چگونه کارگران خارجی را هدایت ، مدیریت و ایجاد انگیزه کنیم

[ad_1] تفاوت های فرهنگی در تیم الهام منحصر به فردی است که موفقیت سازمانی را پیش می برد. از آنجا که ذ

توسط HEKAYATS در 28 اردیبهشت 1400
[ad_1]

ایجاد انگیزه در کارگران خارجی

تفاوت های فرهنگی در تیم الهام منحصر به فردی است که موفقیت سازمانی را پیش می برد. از آنجا که ذهنیت های مختلفی که از زمینه های مختلف جغرافیایی گرفته شده برای یک هدف مشترک گرد هم می آیند ، می توانید انتظار نوآوری و خلاقیت بیشتری داشته باشید. وقتی می فهمید که چگونه از این اختلافات برای بهبود تیم خود استفاده کنید ، می توانید به تیمی بهینه و سازنده دست یابید.

از طرف دیگر ، همین تفاوت ها می تواند در مدیریت تیم و انگیزه آنها یک چالش باشد. تفکیک اعضای تیم بر اساس اینکه از کجا آمده اند می تواند آسان باشد ، که می تواند کشنده باشد. با این حال ، با داشتن تکنیک های کاملاً فکری برای رهبری ، انگیزه و مدیریت ، می توانید به راحتی به عنوان مدیر هزینه کنید. در اینجا 5 نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا نیروی کار چند فرهنگی خود را راهنمایی ، مدیریت و انگیزه دهید.

1. یک استراتژی استخدام جامع بسازید

مدیریت موفق کارمندان با جذب افراد مناسب برای تیم شما آغاز می شود. علاوه بر اینکه می دانید نامزدها برای موقعیت های خود واجد شرایط هستند ، باید هنگام استخدام کارگران خارجی یک قدم جلوتر بروید. در برخی موارد ، اختلافات فرهنگی وجود دارد که ممکن است مشکلات آینده را ایجاد کند. اگر می خواهید کارگران خارجی را وارد دفتر محلی خود کنید ، باید مطمئن شوید که آنها آماده کار در یک فرهنگ جدید هستند. آنها باید آزاد شوند و آمادگی لازم را برای یادگیری فرهنگ جدید داشته باشند تا با تیم بهتر سازگار شوند. در این صورت ، سوالات مناسب را برای تعیین آمادگی آنها برای حمل و نقل فرهنگی در طول مصاحبه داشته باشید. علاوه بر این ، اگر می خواهید کارگران از راه دور را برای کار در کشورهای خود استخدام کنید ، به یک استراتژی استخدام نیاز دارید که بتواند افراد خودگردان را شناسایی کند. شما قادر خواهید بود به راحتی کارگران از راه دور را که می توانند به طور مستقل کار کنند ، بر خلاف کارگران مجبور ، مدیریت کنید.

2. مهارت های ارتباطی قوی را پرورش دهید

ارتباطات روشن ستون فقرات حکمرانی خوب است. برای شما معمول است که با کارگران خارجی خود یک زبان مادری مشترک ندارید. در این حالت ، شما باید هنگام برقراری ارتباط با آنها تا حد ممکن شفاف باشید. بهتر است هنگام صحبت یا در ایمیل از اصطلاحات اصطلاحات و اصطلاحات پرهیز کنید.

بعلاوه ، وقتی صحبت از کارگران از راه دور خارجی می شود ، خوب است که مناطق مختلف زمانی را در نظر داشته باشید. پاسخ فوری به متن یا ایمیل ممکن است دشوار باشد. شما باید ایمیل های م writeثر بنویسید ، همراه با دستورالعمل ها و انتظارات واضح و دقیق با این کار تعداد درخواست های شفاف سازی از کارمندان محدود می شود و به طور قابل توجهی سرعت اجرای وظایف را افزایش می دهد.

3. تفاوت های فرهنگی را در خاطر داشته باشید

اعتقادات فرهنگی شکل می گیرد که چه کسی هستیم و چگونه به موقعیت ها واکنش نشان می دهیم. در هنگام برخورد با افرادی که دارای زمینه های مختلف فرهنگی هستند ، یادآوری و احترام به فرهنگ آنها ضروری است. به عنوان مثال ، هنگامی که می خواهید از انگیزه و پاداش برای ایجاد انگیزه در کارمندان خود استفاده کنید ، به خاطر داشته باشید که انتظارات از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر متفاوت است. کارگران آمریکایی می خواهند در مقابل دیگران برجسته و ستایش شوند ، در حالی که فرهنگ های اسپانیایی تبار پاداش هایی می خواهند که شامل خانواده به عنوان پیک نیک خانوادگی باشد. اگر اصرار دارید که چنین جزئیاتی را نادیده بگیرید ، در نهایت فقط به برخی از کارمندان خود انگیزه می دهید و دیگران را نیز پشت سر می گذارید.

4- فرهنگ فراگیر پرورش دهید

ترویج فرهنگ فراگیر برای ایجاد یک فضای کار مثبت مهم است که در آن همه شرکت کنندگان احساس ارزش و بخشی از وضعیت بهتری داشته باشند. برای انجام این کار ، باید با تسهیل معاشرت و ارتباط بین اعضای تیم ، همه را دور هم جمع کنید. برای نزدیک شدن کارمندان به یکدیگر ، رویدادهای تیم سازی را با همه افراد در آن برگزار کنید. همچنین می توانید از ابزارهای ارتباطی برای ایجاد کانال های کولر آبی استفاده کنید که در آن کارگران از راه دور می توانند به جای کار در مورد چیزهای دیگر صحبت کنند.

همچنین جشن فرهنگ های دیگری مهم است. به عنوان مثال ، کل تیمی که تعطیلاتی را که کارگران خارجی شما در کشورهای خود جشن می گیرند جشن می گیرند می توانند کمک زیادی به ایجاد یک فرهنگ فراگیر و شاد کنند.

5- با کارمندان خود ارتباط برقرار کنید

اگرچه ایجاد فرهنگی لازم است که همه احساس ارزشمندی کنند ، ارتباط با کارمندان خارجی خود در سطح فردی بسیار مهم است. سعی کنید هم در کار و هم در زندگی شخصی بهتر آنها را بشناسید. در سطح حرفه ای ، نظرسنجی های داخلی را انجام دهید تا مواردی مانند بهترین برنامه ها ، سبک کار و شرایط کارمندان خود را دریابید. از آنها بپرسید که آیا هنگام دریافت بازخورد ، جلسات حضوری یا تحت وب را ترجیح می دهند

در خارج از کار ، به کیفیت زندگی کارگران خود علاقه مند شوید. از آنها بپرسید که چگونه می توانید از آنها برای دستیابی به تعادل بهتر بین زندگی و زندگی حمایت کنید. کارمندان شما وقتی می خواهید رابطه خود را با آنها تقویت کنید احساس ارزش و انگیزه می کنند.

نتیجه

مدیریت و ایجاد انگیزه در کارگران خارجی می تواند به همان اندازه هیجان انگیز و چالش برانگیز باشد. با این حال ، با یک استراتژی خوب ، می توانید چالش ها را محدود کنید و یک تیم شاد و سازنده بسازید. با استخدام یک تیم مناسب برای تیم خود شروع کنید و برای ارتباط با اعضای تیم در سطح شخصی پایین بروید. علاوه بر این ، یک فرهنگ فراگیر ایجاد کنید ، اما تفاوت های فرهنگی را نیز در ذهن داشته باشید. سرانجام ، ارتباط واضح و روشن را در هر گوشه ای به یاد داشته باشید.


[ad_2]
منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن