کلیات از قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وس . مهدی داودآبادی

بهترین زمان برای تمدید بیمه فرد ثالث یک هفته قبل از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه می باشد. در ضابطه جدید تخفیف

توسط HEKAYATS در 1 مهر 1401
بهترین زمان برای تمدید بیمه فرد ثالث یک هفته قبل از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه می باشد. در ضابطه جدید تخفیف بیمه فرد ثالث به جای 8 سال همین تخفیفات در 15 سال اعمال می‌شود. پوشش‌های بیمه شخص ثالث فقط در مملکت جمهوری اسلامی ایران معتبر دارد؛ مگر این‌که در بیمه‌نامه حساس غیر از این وضعیت توافق شده باشد. بیمه‌گزار فقط می‌تواند تخفیف بیمه شخص ثالث را به خودروی خود، همسر، فرزندان یا والدین خویش منتقل کند. حساس دقت به اينكه ميزان ديه، در هر سال بوسیله قوه قضائيه تعيين مي گردد، در صورتيكه تعهدات بيمه طومار فرد ثالث شما کاهش از دستکم تعيين شده از طرف قوه قضائيه باشد، مي توانيد تعهدات بيمه طومار فرد ثالث خویش را افزايش دهيد. اعتنا داشته باشید که در هر تراز از تمدید بیمه فرد ثالث پاسارگاد می توانید جهت از بین بردن ابهامات و مسائل حساس ما تماس بگیرید و یا از منوی سمت چپ وارد گفتگوی تلگرامی شوید. این گواهی از نظر ارزش قانونی اهمیت بیمه نامه هیچ تفاوتی ندارد و رایگان است. در عوض شرکت ها بیمه به جهت جلب راضی بودن مشتریان و رقابت اهمیت سایر شرکت های بیمه سرویس ها متمایز ارائه میدهند. در صورتی که برای خرید کردن بیمه شخص ثالث رغبت دارید ارزش شرکت ها بیمه معتبر را بدانید، دو روش پیش رو دارید.
  • الف) پس از وارد نمودن مشخصات اتومبیل در کادرهای معین، به استعلام قیمت بیمه فرد ثالث از شرکت‌های گوناگون ارایه‌دهنده بیمه فرد ثالث بپردازید.به عنوان مثال، می‌توان به بیمه فرد ثالث آسیا و بیمه شخص ثالث کشور ایران اشاره کرد.
  • برای این که بتوان میزان تخفیف‌ها و ارزش اصلی بیمه نامه را آنالیز کرد می بایست یا این که متخصص بیمه باشید یا بتوانید از روش‌های آنلاین نظارت حق بیمه شخص ثالث استعمال کنید.
  • به نسبت دادن تبصره دو ماده 6 آیین نامه ذکر شده در حالتی‌که در طول مدت معتبر بیمه فرد ثالث خسارتی از محل بیمه نامه پرداخت شود هنگام تمدید بیمه نامه به تناسب گونه و تعداد ضرروزیان تخفیف عدم خسارت به توضیح جدول ذیل کمتر خواهد یافت .
  • در عوض شرکتهای بیمه به جهت جلب رضایت مشتریان و رقابت کلیدی سایر شرکتهای بیمه خدمات متمایز ارائه میدهند.
طبق قانون، همه خودروها برای تردد در خیابان ها و جاده های عمومی می بایست خرید بیمه ارزان داشته باشند. در شکل عدم به همراه داشتن بیمه شخص ثالث جریمه های سنگینی برای مالک خودرو در حیث گرفته می شود. دیه تام ماه حرام در سال ۱۴۰۰، ۶۴۰ میلیون و در ماه غیر حرام ۴۸۰ میلیون است. در مرحله بعد‌‌‌‌‌ می‌توانید نرخ و وضعیت خرید بیمه ارزان خودروی خود را در برگزیدگان شرکت‌‌‌‌های بیمه مرز و بوم مشاهده و حیاتی هم مقایسه نمایید و بر پایه نیازها و اولویت‌‌‌‌های خویش یکی از بیمه‌‌‌ها را گزینش کنید. بیمه مرکزی هر ساله دست کم و حداکثر مبلغ حق بیمه‌ شخص ثالث را به شرکت‌های بیمه بیان می‌کند که این مبلغ بر شالوده میزان دیه همان سال تعیین‌‌‌‌‌ می‌شود. نحوه استعلام بیمه فرد ثالث کلیدی کد یکتای بیمه‌نامه روشی آسان می باشد که اطلاعات پاره ای نیاز دارد. در صورتی که بیمه‌نامه خودرو در دسترس باشد، در سامانه سنهاب به‌راحتی می‌توانید از بیمه فرد ثالث استعلام بگیرید. ما در آیریس کلیدی ارائه داده ها صحیح و بدون حمایت از کمپانی بیمه­ای یگانه همین قابلیت و امکان را برای شما آماده کرده­ایم که اصلی مراجعه به سامانه آیریس به راحتی بیمه خویش را از شرکت تازه خریداری کنید. شما می­توانید تخفیفات بیمه­ ای شخص ثالث، از شرکت پیشین را بدون این که ابطال یا این که کسر شود را به کمپانی تازه انتقال دهید.

توضیح بیمه مرکزی درباره صدور بیمه نامه فرد ثالث خودرو

در همین صورت به رخ روزشمار جریمه دیرکرد به حق بیمه آن ها طولانی تر میشود. این مبلغ به هیچ تیتر قابل تخفیف یا عفو وبخشش نبوده و کاهش یا حذف آن توسط بیمه گر تخلف به شمار میآید. آن هم این‌که در وقتی که بیمه طومار شما نقطه نهایی مییابد خودرو شما در پارکینگ نیروی انتظامی توقیف شده باشد. گهگاه زمان ها نیز بیمه مرکزی جریمه های دیرکرد را میبخشد، ولی این رحمت قاعده خاصی ندارد و مستمر نیست. اهمیت خرید کردن یا این که تمدید اینترنتی و آنلاین بیمه شخص ثالث از وبسایت بیمه اساسی ما دیگر جریمه دیرکرد نخواهید پرداخت. چون اهمیت خرید اینترنتی حصر وقتی و مکانی نخواهید داشت و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی بیمه طومار خود را تمدید یا خریداری نمایید. براساس یک اورجینال پذیرفته شده در تمامی جوامع انسانی، هرکس مسئولیت اعمال خود را بر عهده دارد و هر خسارتی را که از جانب او به افراد دیگر وارد شود، بایستی جبران کند. البته قوه قضا ئیه به خاطر وحدت منش قضایی تمامی ساله دستکم دیه را بر مبنا ارزانترین مدل دیه اعلام می نماید . هر دسته وسیله نقلیه ایکه فاقد نیروی محرکه موتوری بوده وبه مراد حمل بار توسط نقلیه متصل گردد یدک نامیده می شود یدک و تریلر در صورتیکه به وسیله گزینه بیمه متصل باشد درحکم وسیله نقلیه موتوری زمینی است. خیر ، دارای تخفیف ها هیچ انحصار زمانی برای انتقال تخفیف ها ندارد و هر وقتی که وسیله نقلیه جدیدی خریداری نماید می تواند نسبت به انتقال تخفیف ها مبادرت کند . ۱- در مواقعی که قطعات انواع گران‌ترین اتومبیلهای متعارف، اختلاف قیمت داشته باشند، کمپانی بیمه باید «گرانترین قطعه» را بعنوان ملاک چک کردن خود، قرار دهد. چنانچه دارای بیمه نامه‌تان تمام شود و مبادرت به تمدیدش نکنید، به ازای هر روزی که بیمه نداشته‌اید بایستی جریمه دیرکرد بپردازید. عمومی درصورتی که جرایم دیرکرد بیش از یک‌سال شمسی باشد تمامی تخفیفات عدم خسارت از بیمه ثالث به حالت تعلیق درآمده و حق بیمه ی بیمه طومار دوبرابر می‌گردد . بیمه فرد ثالث دو نوع خسارات مالی و جانی یا همان خسارات بدنی فرد ثالث را پوشش می دهد و بیمه‌گر دارای مسئولیت به پرداخت حداکثر پوشش بیمه شخص ثالث ماشین به جهت جبران ضرروزیان های جانی و مالی مطابق حداکثر تعهدات توافقی در بیمه‌نامه فرد ثالث است. بعضی از شرکت‌های بیمه، بیمه شخص ثالث را به صورت روزشمار هم ارائه می‌دهند. به جهت نمونه در چک نرخ بیمه‌ ثالث جمهوری اسلامی ایران قیمت بیمه‌نامه شش ماهه از نصف بها بیمه‌نامه یک ساله بخش اعظم است.

قوانین نو بیمه فرد ثالث در سال ۱۴۰۰

نرخ بیمه فرد ثالث برای هر خودرو اهمیت دقت به کارداران متمایز همچون مدل خودرو، تعداد سیلندر، کاربری خودرو، تخفیف عدم خسارت، سقف تعهدات بیمه‌نامه و جریمه دیرکرد تعیین می شود. علاوه بر آنکه خرید بیمه فرد ثالث به جهت همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری الزامی است، داشتن همین بیمه می‌تواند خسارات مالی و جانی ناشی از پیدایش اتفاق را که می‌تواند تا مرز صدها میلیون تومان باشد، جبران نماید. راننده مقصر نیز تحت پوشش بیمه حوادث راننده که به طراوت جزئی از بیمه شخص ثالث شده می باشد قرار می‌گیرد. کلیدی این تفاوت که بیمه حوادث راننده تنها خسارت‌های جانی را پوشش میدهد و در برابر خسارات مالی مسئولیتی ندارد. ولی به‌راستی بیمه شخص ثالث چه مواقعی را پوشش میدهد و علت نام‌گذاری این بیمه چیست. بدون خرید کردن این گونه از بیمه اتومبیل حضور خودروی شما در خیابان ها موجب جریمه های سنگین خواهد شد. از طرفی عدم بهره مندی از بیمه شخص ثالث می تواند عواقب سنگینی را در هنگام برو تصادفات و حوادث رانندگی به دنبال داشته باشد. هزینه های سنگین تعمیر اتومبیل یا این که هزینه های جبران ناپذیر جانی در زمان تصادفات، از عارضه ها مهمی میباشند که سبب ساز تشویق افراد به خرید کردن بیمه شخص ثالث می شوند. این بیمه کلیدی جبران زیان های ناشی از حوادث رانندگی تصور شما را از بابت پوشش هزینه های سنگین ناشی از این حوادث راحت می‌کنند. چنانچه تا به حال بیمه شخص ثالث خریداری نکرده اید، همین هم اکنون قبل از آنکه دیر شود مبادرت کنید. که در این حوادث، راننده مقصر نیز می تواند از مزایای همین بیمه استعمال کند. ماده۴۴ـ دادن توشه يا مسافر و يا ارائه هرگونه خدمات به دارندگان وسايل نقليه موتوري زميني فاقد بيمه طومار فرد ثالث معتبر، از سوي شركتها و م‍ؤسسات حمل و نقل توشه و مسافر درون شهري و برون شهري ممنوع است. بررسی بر حسن اجراي اين ماده برعهده وزارتخانه هاي كشور و رویه وشهرسازي مي باشد تا حسب مورد، شركتها و مؤسسات خلاف‌کار را به مراجع مذكور در تبصره (۱) ماده(۳۱) قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي معرفي نمايند. ماده۳۹ـ در حوادث رانندگي سبب ساز به ضرر و زیان مالي، پرداخت خسارت به شکل نقدي و مهم توافق زيان ديده و شركت بيمه مربوط صورت مي گيرد. در صورت عدم توافق طرفين در خصوص ميزان خسارت قابل پرداخت، شركت بيمه موظف میباشد در رخ تقاضاي زيان ديده، وسيله نقليه خسارت ديده را در تعميرگاه مجاز و يا تعميرگاهي كه مورد قبول زيان ديده باشد تعمير نموده و هزينه هاي تعمير را تا سقف تعهدات مالي مندرج در بيمه نامه مذكور پرداخت كند. ماده۳۵ـ هزينه هاي درمان اشخاص ثالث زيان ديده و راننده مسبب واقعه در صورتي كه مشمول ضابطه ديگري نباشد، حیاتی لحاظ ماده (۳۰) قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت (۲) حسب مورد برعهده بيمه گر مربوط يا صندوق است. ماده۳۲ـ در حوادث باعث به ضرر و زیان بدني، زيان ديده، اولياي دم يا وراث قانوني موظفند پس از قطعي شدن مبلغ ضرروزیان براي تكميل مدارك به خواسته دريافت خسارت، به بيمه گر مراجعه كنند.

بیمه دی

2- حق بیمه فرد ثالث خودروهایی دارای کاربری مسافرکش شخصی برون شهری اصلی 20 بهینه سازی سایت ارتقاء نرخ همراه است. 1- حق بیمه فرد ثالث خودروهایی حیاتی کاربری آژانس، تاکسی، کرایه، مسافرکش فردی درون شهری اهمیت 10 سئو ارتقاء نرخ یار است. مطابق قوانین جدید بیمه راننده اتومبیل هم ناخواسته و درصورت فوت ، نقص کاربر راننده مقصر اتفاق ، دیه به خانواده وی هم تعلق میگیرد. هر مدل ديه يا ارش ناشي از صدمه، شكستگي، نقص عضو، ازكارافتادگي (جزئي يا كلي ـ موقت يا دائم) يا ديه فوت فرد ثالث به سبب حوادث مشمول بيمه موضوع اين ضابطه هست. علاوه‌بر طریق استعلام بیمه اصلی شماره بیمه‌نامه، از کد یکتای بیمه و کد VIN خودرو نیز می‌توان استعمال کرد. علاوه بر تغییر تحول ضابطه انتقال تخفیفات بیمه فرد ثالث، بیمه مرکزی دو ضابطه جدید به جهت احراز هویت خوبتر بیمه گذار در لحاظ گرفته می باشد که به صورت پایین است. آیریس نیز در این مسیر کنار شما کاربران گرامی می باشد و مدام عملکرد در ارائه بهترین سرویس ها بیمه­ای به رخ آنلاین را داراست که 24 ساعته و در هر 7 روز هفته امکان تحلیل و خرید کردن آنلاین بیمه شخص ثالث را برای شما آماده می­کند. سعی ما مدام بر آن بوده می باشد که دارای ارائه اطلاعات بیمه ای صحیح، بها منصفانه و فارغ از حمایت جانبدارانه از کمپانی بیمه ­ای خاص، شما را در این مسیر همراهی کنیم تا بتوانید فارغ از کمک واسطه و در ادب خاطر بهترین بیمه را خریداری کنید. ما برای سرمایه و وقت شما ارزش قائل هستیم، این فعالیت را به ما بسپارید و وقت خویش را برای کارهایی که دوست دارید صرف کنید.

بیمه اتومبیل

بیمه‌گذار دیگر نیازی به دریافت الحاقیه بیمه‌نامه شخص ثالث و پرداخت هزینه اضافی نخواهند داشت. مطابق ضابطه جدید بیمه شخص ثالث، رضایت گرفتن شرکت‌های بیمه از بیمه‌گزار به جهت پرداخت مبلغ ضرر و زیان کمتر ممنوع اعلام شده است و شرکت‌های بیمه می بایست تمام ضرر تعیین شده بیمه‌گزار را به طور تمام پرداخت کنند. در واقع بیمه شخص ثالث، تضمینی می باشد از سوی دارندگان وسائل نقلیه به اشخاص ثالث که در صورت بروز واقعه و تولید ضرروزیان مالی و یا جانی بوسیله بیمه گر قابل جبران خواهد بود. ارائه هر دسته سرویس ها به دارندگان وسایل نقلیه موتوری فاقد بیمه نامه فرد ثالث به وسیله هدایت و رانندگی، دفترها ورقه ها رسمی، سازمان ها و نهادهای مرتبط اهمیت حمل و نقل ممنوع میباشد و ثبت معامله همین وسایل نقلیه امکانپذیر نیست.

در صادر شدن بیمه نامه شخص ثالث مواردی در مقدار انتخاب حق بیمه دخیل میباشد:

علاوه بر این، بابت هر روز دیرکرد، می بایست جریمه بیمه فرد ثالث هم به طولانی تر مبلغ یاد شده پرداخت شود که مقدار آن سالانه توسط سازمان بیمه مرکزی اعلام می گردد. تمامي اشخاصي كه در يك اتفاق تصادف، زيان مالي و جاني مي بينند، پایین پوشش بيمه شخص ثالث قرار گرفته و اين بيمه هزينه هاي مربوط به درمان، فوت و خسارات وارد شده به اموال را جبران مي كند. در اين دسته اتفاقات، راننده مقصر نیز مي تواند از مزاياي بيمه حوادث راننده كه شاخه اي جديد از بيمه فرد ثالث به شمار مي آيد استعمال كند. این سامانه با جواز بیمه مرکزی، 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته در سرویس بیمه‌‌گزاران می‌باشد. در این سایت، امکان خرید کردن اینترنتی انواع بیمه مثل بیمه اتومبیل( بیمه فرد ثالث، بیمه بدنه)، بیمه موتورسیکلت، بیمه آتش سوزی و زلزله، بیمه مسافرتی، بیمه درمان، بیمه مسئولیت پزشکان، بیمه کرونا، بیمه تجهیزات الکترونیک(بیمه موبایل، بیمه لپ تاپ، بیمه تبلت) فراهم است.

تخفیفات عدم ضرر و زیان بیمه فرد ثالث

بهترین روزگار مناسب به جهت تمدید بیمه‌نامه در میان 4 روز الی یه هفته زودتر از تاریخ انقضای بیمه‌نامه است. تخفیف‌های شما مطابق داده ها پایانی بیمه تصویب شدند و نیازی نمی باشد خودتون سال جدید رو اضافه کنید. بیمه‌نامه شما در کمترین زمانه ممکن صادر شده و بدون‌پول به آدرس گزینه نظرتان ارسال می‌شود. خوبی خرید کردن از بیمه بازار اینه که میشه بها کلیه بیمه‌ها رو استعلام گرفت و همیشه ارزون‌ترینش رو خرید. نو مدام کلی تخفیف هم بر روی بیمه‌های مختلف دارن که حس لطف از خرید کردن به آدم می‌ده. از آنجا که خرید کردن و بررسی بیمه فرد ثالث و توجه به نظارت بیمه فرد ثالث بر اساس معیارهای گوناگون زیاد اهمیت دارد، بیمه ماهان با ارائه بهترین نرخ بیمه شخص ثالث ملازم همیشگی‌تان خواهد بود. در واقع به عبارتی تعداد سال هایی می باشد که بیمه طومار ماشین خسارتی را نداشته است.تخفیف بیمه فرد ثالث حساس نداشتن خسارات، با افزایش تعداد سال های عدم زیان بیشتر می شود. یک نکته دیدنی این که بر اساس قانون تازه بیمه فرد ثالث تخفیفات بیمه ثالث حیاتی یک توشه ضرر و زیان و کنده شدن یک کوپن بیمه نامه از دربین نمی پروسه و صرفا تخفیفات بیمه طومار بر اساس خسارات ایجاد شده پله پله کاهش می یابند که در ادامه به همین مسئله هم می پردازیم. در رخ گم شدن بیمه فرد ثالث نخست فورا به دفتر کار نمایندگی بیمه گم شدن آن را اطلاع دهید. برای بیمه شخص ثالث نمیتوان المثنی صادر کرد، فقط میتوانید تقاضای صادر شدن گواهی کنید.

بیمه پلاس

شخص ثالث شخص ضرر و زیان چشم در حوادث رانندگی است (که خواسته غیر از راننده مقصر است). پرداخت خسارات بدنی (دیه) بر پایه قیمت ارزانترین جور دیه (شتر) رخ می گیرد که مبلغ آن هر ساله مطابق تصمیم ریاست قوه قضائیه تعیین و ابلاغ می شود. هر یک از کارت های بیمه فرد ثالث اهمیت 4 برش زیان است که هنگام تصادف یک عدد از آن ها از بیمه طومار مقصر جدا می گردد. در حالا حاضر برای مقایسه و استعلام قیمت بیمه شخص ثالث طریق ساده‌‌‌‌‌‌ای پیش روی شماست و دیگر نیازی نمیباشد که به صورت حضوری به نمایندگی‌‌‌ها یا شعب شرکت‌‌‌‌های بیمه مراجعه کنید. همانطور که مستحضرید حق بیمه بیمه طومار ذکر شده از طرف بیمه مرکزی اعلام می گردد لذا میزان تخفیف بوسیله این گروه تعیین می گردد. در حوادث رانندگی در شکل جراحت بدنی به اشخاص ثالث، هزینه های مربوط به درمان، نقص کاربر (موقت یا این که دائم) و در شکل فوت، مبلغ دیه زیر تیتر پوشش جانی به وسیله بیمه گر پرداخت می گردد. صاحبان سهام شركت بيمه(مجمع) موظفند حداكثر پیاله مدت يك ماه اعضاي هيأت مديره جديد خود را معرفي كنند تا پس از تأييد به وسیله بيمه مركزي جايگزين اعضاي قبلي سلب صلاحيت شده شوند و براساس ضابطه تجارت شركت را اداره كنند. سرپرست جديد منصوب تا روزگار جايگزيني اعضاي هيأت مديره جديد داراي اختيارات هيأت مديره شركت است و مسؤوليت كليه اقدامات او برعهده بيمه مركزي است. دستمزد و مزاياي سرپرست منصوب تا تعيين مديرعامل كه حداكثر سه ماه مي­باشد توسط بيمه مركزي پيشنهاد و پس از تصويب مجمع شركت به سرپرست منصوب پرداخت مي شود. تبصره۱ـ در مورد بندهاي(ت)، (ث) و (ج) اين ماده، بيمه مركزي نظر مشورتي و تخصصي اتحاديه بيمه گران ايران را قبل از اتخاذ تصميم، اخذ مي كند. شما مي توانيد دارای داشتن بيمه نامه شخص ثالث، خسارتي را که توسط خودروي شما به اشخاص ثالث وارد مي شود، جبران نماييد. البته براساس قانون بيمه اجباري شخص ثالث، همگی دارندگان وسايل نقليه موتوري زميني موظفند مسئوليت خود را در در مقابل افراد ثالث در قبال خسارت هاي مالي و جاني نزد يكي از شرکت هاي بيمه داخلي بيمه نمايند. در بيمه فرد ثالث، مراد از فرد ثالث، هر شخصي به استثناي راننده مسبب حادثه میباشد که به سبب حوادث خودروي آیتم بيمه دچار زيان هاي جاني يا مالي شود. به همين دليل بيمه پارسيان اهمیت ارائه بيمه طومار حوادث راننده به شماکه دارای وسيله نقليه هستيد، اين امكان را مي دهد تا ضرر و زیان هاي جاني وارده به راننده مقصر حادثه را نيز بيمه نماييد. به گفته این وبسایت معتبر آسماری اهمیت پوشش حداکثری خسارات مالی و جانی مرتبط کلیدی حوادث رانندگی به ملازم پرداخت سقف تعهدات بهترین آیتم به جهت افرادی میباشد که به فکر خرید بیمه شخص ثالث هستند. این بیمه یک عدد از گونه های بیمه مسئولیت به شمار می رود که کلیدی نام بیمه مسئولیت دولتی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی شناخته می گردد و تنها مدل بیمه اجباری به جهت وسایل نقلیه در کشور است. آیریس همین امکان را به جهت شما فراهم کرده می باشد بسته به دارایی خویش و خطرهای احتمالی، تراز مقدار پوشش ها را انتخاب کنید و مناسب ترین بیمه فرد ثالث را بخرید. با داشتن یک کارشناس بیمه­ای در موبایل خود، به یک منشاء با خبر و آماده به یاری دسترسی پیدا خواهید کرد. یعنی در سال 1400 نسبت به سال 99 به مقدار 44.5 درصد ارتقاء یافته میباشد و مبلغ دیه 480 میلیون تومان تعیین شده است. خسارت جانی راننده مقصر هم بر مبنا دیه ماه غیر حرام (ماه عادی) پرداخت‌‌‌‌‌ می‌گردد. سقف پوشش جانی به اندازه‌ی مبلغ دیه در ماه حرام است و حداقل پوشش مالی به اندازه یک چهلم مبلغ دیه ماه حرام لحاظ گرفته می‌شود. در مرحله شهر لزوم اختیار مرحله تعهدات 30 میلیون تومانی مالی در بیمه ثالث خودرو بیش از پیش احساس می شود. به طور مثال، هر چه میزان پوشش دهی عمده باشد و فرد حق بیمه بیشتری را پرداخت نماید در رخ پیدایش واقعه چنانچه هزینه خسارت را تقبل کند، هزینه کمتری را بایستی قطع از ضرر و زیان پرداخت شده از سوی شرکت بیمه ارائه نماید. پس از تأیید داده ها در مرحله سپس باید داده ها شخصی نظیر اسم و اسم خانوادگی، کد ملی، آدرس و … را وارد نمایید و آن‌گاه عکس پشت و بر روی کارت خودرو و بیمه‌نامه قبلی خود را ارسال کنید.
نظرات کاربرن