آنچه می توانید از تایگر وودز در مورد استخر پیش ساخته بیاموزید

از اقلام بسیار مهمی که شرکت اینتکس تولید کرده و در کنار تمامی استخر های پیش ساخته خود قرار داده است می توان ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از اقلام بسیار مهمی که شرکت اینتکس تولید کرده و در کنار تمامی استخر های پیش ساخته خود قرار داده است می توان به پمپ تصفیه آب اشاره کرد ، وجود این پمپ ها برای هر استخری با ظرفیت بالا لازم و ضروری است چرا که آب بعد از مدت ها راکد ماندن و یا استفاده از آن آلوده و کثیف می شود ، بنابراین نیاز است تا آب استخر را تعویض کنید ، اما به دلیل ظرفیت بسیار بالا و هزینه زیادی که ممکن است برای آب پرداخت کنید و همچنین زمانبر بودن این کار بهترین راه استفاده از پمپ تصفیه آب می باشد . پیشنهاد ما به شما خرید نوع توکار استخر فایبرگلاس به جای نوع روکار آن است چرا که برای استخر فایبرگلاس روکار نیاز به سازه و همچنین پله برای بالا رفتن از آن میباشد. مدرن استخر، علاوه بر تولید در زمینه نصب و راه اندازی این استخر ها نیز تجربه و دانش فراوانی کسب کرده و پروژه های استخر پیش ساخته، متعدد اجرا شده در نقاط مختلف ایران از جمله نصب استخر پیش ساخته در شیراز، دزفول، نصب استخر پیش ساخته در مازندران، نوشهر، نور، رویان، سلمان شهر، کلار آباد، چمستان، چالوس و حتی خارج از کشور، توسط ما گویای این مدعاست.

گروه مهندسین مدرن استخر، علاوه بر تولید، در زمینه نصب و راه اندازی این استخرها نیز تجربه و دانش فراوانی دارد و پروژه های متعدد اجرا شده در نقاط مختلف ایران از جمله نصب استخر پیش ساخته در شیراز، دزفول، نصب استخر پیش ساخته در مازندران، نوشهر، نور، رویان، سلمان شهر، کلار آباد، چمستان، چالوس و حتی خارج از کشور، توسط ما گویای این مدعاست. استخر پیش ساخته فایبرگلاس، برای اولین بار در ایران توسط گروه مهندسین مدرن استخر، در سه طرح و اندازه تولید شده است. اکنون به معرفی مشخصات مدلهای استخر فایبرگلاس، تولید شده توسط مدرن استخر می پردازیم. از نمونه پمپ های طراحی شده این شرکت می توان به پمپ های تصفیه فیلتری کاغذی ، شنی ، نمکی و کارتریجی اشاره کرد که می توانید با مراجعه به دسته بندی پمپ تصفیه آب ، مشخصات و تصاویر آن را مطالعه و مشاهده کنید . فيلتر شني مگاپول، با سيليس درجه یک.

استخر های برزنتی با فریم فلزی، یک نوع پرطرفدار از انواع متفاوت استخر پیش ساخته میباشد. بدیهی است تخصص ویژه اجرای این نوع استخر نیازمند آموزش و دانش فنی بالایی می باشد که هم بتوان از اتصالات مناسبی استفاده نمود و هم اینکه جای گیری صحیح تایل ها کنار یکدیگر با اطمینان انجام شود . به راحتی می توان از آنها مراقبت کرد. این موضوع به تدریج فرسایش، فرسودگی و خرابی این مدل از استخرها را به دنبال دارد. نحوه محاسبه قیمت استخر پیش ساخته، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح از استخرهای گروه مهندسین مدرن استخر، را برمی گزینید. استخر پیش ساخته فایبرگلاس تولید شده توسط گروه مهندسین مدرن استخر چه مزیتی دارد؟ ایجاد آرامش، ایجاد فضای مدرن و چشم اندازی زیبا، صدا و طنین گوش نواز آب از جمله مزایای آبنمای استخر می باشد. در ادامه نحوه محاسبه قیمت، ویژگیها و مزایای این استخرها ارائه می گردد. ᠎Th is ​da ta has ᠎be᠎en do​ne ​with GSA Content᠎ Gener ator D​em ov​ersion!

2. از دیگر مزایای این نوع از استخر های پیش ساخته هزینه های اندک نگهداریری آنهاست، به طور کلی هزینه های نگهداری استخر ها بالا می باشد اما استخر فایبر گلاس در مقایسه با استخر های سنتی با توجه به متریال استفاده شده رسوب نمی گیرد و بنابراین هزینه نگه داری آن کمتر است. دارای یک نوار در اطراف استخر در قسمت عمیق می باشد که میتوان پا را روی آن گذاشت. این پایه ها دارای خضوصیات منحصر به فرد می باشند که از جمله آن می توان به ضد زنگ بودن اشاره کرد. مقاومت فایبرگلاس به اندازه ای است که از این ماده در ساخت بدنه کشتی، بدنه هواپیما، مخازن تحت فشار، استفاده می شود. بسیاری از افراد نیاز به استخر و آب درمانی دارند و این فرصت را ندارند که به مکان های عمومی بروند و یا از نظر جسمانی توانایی راه رفتن را ندارند به همین دلیل گزینه مناسب انواع استخر پیش ساخته فریمی قابل حمل در اندازه های مختلف است تا این افراد بتوانند در منزل از استخر استفاده و آب درمانی کنند . ما به صورت مستمر درحال رصد و بهبود فرایند ساخت استخر فایبرگلاس، نصب و راه اندازی آن هستیم. برای مشاوره، خرید و اطلاع از جزئیات قیمت استخر فایبر گلاس کاسپین روی متن لینک شده کلیک کنید.و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید (خط ویژه) ۱۴۰۰۰ ۲۲۷ ۰۲۱ - ۰۹۱۲۰۷۰۴۰۳۷. ​Th is ​post has ​be en c reated  with the he​lp of GSA C on te​nt Ge ne rator DE MO!

آخرین مطالب