AIT Tools تخفیف های رایگان یا عمیق "کمک به مبارزه با ویروس COVID-19"

[ad_1] علاوه بر یاماگاتا اروپا (به آخرین پست من مراجعه کنید) ، AIT همچنین ابزار خود را به صورت رایگان (به

توسط HEKAYATS در 23 فروردین 1400
[ad_1]
علاوه بر یاماگاتا اروپا (به آخرین پست من مراجعه کنید) ، AIT همچنین ابزار خود را به صورت رایگان (به مترجمان پزشکی) یا با تخفیف عمیق "برای کمک به مبارزه با ویروس COVID-19" ارائه می دهد. در اینجا متن پیامی است که از AIT دریافت کردم:
امیدواریم که شما در سلامت و سلامت باشید. ما همچنین امیدواریم که شما آرام باشید ، در خانه بمانید و ابزارهای جدیدی را برای مترجمان یاد بگیرید.
AIT به تلاش های جامعه بین المللی برای مقابله با بیماری همه گیر می پیوندد و ما می خواهیم در این شرایط دشوار از مترجمان حمایت کنیم.
برای کمک به مبارزه با ویروس COVID-19 ، همه مترجمان پزشکی می توانند نرم افزار رایگان دریافت کنند! برای دریافت مجوز خود لطفاً با پشتیبانی مشتری AIT تماس بگیرید.
ما می خواهیم در عبور از این دوره دشوار از شما پشتیبانی کنیم ، بنابراین حتی اگر با ترجمه های پزشکی کار نمی کنید ، می توانید 80٪ تخفیف بی سابقه در تمام محصولات نرم افزاری ما برای مترجمان دریافت کنید ، با خیال راحت از خانه کار کنید و در اوج باشید:
در خانه بمانید ، از اقوام بزرگتر مراقبت کنید و بالاتر از همه سلامتی داشته باشید!
PS اگر دوستان یا همکارانی دارید که با ترجمه پزشکی سر و کار دارند ، لطفاً این ایمیل را با آنها به اشتراک بگذارید تا بتوانند این نرم افزار را به صورت رایگان دریافت کنند.

[ad_2]
منبع