نکاتی برای کانال های فروش برای افزایش درآمد بین المللی

[ad_1] اینترنت تعداد بی شماری از فرصت های فروش را در سراسر جهان ایجاد کرده است. آن روزهایی که باید فقط برای

توسط HEKAYATS در 16 دی 1399
[ad_1]

گسترش تجارت بین المللی

اینترنت تعداد بی شماری از فرصت های فروش را در سراسر جهان ایجاد کرده است. آن روزهایی که باید فقط برای ملاقات با مردم و دست دادن آنها مجبور به رانندگی یا پرواز شدید ، گذشته است. اکنون می توانید مشتریانی بالقوه ایجاد کرده و از راحتی خانه خود فروش داشته باشید. برای بهتر کردن اوضاع ، اکنون نرم افزاری وجود دارد که می تواند در هنگام فروش بین المللی به شما کمک کند.

بنابراین یک قیف فروش چیست و چگونه می توانید هنگام فروش جهانی از آن به درستی استفاده کنید؟ برای یافتن مطالعه را ادامه دهید.

قیف های فروش: فروش بیشتر و فروش بین المللی داشته باشید

یک قیف فروش یک فرآیند گام به گام است که باعث ایجاد ترافیک در تجارت شما می شود و این مشتریان جدید را تغذیه می کند. بازدیدکنندگان وب سایت را به مشتری بالقوه تبدیل کرده و سپس به مشتری تبدیل می کند. قیف های فروش نیز به سادگی با پیوند دادن صفحات فرود به ترتیب خاص ایجاد می شوند.

بیایید به یک مثال ساده نگاهی بیندازیم: بازدید کننده ای ممکن است به صفحه نسل اصلی شما وارد شود تا آدرس ایمیل خود را وارد کند. پس از درگیر شدن ، می توان آنها را به نامه فروش ارسال کرد تا آنچه را که ارائه می دهند بخوانند. اگر آنچه را می بینند دوست دارند ، می توانند به صفحه پرداخت ادامه دهند و خرید خود را انجام دهند.

این فقط یک نمونه است و قیف های فروشی گزینه های بیشتری را ارائه می دهند. در ضمن ، در مورد فروش بیشتر و فروش بین المللی به ما نکاتی را ارائه دهیم.

قیف های فروش و صفحات پرداخت

صفحات پرداخت که معمولاً چرخهای خرید نامیده می شوند ، جاهایی هستند که جادوی بازاریابی در آنها اتفاق می افتد. خبر خوب این است که هنگام انتخاب قیف ساز برای فروش ، بیشتر گزینه های محبوب با صفحات پرداخت ارائه می شوند. این مفید است زیرا شما مجبور به خرید جداگانه نرم افزار سبد خرید نخواهید بود.

صفحه پرداخت اکنون به چند دلیل مهم است. اول ، این یکی از صفحات مقصد شماست که می خواهید برای به حداکثر رساندن تبدیل های خود ، آن را تقسیم کنید. باز هم ، تقریباً همه نرم افزارهای محبوب فروش قیف دارای یک ویژگی تست جداگانه هستند. توصیه هایی را برای کمک به شما در افزایش تبدیلات خود در نظر بگیرید ، زیرا همه دوست دارند هنگام خرید مدارک اجتماعی را ببینند.

وقتی نوبت به افزایش فروش می رسد ، توصیه می شود که برای سفارش خود رونق بگیرید. رونق سفارش یک قسمت کوچک است که در صفحه پرداخت شما قرار دارد و به مشتریان شما امکان خرید اضافی را می دهد. زیبایی روند کار این است که مشتریان شما برای عملکرد آن فقط باید کادر را علامت بزنند.

اینها برخی از مهمترین نکات در مورد افزایش فروش ، چه در سطح محلی و چه در سطح بین المللی است ، اما ما در حال استفاده از صفحات پرداخت شما هستیم.

ارسال را در صفحات پرداخت خود ارائه دهید

اگرچه بسیاری از ویژگی هایی که قبلاً ذکر کردیم با طراحان قیف فروش ارائه می شود ، اما تحویل مزیتی است که هر نرم افزار قیف فروش را ارائه نمی دهد. از طرف دیگر ، برای انجام این کار همیشه می توانید با ابزارهای دیگر ادغام شوید. نمونه هایی از ابزارهایی که آنها برای تحویل ارائه می دهند ، شامل Shopify ، Shipstation ، Disc Delivered است.

افزودن تحویل به صفحات پرداخت شما تنها کاری است که برای دسترسی به مشتریان نه تنها در سطح بین المللی ، بلکه مهمتر از آن برای فروش و حمل و نقل بین المللی است.

توانایی مالیات دادن را اضافه کنید

اول اینکه ، همیشه در مورد مالیات باید از مشاوره متخصص استفاده کنید. با این وجود ، امکان افزودن مالیات فروش به صفحات پرداخت شما نیز گزینه خوبی برای داشتن آن است. به عنوان مثال ، Avalara گزینه ای ساده برای ساده سازی انطباق مالیاتی با اتوماسیون است. آنها حتی با ابزار محبوب فروش قیف ، ClickFunnels ادغام می شوند. روند کار نیز بسیار ساده است. اگر می خواهید صفحه صورتحساب شما شامل محصولی با مالیات باشد ، این امر به اضافه کردن اطلاعات حساب شما و سپس روشن کردن تنظیمات منجر می شود.

قیف های فروش و یک کلیک

اکثر ابزارهای نرم افزاری قیف فروش با قابلیت استفاده از فروش با یک کلیک نیز ارائه می شوند. هنگامی که مشتریان شما در صفحه پرداخت شما خرید (یا خرید) انجام می دهند ، با یک کلیک به صفحه فروش شما هدایت می شوند. این صفحه شامل پیشنهادی است که کاملاً مربوط به خرید اصلی است و معمولاً کمی بالاتر است. آنچه این صفحه را بسیار خاص می کند این است که مشتریان شما می توانند با یک کلیک خرید کنند.

برای صفحات فروش سنتی ، مشتریان معمولاً باید نام ، آدرس ایمیل ، آدرس خانه و کارت اعتباری خود را دوباره اضافه کنند. اما نه با یک صفحه فروش با یک کلیک. این روند خرید را برای مشتریان شما بسیار ساده می کند و بنابراین می تواند به شما کمک کند فروش بیشتری داشته باشید و درآمد کلی خود را افزایش دهید.

افکار نهایی

بنابراین ، شما آن را دارید قیف های فروش نه تنها به شما امکان فروش بین المللی را می دهند ، بلکه به شما امکان می دهند از ابزارهای متنوعی برای افزایش فروش خود استفاده کنید. شما اکنون این فرصت را دارید که به هر کس دیگری در دنیا بفروشید و هرگز نباید راحتی خانه خود را ترک کنید. در مورد یک فرصت شگفت انگیز صحبت کنید.

برای اینکه صفحه فروش خود را در دسترس مشتریان بین المللی قرار دهید ، لازم است که با یک سرویس ترجمه حرفه ای کار کنید. مترجمان باتجربه در BeTranslated به شما کمک می کنند تا از طریق ترجمه قابل اعتماد و بومی سازی وب سایت ، فروش خود را افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا پیشنهاد رایگان بدون تعهد امروز با ما تماس بگیرید.


[ad_2]
منبع
آخرین مطالب