7 نکته هوشمندانه برای مادران تمام وقت در خانه

[ad_1] به عنوان یک مادر تمام وقت در خانه می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. به طور خلاصه ، شما این لوکس را ن

توسط HEKAYATS در 13 اسفند 1399
[ad_1]

کار تمام وقت در خانه مادران

به عنوان یک مادر تمام وقت در خانه می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. به طور خلاصه ، شما این لوکس را ندارید که یک زندگی حرفه ای و زندگی در خانه به عنوان دو چیز جداگانه داشته باشید.

هر دو به طور همزمان برای شما کار می کنند. به همین دلیل شما باید باهوش باشید. ما 7 نکته عالی را جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند وقت خود را بهینه کنید ، در کار و فرزندپروری کارآمدتر باشید. بیایید حفاری کنیم!

گوشه ای آرام پیدا کنید

در خانه با کودکان کار کنید مرزهای شما را تحت فشار قرار خواهد داد، به خصوص اگر فرزندان شما واقعاً کوچک باشند. با این حال ، کار باید انجام شود. یافتن فضای دور و آرام در خانه و تبدیل آن به دفتر کار تعیین شده تنها راهی است که می توانید انتظار داشته باشید تا به سطح رضایت بخشی از کارایی برسید.

لازم نیست یک فضای عظیم باشد. تمام آنچه شما نیاز دارید مکانی است که می توانید روی کار خود تمرکز کنید.

فضای کاری خود را بهینه کنید

وقتی از خانه کار می کنید ، می توانید به راحتی فضای کار خود را به خطر بیاندازید. این اتاق ساکت و دور در خانه شما فقط یک پایه و اساس است. برای اینکه آن را واقعاً بهینه کنید ، باید صندلی های ارگونومیک بخرید ، یک میز تحریر خوب تهیه کنید آن را به مکانی راحت برای اقامت تبدیل کنید. همه این کارها را می توانید ارزان انجام دهید ، اما به خاطر داشته باشید که روی سلامتی و کارایی خود سرمایه گذاری می کنید.

برنامه ای درست کنید که کارساز باشد

کار در خانه گاهی به این معنی است که شما ساعت کاری مشخصی ندارید. اگر این مورد شما باشد ، در موقعیت منحصر به فردی قرار دارید زندگی روزمره خود را بسیار آسان تر کنید. آنچه شما باید انجام دهید ایجاد یک برنامه مناسب برای شما است. به عنوان مثال ، اگر فرزندانتان به مدرسه می روند ، می توانید زمان ساعات کاری خود را تعیین کنید تا بتوانید در حالی که آنها در مدرسه هستند کار کنید.

متناوباً ، می توانید برنامه ای تنظیم کنید که به شما امکان انجام بیشتر کارها را بدهد قبل از بیدار شدن فرزندانتان نکته اصلی انعطاف پذیری و مهمتر از همه واقع بینانه بودن است.

پخت و پز در صورت امکان

پختن غذا برای فرزندان شما می تواند مدتها طول بکشد. اگر برنامه شما فشرده است و احساس می کنید هر روز وقت آشپزی ندارید ، وجود دارد دو کاری که می توانید انجام دهید - پخت و پز را به همسرتان یا پخت و پز اختصاص دهید.

پخت و پز به معنای تهیه بخشی از غذا است که چند روز یا یک هفته کامل طول می کشد. این یک روش عالی برای پایان دادن به همه پخت و پزها در یک زمان است. تمام کاری که فرزندان شما باید انجام دهند این است که یک بشقاب از یخچال بیرون بیاورید ، آن را گرم کرده و بیرون بگذارید. گزینه دیگر برای پخت و پز این واقعیت است که خانواده شما خواهند بود لذت بردن از غذاهای خانگی

اجازه ندهید زندگی شخصی و شغلی در زندگی خانه شما تداخل ایجاد کند

کار در خانه مزایای بسیاری دارد ، اما همچنین دارای چندین مشکل بالقوه است که می تواند به سرعت تمام مزایای بالقوه را تحت الشعاع قرار دهد. وقتی در دفتر یا محل کار دیگری کار می کنید ، معمولاً هنگام اعتصاب آماده هستید. من از خانه کار می کنم مدت زمان کار شما را تسهیل می کندچه تصادفی و چه عمدی.

تنها راه مقابله با این مشکل قبل از آنکه به مشکل تبدیل شود ، داشتن یک برنامه زمانی مشخص و یادگیری نحوه نه گفتن به کارفرما یا مشتری در صورت داشتن مشاغل مستقل است.

به فرزندان خود توجه لازم را بدهید

اگر فرزندانتان هنگام کار در خانه می دوند ، کمترین حواس پرتی را برای شما به همراه دارد. صحبت با آنها و آگاهی دادن از آنها که نمی توانند با هر چیز کوچکی شما را آزار دهند ، ضروری است.

با این حال ، شما باید مطمئن شوید که هستید تا فرزندان خود را مورد توجه قرار دهند. به عبارت دیگر ، قبل یا بعد از اتمام کار با آنها وقت بگذارید. همه کارها را برای آنها انجام دهید. آنها را با عشق بپاشید و لذت ببرید. یادآوری كردن به كودكان كه آنها را دوست دارند بهترین راه برای احترام به مرزهای شما و حفظ پویایی خانواده در خانه است.

یک تست آزمایشی انجام دهید

هنگامی که به برنامه ای رسیدید و برنامه ای تنظیم کردید ، یک تست آزمایشی انجام دهید. چند روز قبل از شروع کار وقت بگذارید برنامه خود را در مراحل خود قرار دهید. اگرچه این یک مرحله ضروری برای ایجاد وضعیت از محل کار در خانه نیست ، اما می تواند بسیار مفید باشد.

مهلت چند روزه برای آزمایش برنامه خود ممکن است برای کشف برخی از مواردی که می توانند بر عملکرد شما در کار تأثیر بگذارند کافی باشد. این همچنین یک روش خوب برای دیدن واکنش فرزندان شما است و آیا آنها وقتی شما با آنها صحبت کردید به مرزهای تعیین شده شما پایبند هستند.

کار در خانه شما را به محدودیت های خود می رساند. صبر شما و همچنین توانایی تمرکز در حالی که توسط حواس پرتی محاصره شده است ، آزمایش خواهند شد. شما ضروری هستید انعطاف پذیر بمانید و با مشت ها رول کنید. پس از استقرار ، به پویایی جدید عادت خواهید کرد و همه چیز سرجای خود قرار می گیرد. تنها کاری که باید بکنید این است که پشتکار داشته باشید تا زمانی که این اتفاق بیفتد.


[ad_2]
منبع