سرقت ادبی ترجمه: مراقبت مدرن

[ad_1] سرقت ادبی ترجمه بدون شک یک نگرانی مدرن است که در صورت عدم اقدام سریع نیز می تواند برای شما مشک

توسط HEKAYATS در 6 خرداد 1400
[ad_1]

استخر دزدی ادبی

سرقت ادبی ترجمه بدون شک یک نگرانی مدرن است که در صورت عدم اقدام سریع نیز می تواند برای شما مشکل ایجاد کند. در این مقاله ما همه چیز در مورد این پدیده مدرن و اینکه چگونه می توانید آن را بررسی و از بین ببرید به شما می گوییم. مفهوم کپی برداری از ترجمه ممکن است برای بیشتر شما جدید باشد و در این پست به تمام جزئیات می پردازیم.

اول از همه ، باید بدانید که وقتی صحبت از دزدی ادبی ترجمه می شود ، منظور ما یک تکنیک نسبتاً جدیدی است که نویسندگان در سراسر جهان از آن برای کپی و استفاده از مطالب منتشر شده در منبع مناسب دیگر استفاده می کنند. وام گیری ترجمه را بیشتر ابزارهای آنلاین برای بررسی سرقت ادبی نمی توانند پیدا کنند ، به همین دلیل هر روز رایجتر می شود.

دزدی ادبی ترجمه - این چیست؟

سرقت ادبی ترجمه شامل کپی کردن یک اثر خارجی و انتشار / استفاده از آن در وب سایت یا وبلاگ شما پس از ترجمه به زبان دیگر است. ترجمه محتوا به زبان دیگر بیش از 80٪ احتمال متهم شدن وی به سرقت ادبی را کاهش می دهد. به همین دلیل است که امروزه افراد تمرکز خود را بر ترجمه و استفاده از مطالب منتشر شده قبلی می گذارند.

شما واقعاً می توانید با کپی کردن ترجمه ها کنار بیایید ، اما در عین حال باید بدانید که این امر می تواند مشکلات زیادی را برای شما در هنگام نتایج سئو ایجاد کند. هر دو منبع با محتوای مشابه در رابط کاربری خود توسط موتورهای جستجو رتبه بندی می شوند ، که می تواند به طور جدی بر قابلیت اطمینان منبع تأثیر بگذارد.

بیایید بگوییم شما فکر می کنید شخصی با ترجمه ساده از محتوای شما استفاده می کند. در این صورت ، شما باید با یک جستجوگر آنلاین دزدی ادبی تماس بگیرید. چندین ابزار شناسایی سرقت علمی که در وب ذکر شده اند ، می توانند محتوای تکراری را ردیابی کنند ، حتی اگر به زبان دیگری منتشر شود. در زیر مجموعه ای از این ابزارهای موثر و قابل اعتماد برای تأیید صحت ترجمه خود را پیدا خواهید کرد!

سرقت ادبی برای نمایش محتوای ترجمه شده تکراری بررسی می شود

در اینجا برخی از بهترین گزینه ها وجود دارد که باید هنگام مرور آنلاین محتوای ترجمه شده به خاطر بسپارید.

PlagiarismChecker.co

سرقت ادبی از PlagiarismChecker.co یک سرویس وب سایت خاص است که به شما امکان می دهد متن خام ، پرونده های اسنادی و وبلاگ های کامل را برای مشکلات تکثیر بررسی کنید. این یک ابزار تشخیص آنلاین سرقت ترجمه است که توسط همه کاربران و در همه سیستم عامل ها قابل استفاده است. این بهترین کار برای غربالگری هر ترجمه محتوایی است. دلیل آن این است که از هوش مصنوعی و الگوریتم های پیشرفته برای اسکن مطالب شما استفاده می کند. PlagiarismChecker.co دارای بسیاری از ویژگی های عجیب و غریب است و شما می توانید از آنها لذت ببرید پس از شروع استفاده از آن!

از نظر دستوری

Grammarly یکی دیگر از گزینه های برتر است که می توانید هنگام بررسی محتوای تکراری از انواع مختلف ، آن را در نظر بگیرید. گرامارلی نه تنها از هوش مصنوعی بلکه از جدیدترین فناوری استفاده می کند که به آن امکان می دهد ترجمه های وام را بررسی کند. باید متن خام را در قسمت ورودی ابزار وارد کنید و گزینه بررسی دزدی ادبی را فعال کنید. فقط چند ثانیه طول می کشد تا Grammarly تمام محتوای مطرح شده را نشان دهد. متن با رنگ قرمز برجسته شده است و همچنین در مورد پیوندهای مربوطه اطلاعات دریافت می کنید. برای گزارش دزدی ادبی می توانید پیوندها را دستی مقایسه کنید اگر محتوای شما به طور تصادفی با منبع دیگری مطابقت دارد ، می توانید آن را حذف یا پارافلر کنید!

پلگرام

این یک ابزار بررسی دزدی اداری رایگان و بسیار چشمگیر است که می تواند از نظر اصالت محتوای شما ، نتایج دقیق را به شما ارائه دهد. این ابزار رایگان آنلاین در سراسر جهان توسط نویسندگان ، دانشجویان و شرکت های تجاری برای بررسی مجدد اینکه آیا محتوای ترجمه شده است استفاده می شود. بهترین چیز در مورد این ابزار تأیید این است که شما را در کلمات محدود نمی کند. بدون محدودیت می توانید هر تعداد کلمه که می خواهید بررسی کنید. همچنین باید بدانید که رابط کاربری آن ساده و واضح است بنابراین می توانید نحوه استفاده از آن را در اولین حرکت خود بیاموزید. ویژگی های پیشرفته بررسی سرقت ادبی این ابزار می تواند به راحتی دزدی ادبی را به صورت تصادفی و ترجمه شده با دقت کامل تشخیص دهد. این ابزار همچنین به شما پیشنهادی برای حذف هرگونه کپی از محتوای شما می دهد!

کنترل کننده دیوالی

این گزینه رایگان دیگری است که باید امتحان کنید. کنترل کننده دیوالی همچنین آنلاین است ، بنابراین می توانید از آن در هر مرورگری و در هر دستگاهی که می خواهید استفاده کنید. این یکی از موثرترین و آسان ترین کاربردهای ذکر شده در اینترنت است. جالبترین ویژگی Duplichecker این است که این ادعای دزدی ادبی را برجسته می کند و اطلاعات کاملی در مورد پیوندها و منابع مربوطه را در گزارش های دزدی ادبی خود به شما ارائه می دهد. باید بدانید که یافتن محتوای شلوغ با این ابزار سرقت ادبی آنلاین بسیار آسان است. نسخه رایگان این برنامه تکثیر به شما امکان می دهد روزانه حدود 50 اسکن انجام دهید. اگر به ویژگی های جستجوی پیشرفته و نامحدود نیاز دارید ، می توانید مشترک برنامه های پولی شوید!

شکار سرقت ادبی

شکار سرقت علمی یک سرویس آنلاین است که در آن ابزارهای زیادی برای بررسی سرقت ادبی پیدا خواهید کرد. با استفاده از Plagiarism Hunt می توانید کارهای تکثیر خود را با بیش از پنج ابزار مختلف اسکن کرده و نتایج را حتی قابل اعتمادتر کنید. مطمئناً با این ابزار آنلاین محتوای مشکوک را شناسایی خواهید کرد. این واقعاً چند وظیفه ای است. دو گزینه تأیید وجود دارد که توسط Plagiarism Hunt ارائه شده است. گزینه رایگان به این سرویس اجازه می دهد تا با استفاده از هر یک از ابزارهای خود به طور تصادفی کار شما را از نظر سرقت ادبی بررسی کند. در نسخه پولی شما می توانید ابزار دلخواه خود را بهم متصل کنید!

دود سفید

دود سفید یکی دیگر از جستجوگرهای آنلاین دزدی ادبی است که طی بیست سال گذشته خدمات بسیار خوبی به مصرف کنندگان ارائه داده است. امروزه ، این ابزار توسط نویسندگان ، اساتید ، مدیران اجرایی و وب مسترها از سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این ابزار می توانید انواع دزدی ادبی را به راحتی بررسی و حذف کنید. این ویژگی های شگفت انگیز بسیاری دارد و مشهورترین آن یافتن سرقت ادبی ترجمه است. این بیش از 60 زبان مختلف را در خود ادغام می کند ، بنابراین شناسایی نسخه های ترجمه شده با دود سفید آسان است!

با استفاده از هر یک از این ابزارها برای بررسی دزدی ادبی به صورت آنلاین ، می توانید مانند یک حرفه ای محتوای شلوغ را بررسی کنید!


[ad_2]
منبع
نظرات کاربرن