6 راه برای بهبود رایانه های تجاری خود

[ad_1] رایانه ها به مهمترین تجهیزات دفتری و اداری برای هر نوع مشاغل تبدیل شده اند. حتی یک تجارت کوچک برای ا

توسط HEKAYATS در 2 اسفند 1399
[ad_1]
کامپیوترهای تجاری خود را بهبود ببخشید

رایانه ها به مهمترین تجهیزات دفتری و اداری برای هر نوع مشاغل تبدیل شده اند. حتی یک تجارت کوچک برای انجام کلیه وظایف عملیاتی خود به چندین رایانه احتیاج دارد. اطمینان حاصل کنید که تمام رایانه های کسب و کار شما با جدیدترین فناوری به روز هستند ، می توانید در وقت و هزینه خود و کارمندان خود صرفه جویی کرده و اطمینان حاصل کنید که مشتریان بهترین خدمات ممکن را دریافت می کنند.

از به روزرسانی امنیت سایبری گرفته تا تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ، در اینجا 6 روش برای بهبود رایانه ها در کسب و کار شما آورده شده است.

1. یک برنامه کامل امنیت سایبری نصب کنید

با پیچیدگی بیشتر هکرها و مجرمان اینترنتی ، امنیت سایبری بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. هنگامی که اینترنت برای اولین بار محبوب شد ، یک اسکنر ویروس ساده برای محافظت از رایانه های تجاری شما کافی بود ، اما اکنون انواع مختلفی از تهدیدات وجود دارد که باید از آنها در برابر آنها محافظت کنید.

یک حمله سایبری می تواند برای کاربر رایانه خانگی خبر جدی بدی باشد ، اما برای کسب و کار ، نتایج غیرقابل بازگشت مضر است. شرکت های بزرگ مقدار زیادی از داده های حساس را از سیستم های عملیاتی منحصر به فرد و نقشه های محصول گرفته تا اطلاعات شخصی مشتریانشان در سیستم های خود ذخیره می کنند. نقض داده ها می تواند همه اینها را به خطر بیندازد و اعتبار و آینده شغلی شما را برای همیشه از بین ببرد. اطمینان حاصل کنید که یک برنامه امنیت سایبری کامل برای محافظت از رایانه های تجاری خود در برابر حملات نصب کرده اید.

2. یک شبکه خانگی برای تجارت خود ایجاد کنید

یکی از راه های کاهش خطر هک یا حمله سایبری انجام عملیات خود در دفتر از طریق یک شبکه خانگی است. در اینجا شما همه کامپیوترهای موجود در کسب و کار خود را بدون ایجاد دسترسی به اینترنت وصل می کنید. پرونده ها و داده های حساس فقط می توانند بین رایانه های موجود در این شبکه خانگی به اشتراک گذاشته شوند ، این بدان معناست که کارمندان شما می توانند بدون خطر نقض داده ها با خیال راحت کار کنند. بسیاری از شرکت ها از شبکه های خانگی همراه با عملیات عادی آنلاین خود برای کارهای مختلف استفاده می کنند.

3. به درایوهای حالت جامد ارتقا دهید

تجارت مدرن مقدار زیادی داده تولید می کند و بنابراین ذخیره سازی آنها با خیال راحت و کارآمد یکی از موارد مهم برای هر سازمانی است. یکی از راه حل های ذخیره سازی که دارای مزایای سرعت زیادی است ، حافظه های SSD هستند ، زیرا سرعت آنها به مراتب بیشتر از درایوهای دیسک سخت (HDD) است. SSD ها زمان بوت رایانه ، زمان بارگیری برنامه و انتقال داده را بهبود می بخشند.

پیش از این SSD ها بسیار گرانتر از HDD ها بودند ، اما هزینه فناوری در سال های اخیر بسیار کاهش یافته است و اکنون می توانید یک SSD 500 گیگابایتی با کمتر از 100 دلار خریداری کنید. SSD ها از HDD ها قابل اطمینان ترند و چون قطعات کار کمتری دارند ، احتمال خراب شدن آنها بسیار کمتر است.

4- از اطلاعات رایانه خود پشتیبان تهیه کنید

با تولید همه این داده ها ، بسیار مهم است که برای کسب و کار شما پشتیبان گیری منظم انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مهمی از بین نرفته و رایانه های دفتر شما به راحتی کار می کنند. گزینه های مختلف ذخیره سازی از کارتهای USB گرفته تا کارتهای SD در دسترس است ، اما امن ترین و موثرترین حالت ذخیره سازی ابری آنلاین است.

با تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود در فضای ابری ، فضای کافی برای تمام پرونده های خود تضمین خواهید شد ، زیرا ابرهای مدرن حداکثر فضای ذخیره سازی را دارند. اگر نمی دانید exabyte چیست ، برابر است با یک میلیارد گیگابایت. ذخیره داده های کسب و کار خود در ابر ، به جای شبکه های شخصی ، به محافظت در برابر هکرها نیز کمک می کند ، زیرا امنیت در ابر کاملاً بالا است.

کامپیوترهای تجاری خود را بهبود ببخشید

5. نرم افزار کنفرانس ویدیویی را نصب کنید

همه گیری Covid-19 با استفاده از Zoom و نرم افزارهای مشابه ، که به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، واقعاً نرم افزار کنفرانس ویدئویی را در کانون توجه قرار داد. تنها مشاغلی که موفق به ادامه فعالیت خود در طول محاصره شدند ، مشاغلی بودند که موفق به تسهیل ارتباط بین کارمندان ، مشتریان و شرکای تجاری بدون ملاقات حضوری شدند. مطمئن شوید که همه رایانه های موجود در شبکه مشاغل شما نرم افزار کنفرانس ویدیویی پیشرفته ای نصب کرده اند ، بنابراین شبکه شما در هر زمان و هر مکان می تواند باشد.

6. اجرای فن آوری برای تأیید هویت

تأیید هویت برای امنیت مشتریان بسیار مهم است ، خصوصاً اگر آنها با شرکت شما معاملات مالی انجام می دهند. فقط به یک مشتری احتیاج دارید که اطلاعات کارت اعتباری وی را به سرقت ببرند تا باعث ایجاد یک شهرت بزرگ شود که بازیابی از آن غیرممکن است. برای اطمینان از امنیت هرکسی که وارد می شود ، تأیید صحت دو مرحله ای را در همه رایانه ها ، سیستم عامل ها و گزینه های آنلاین مشتری خود پیاده کنید.

از آنجا که رایانه ها چنین نقشی عظیم در موفقیت شغلی شما دارند ، از اهمیت بسیاری برخوردار است و شما می توانید گام هایی برای به حداکثر رساندن پتانسیل آنها بردارید. به روزرسانی دیسک های آنها ، نصب بهترین نرم افزار و تهیه نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات آنها ، گام های اساسی در بهبود فناوری شما است.

گرفتن

امنیت داده ها و پرداخت ها و محافظت از داده های شخصی برای کارمندان و مشتریان شما باید در بالای لیست اولویت های شما باشد ، بنابراین اقدامات حفاظتی را انجام دهید. این راهنمای آسان را دنبال کنید و قادر خواهید بود از رایانه های تجاری خود بهترین بهره را ببرید.

اکثر مشاغل برخی از کارهای خود مانند ترجمه یا طراحی وب را برون سپاری می کنند و اگر مراقب نباشند می تواند منجر به نقض امنیت شود. برای اطمینان از رعایت پروتکل امنیتی خود ، با یک شرکت ترجمه مانند BeTranslated همکاری کنید که اهمیت داده ها و امنیت سایبری را می فهمد و اقدامات لازم را برای اطمینان از امنیت داده های شما در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا پیشنهاد رایگان بدون تعهد ، امروز با BeTranslated تماس بگیرید.


[ad_2]
منبع
نظرات کاربرن