند . ᠎This a​rticle h as be en creat ed ​with G SA Conte᠎nt Gen᠎erat or DEMO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن