یک خانه هوشمند در سال 2022 چگونه خواهد بود؟

یک عدد از عارضه ها این عمل علاوه بر نگهداری امنیت و کاهش مصرف انرژی، قطع وسایل برقی غیر اضطراری در زمان خروج ا

توسط HEKAYATS در 28 آبان 1401
یک عدد از عارضه ها این عمل علاوه بر نگهداری امنیت و کاهش مصرف انرژی، قطع وسایل برقی غیر اضطراری در زمان خروج افراد است که از بروز اتفاقات غیر مترقبه خودداری می‌کند. از همین دیتاها می‌توان برای نشان دادن فهرست برنامه‌هایی که می‌توانید برای اتصال به دستگاه‌های منزل هوشمندتان به‌کار ببرید استفاده کرد. حیاتی کارگزاشتن پرده های برقی هوشمند می توانید اساسی استفاده از تاچ پنل، ریموت کنترل، قابل انعطاف افزار کارگزاری شده بر بر روی تلفن همراه های هوشمند و همینطور تعیین اکران همین پرده ها را در دست گرفتن کرد. در دست گرفتن پرده هوشمند به همین مضمون‌ هست که پرده چه هنگامی عده و چه هنگامی کشیده شود. ولی پرده برقی هوشمند را می قدرت به صورتی تهیه کرد که متناسب دارای میزان نور کنترل شود. کلیدی ترین قابلیتی که یک منزل هوشمند به فرد می دهد امکان در دست گرفتن آن از مسیر به دور است، البته همین صرفا قابلیت و امکان نیست. دسته‌بندی نشده از مزایای دستگاه می توان به قابلیت در اختیار گرفتن در یک پنجره، تولید وظایف پیچیده حساس در نظر گرفتن حالت صاحبان خانه، زمان روز و چرخه قمری اشاره کرد. بعضا از سیستم‌های بی‌سیم از تجهیزات رادیویی تشکیل شده‌اند که اهمیت الکتریسیته متناوب تغذیه می‌شوند، بدین ترتیب نیاز به اجرای یک سیم خنثی دارند. برای پرهیز از مشکلات کارگزاشتن چنین نصبی، سیستم صوتی هوشمند توصیه می شود فورا یک سیم خنثی مازاد را تحت سوئیچ قرار دهید. نقطه ضعف دستگاه این هست که ساخت عملکرد پایدار در آن دشوار است، چون خانه باید نه فقط گرمایش کف و روشنایی را مدیریت کند. علاوه بر این، امنیت کارگزاشتن پایین هست و "هکرها" اهمیت اعمال یک سیگنال ارتباطی خارجی، می توانند به شتاب آن را غیرفعال کنند.

۲- پروتکل های هوشمندسازی ساختمان به شیوه مهم سیم

امروزه سینمای خانگی هوشمند و تلویزیون های اسمارت دوچندان متنوعی به بازار عرضه شده اند. تا به حالا برای تمامی ما پیش آمده که بخواهیم منزل و امکانات الکترونیکی منزل را از راه و روش بدور در دست گرفتن کنیم. امروزه اشخاص بسیاری علاقمند داشتن منزل ی هوشمند هستند و زندگی در همین چنین خانه هایی آرزوی همین افراد است. منزل ی هوشمند مهم چه خصوصیت هایی می باشد که امروزه افراد بخش اعظمی در پی داشتن آن دست به اقدام می زنند. حالا، صرفا سه چیز برای تبدیل یک خانه ساده به یک منزل هوشمند نیاز است.
  • هزینه هوشمندسازی منزل بالاست و به جهت شروع فعالیت و تجهیز منزل به سرمایه متعددی نیاز دارید.
  • با همین حال، این واقعاً “هوشمند” تلقی نمی شود زیرا همگی چیز از حیث فیزیکی تهیه و تنظیم شده است.
  • برای در دست گرفتن دستگاه‌هایی که اساسی به کارگیری از دو شاخه به الکتریسیته متصل می‌شود.
  • البته دسته دیگری هم وجود دارااست که تماما کلیدی کامپیوترهای خانگی کار می‌کنند.
همراهی استادان و کارشناسان زمان ی هوشمندسازی حیاتی کارآموزان حتی پس از پایان دوره. آموزشگاه رشته آموزان حساس پیروی از طریق های کاملا علمی، در راستای به وقوع پیوستن اهداف تحت نسبت به برگزاری زمان های مجازی هوشمندسازی به جهت عشق مندان و کارآموزان اقدام نموده است. محافظت از حیوانات خانگی اهمیت اتصال به غذادهنده‌ها می‌تواند به شکل اتوماتیک انجام شود.

قیمت منزل هوشمند چقدر است؟

اغلب زمان ها در انتخاب شدت نور و رنگ برای روشنایی محیط‌های گوناگون خانه مثل حمام، آشپزخانه، اتاق خواب و … در گیر شک و تردید و سردرگمی می‌شویم. در حالی که روشنایی مطلوب به جهت هر محفظه یک عدد از مهم‌ترین فاکتورهایی است که می بایست در انتخاب آن دقت نماییم و برای هر مکان به طور جداگانه نور قابل قبولی انتخاب کنیم. روشنایی هوشمند یک عدد از فاکتورهای کلیدی برای هر خانه‌ای است که می‌توان تراز روشنایی دلخواه را تنظیم کرد. در مورد تهیه دما در اتاق ها، معمولاً یک بار در فصل انجام می شود، براین اساس تابلوهای در اختیار گرفتن تنها در اتاق های دارای قابل کارگزاری هستند. این سیستمدستگاه هایی را در دست گرفتن می کند که گرمایش، تهویه مطبوع، تصفیه هوا و تهویه را آماده می کنند. به لطف تنظیمات تهیه و تنظیم شده، تجهیزات در موقعیت معلوم شده به آرامی کار می کنند.

اجرای خانه هوشمند و سنسورها

برای مراجعین به درب آپارتمان هم چشمی درب دیجیتال قرار داده شده که حیاتی زدن زنگ آن بصورت صوتی و چهره یی می توان حیاتی مراجعه کننده رابطه برقرار نمود و همین فرمان از طرز internet هم بسادگی قابل انجام می باشد. جهت نورپردازی محوطه بیرون از ویلا یا ساختمان، می قدرت نور نما را که داخل تابلوی برق رفته را به یک ماژول رله ای متصل نمود و از شیوه app فرمان های اضطراری را صادر نمود. همین دستور ها هم بصورت اینترنتی می توانند دیتا شوند و نیز بصورت برنامه های هنگامی که توسط عضو به app داده می شوند اجرا گردند. پیشخدمت‌های اندرویدی ممکن میباشد یک‌سری دهه دیگر بر روی فعالیت بیایند، ولی جاروبرقی‌های روباتی تقریبا همگانی شده‌اند و حتی لوازم اثبات هم به طور فزاینده‌ای در حال استفاده از عملکردهای هوشمند منزل هستند. همچنین می توانید کلیه چراغ ها یا این که صرفا چراغ های گزینش شده در یک منطقه را روشن کنید. به عنوان مثال زمانی قصد رخنه منزل را دارید همگی چراغ ها بجز چراغ محل ورود را خاموش میکنید. یا این که زمانی در شب از سرکار به خانه برمیگردید اهمیت ورود به منزل اولین اقدام واضح نمودن چراغ های منزل است. و چه دلپذیر می شود زمانی درب منزل را باز می نمایید تمامی چراغ ها برای خوش آمد گویی به شما روشن شوند.

کارکرد

پریزهای هوشمند برخلاف نمونه‌های قبلی طبق دستورها کامپیوتری کار می‌کنند. در حالا حاضر پریزها به گونه‌ای میباشند که در رخ فول شدن باتری تلفن همراه اطلاع دیتا خواهد شد و آن‌گاه حیاتی این منش طبق برنامه پیش بینی شده، به طور اتوماتیک جریان برق قطع می‌شود. محل کار معماری آد به تیتر شرکت تولید و ساز و در قالب یک تیم معماری کار خویش را در راستا طراحی معماری و ایجاد از سال 1390 به وسیله حسین حسنی و امین حبیبی شروع کرد. هر چند استفاده از رله در کنترل سیستم سرمایش و گرمایش محدودیت هایی را به جهت ما در پی خواهد داشت. ممکن می باشد دارای کلیشه ای آشنا باشید که پدری که از دارایی خود باخبر است، در منزل می چرخد ​​و چراغ ها را خاموش می کند.

بررسی بهترین پروتکل های منزل هوشمند-مزایا و معایب پروتکل های خانه هوشمند

با ترموستات هوشمند wifi می توانید دمای گرم و سرد خانه را تهیه و تنظیم و مهم دقت به راحتی خویش بهترین را انتخاب نمایید. این سیستم های هوشمند می توانند متوجه شوند که چه هنگامی شما خانه نیستید و چه زمانی در منزل اید تا در رخ نیاز سیسم را واضح و خاموش کنند. درصورتیکه عشق بسیاری به ترقی منزلتان کلیدی اعتنا به دنیای تکنولنوژی دارید می توانیم در این مطلب شما را مهم تجهیزات هوشمندی که می قدرت هزینه کمتری به جهت آن ها خرج کرد آشنا کنیم تا به راحتی عمل هوشمند سازی منزل خویش را انجام دهید. در واقع برای داشتن یک منزل منزل هوشمند تنها کافی است شروع نمایید و اتصال را انجام بدهید و در مرور زمان در صورت نیاز و مهم اعتنا به دارایی خویش دیگر امکانات خانه هوشمند را برای خویش تهیه و تنظیم نمایید. البته به کارگیری از همین فناوری و راهکارهای آن به محل زندگی ختم نمی‌شود و در اکثری از مکانها (محل کار، کشاورزی، صنعت و …) قابل استفاده هستند. پریزهای هوشمند به شما همین قابلیت را می دهند که در اختیار گرفتن خانه خود را در زمانی که در تعطیلات می باشید مراقبت کنید. در صورتی که خانه هوشمندی دارید و در حال برنامه ریزی برای تعطیلات هستید، این مطلب را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه می توانید از راه به دور دوشاخه های هوشمند خود را در وقتی که نیستید در دست گرفتن کنید. اساسی استفاده از دستیار صوتی خویش ، از هر مکانی (حتی بیرون از خانه) به راحتی می توانید روشنایی را در اختیار گرفتن کنید و می توانید تایمر و روال فعالیت را تنظیم کنید تا چراغ ها را برای شما خاموش کند ، یا زمانی خانه نیستید آن را خاموش و پر‌نور کنید. هنگامی که صحبت از تجهیزات خانه‌ هوشمند در دربین است؛ بزرگ‌ترین تغییر تحول می‌تواند این باشد که به چه صورت و چه جایی خانه‌های خودمان را می‌سازیم. ایده‌های موجود شامل خانه‌های استوار و دارای محرک‌های سنسوری است؛ که چیزهایی مثل پنل‌های خورشیدی، توربین‌های بادی و صفحه‌های پیزو را در خودشان دارا هستند و به چند نرم افزار متصل هستند. مبلمان و خانه‌افزارهای سفارشی که به رخ پرینت سه‌بعدی ساخته شده‌اند می‌توانند در اختیار مستاجران قرار گیرند. همینطور ایده Matalan را در آیتم خانه‌هایی ببینید که خویش را تزئین می‌کنند. ربات‌ها مورد قضیه پهناور دیگری بودند که در CES 2018 مطرح شد؛ و کلیه شرکت‌ها از LG گرفته تا Honda مفهوم‌های جالبی را به اکران گذاشتند. جالب‌ترین وجهه پیشنهادی به جهت خانه‌های هوشمند که ارتباط قابل قبولی را بین طرح‌های اجتماعی و انسان‌گونه برقرار می‌کند؛ و همینطور یک طراحی زیاد مفید و هدف‌مند به حساب می‌آید.

فیلم هوشمند سازی ساختمان

این اپلیکیشن وقتی بدون‌پول بود؛ البته اکنون اکانت مجانی فقط اجازه‌ی تولید کردن سه فرمان (موسوم به اپلت) را به هر عضو می‌دهد. البته می‌توان فارغ از محدودیت از هزاران اپلتی که توسط اعضا دیگر ایجاد شده و در همین اپلیکیشن موجود است، استعمال کرد. این دستگاه‌ها حتی می‌توانند مکان شما را در خانه تشخیص دهند و دمای اتاق را طبق مهم حضور شما به نقل از سایت تغییر تحول دهند. اما برای افراد معمولی حیاتی درآمدی معقولانه‌تر، چنین رتبه از هوشمندسازی پاره ای دور از واقعیت و البته فراتر از بودجه‌ی آن ها است. اجزایی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم، در عمده خانه‌های هوشمند وجود دارند. ECHO IV اولین سیستم اتوماسیون خانگی بود که به جهت کارهای ساده‌ای مثل ذخیره فهرست خرید کردن یا تنظیم دمای اتاق به فعالیت می‌رفت. با شیوع گجت های هوشمند، خریداران کم قلیل کلیدی مزیت های آنها آشنا می شوند. اپلیکیشن و برنامه لوکسین شیوه اهمیت رابطه اعضا با منزل هوشمند است. تلویزیون‌های هوشمند که به اینترنت متصل شده‌اند به جهت دسترسی به برنامه‌های متعدد از شیوه اپلیکیشن‌ها یا از روش اوامر صوتی می‌توانند فیلم و سریال دوست داستنی شما را پخش کنند. کنترل کننده مرکزی زیپاتو جدیدترین سیستم اتوماسیونِ داخلی‌ هست که به شما امکان کنترل تمام وسایل الکتریکی خانه را میدهد. دنیای تازه فناوری خانه های هوشمند دنیایی هیجان انگیز میباشد و امکانات و ترکیبات آن در اکنون تبدیل شدن به بی انتها هستند. همانطور که صنعت خانه های هوشمند به رویش خویش ادامه می دهد، پیشنهادات موجود و تأثیر آنان بر زندگی روزمره شما نیز افزایش می یابد. بلندگوهای مرتبط، ملازم اهمیت دستیار دیجیتال مبتنی بر هوش تصنعی و مصنوعی می‌توانند ترانه پخش کنند، نتایج مسابقات و اخبار ورزشی را ارائه دهند، و حتی می‌توانند به شما در در اختیار گرفتن سایر دستگاه‌های دارای ربط نیز کمک کنند. دستگاه‌های مرتبط همینطور می‌توانند به شما در یافتن فیلمی خوب برای مشاهده در منزل یا این که سینما امداد کنند. همین کلیدها برای مقاصد متفاوت استفاده می شوند، بعنوان نمونه کلیدهای هشت پل برای هال و پذیرایی و کلیدهای ۴ پل به جهت آشپزخانه و سه پل به جهت اتاق های خواب منش حل مهربانی بنظر می رسد. به جهت سرویس های بهداشتی هم کلیدهای منحصربه‌فرد طراحی گردیده و حتی قابلیت و امکان دیم نمودن هم در فضاهای مورد نیاز میتوان به کار گیری نمود. لوازم خانگی مثل لامپ‌های هوشمند، دستگاه قهوه ساز هوشمند، ترموستات‌های هوشمند، دوربین‌های امنیتی و قفل درب هوشمند و ده‌ها نمونه دیگر را می‌توان به وای فای خانگی یا این که یک هاب مرکزی وصل کرد. آیا ممکن است که کلیه اسباب و اثاث منزل به اینترنت متصل شود؟ نه فقط گوشی‌ها و کامپیوتر‌ها همه چیز… ساعت، اسپیکر، چراغ‌ها، زنگ در، اجاق گاز، دوربین‌ها، پنجره‌ها، آبگرمکن و در یک حرف تمامی خانه هوشمند چیز. دارای عرضه X10 در سال 1975 ، یک پروتکل ارتباطی برای اتوماسیون منزل، خانه هوشمند که روزی رویای جتسون ها بود، جان گرفت. X10 انفجار دیتاها دیجیتالی فرکانس رادیویی 120 کیلوهرتز را به سیم کشی برق موجود در منزل به خروجی ها یا این که سوئیچ های قابل برنامه ریزی می فرستد. همین سیگنال ها اصلی در دست گرفتن طرز و روزگار فعالیت دستگاه ها، دستوراتی را به دستگاه های مربوطه منتقل می کنند.

خانه هوشمند و BMS چه تفاوتی دارند؟

ما در آموزشگاه فن آموزان به شما یاد می دهیم که چطور پیش فاکتور درست ارائه کنید و اجناس خود را دست اولیه از بازار تهیه کنید. چهره های نی در ناحیه اسلونیم دوباره رسم شدند، زیرا قبلاً مضاعف شبیه اشخاص دارای اسمو رسم بلاروس بودند. منابع تغذیه، ترانسفورماتور، مبدل- اینها دستگاه هایی با معماری پیچیده هستند که برای تغییر تحول پارامترهای جریان الکتریکی در رخ لزوم در یک بخش مختص از مدار یا در سراسر مدار طراحی شده اند. Lifehacker می داند که به چه صورت یک آپارتمان را خودکار کند و چرا قیمت انجام آن را دارد. دوربین های تصویربرداری حرارتی همینطور ممکن میباشد افزایش استدعا را ببینند چون صاحبان منزل به دنبال شیوه هایی برای آنالیز بر دمای تن و تب های احتمالی اشخاص در محل هستند. یک عدد دیگر از امکانات خانه هوشمند پریز برق هوشمند است، وظیفه کلیدی این پریزها رئیس الکتریسیته محل ورود به آن می باشد و اهمیت به کارگیری از قابل انعطاف افزارهای موبایل هوشمند یا تاچ پنل می قدرت آن ها را در اختیار گرفتن کرد. آغاز هوشمند سازی یا خودکارسازی خانه تقریبا از دو قرن پیش و اساسی گسترش ی نتورک ی برق رسانی به خانه ها آغاز شد. این فناوری سبب ساز شد تا از محدودیت های نیاز به نور طبیعی رها شویم هر چند معایب خویش را نیز به همراه داشت. شرکت منزل هوشمند هِگسا طراح و مجری­ سیستم ­های خانه هوشمند در سال 1385 عمل خویش را در راستا هوشمند سازی ساختمان ­های مسکونی، تجاری، اداری و هتل ­ها شروع نمود. همین شرکت نماینده قانونی برندهای اشنایدر آلمان، بلوموتیکس ایتالیا، آی پرو ترکیه و همچنین برهان فروش یک سری مارک مطرح اروپایی زیر پروتکل KNX می باشد.

پروتکل zigbee در خانه هوشمند

حتما سؤال‌های زیادی درخصوص روشنایی هوشمند در ذهن‌تان نقش بسته و کنجکاو میباشید تا اهمیت سیستم روشنایی هوشمند را بدانید. خوب، مزیت‌های زیادی وجود دارا هستند که اصلی همین سیستم را دو چندان می‌کنند. این که می‌توانید شدت روشنایی لامپ‌ها را مدیریت کنید و یا مهم استعمال از فرمان‌های صوتی حالت آن ها را در دست گرفتن کنید، عوارض کم‌اهمیتی نیستند. مهم این اکنون فناوری منزل هوشمند واقعی هست و به طور فزاینده ای در هم اکنون پیشرفت است. سیگنال های رمزگذاری شده از شیوه سیم کشی خانه (یا به رخ بی سیم ارسال می شوند) به کلید ها و پریز هایی که به جهت فعالیت کلیدی وسایل الکترونیکی در هر نصیب از خانه برنامه ریزی شده اند، ارسال می شوند.
آخرین مطالب