فیزیک دوازدهم حرف آخر ؛ آموزش فیزیک با کمتر از ⓿❶ الگو بدون فرمول

میکروبیولوژِی در زبان فارسی به معنای زیست شناسی سلولی و مولکولی ترجمه میشود و در دفترچه انتخاب رشته زیست شناس

توسط HEKAYATS در 19 دی 1399

میکروبیولوژِی در زبان فارسی به معنای زیست شناسی سلولی و مولکولی ترجمه میشود و در دفترچه انتخاب رشته زیست شناسی سلولی-مولکولی نام دارد. من شایان مامندی امروز در موسسه حرف آخر تمامی نکاتی که درباره رشته میکروبیولوژی یا زیست شناسی سلولی باید بدانید در اختیارتان قرار خواهم داد. اما شما که به رشته میکروبیولوژی علاقه مند هستند و خواهان اطلاع از شرایط رشته میکروبیولوژی امروز با تیر آخر زبان ما همراه باشید. میکروبیولوژی گرایش پزشکی :در این گرایش به مطالعه و بررسی میکروبهایی پرداخته میشود که باعث ایجاد بیماری در انسان میشوند این گرایش در واقع در آزمایشگاههای تشخیص طبی و تحقیقاتی کاربرد دارد. فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته میکروبیولوژی برای پذیرش در گرایش های صنعتی و محیطی و بیماری زا در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم شرکت کنند.علاوه بر ادامه تحصیل در رشته میکروبیولوژی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی این رشته میتوانند با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در رشته های بیوشیمی بالینی ،ژنتیک پزشکی ،هماتولوژی ،ویروس شناسی ادامه تحصیل بدهند.تعداد واحدهای کارشناسی ارشد تمامی گرایش ها 28 واحد میباشد که 12 واحد آن الزامی است ،8 واحد دروس اختیاری و 8 واحد شامل پایان نامه میباشد.همچنین فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمامی گرایش های این رشته میتوانند در آزمون دکترا شرکت کنند و در صورت قبولی در تمامی مراحل آزمون مقطع دکترا به تحصیل در آموزش پایه نهم این مقطع بپردازند.

پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر با تدریس استاد کامیار نحوه مطالعه فیزیک شما را دگرگون خواهد ساخت چراکه برای مطالعه فیزیک دیگر نیازی به حفظ فرمول ندارید و فرمول ها به حداقل رسیده اند به طوری که در فصل یک فیزیک دوازدهم حرکت شناسی (یکی از پرفرمول ترین فصل های فیزیک کنکور) شما حتی یک فرمول هم یاد نخواهید گرفت و کل سوالات را با استفاده از یک الگو حل خواهید کرد.شاید بگویید چنین روش هایی فقط برای تیپ خاصی اسز سوالات قابل استفاده است اما اینگونه نیست زیرا در داخل فیزیک دوازدهم حرف اخر با الگویی که آموزش داده میشود کل تست های ده سال اخیر کنکور حل خواهد شد و زمانی که بتوان با یک الگو کل تست های ده سال اخیر کنکور را حل کرد مطمئنا برای تست های سال بعد هم کاربرد خواهد داشت.اما دومین ویژگی پکیج فیزیک سال دوازدهم حرف اخر آموزش شهودی میباشد به نحوی که شما تمام مفاهیم را با الگو و انیمیشن یاد خواهید گرفت و اینبار موقع حل سوالات آن ها harfeakhar را درک میکنید.

داشتن مهارت های جانبی در کنار شغلی که به آن مشغول هستید در همه مشاغل میتواند بازده خوبی داشته باشد ،میکروبیولوژیست ها باید مهرت کافی در کار کردن با نرم افزار های آماری را داشته باشند چون در هنگام کشت میکروبی و یا میزان بیماری زایی ،شمارش تعداد ویروس ها بسیار پر کاربرد میباشد.میکروبیولوژیستها باید در نمونه گیری مهارت داشته باشند،ریاضیات یک میکروبیولوژیست باید در حد قابل قبولی باشد و توانایی حل مسئله بسیار مهم است زیرا در آزمایشگاه به هنگام رقیق کردن محلو ها و تولید محلول های جدید نیاز به محاسبات خواهید داشت. دروس اختیاری 17 واحد است که دانشجویان به اختیار 10 واحد را میگذرانند. این ویژگی به حدی قوی است که در فصل دینامیک شما اساسا قوانین نیوتون را لمس خواهید کرد. فیزیک سال دوازدهم از مهمترین و پر تست ترین پایه های فیزیک میباشد و به خصوص دو فصل اول آن یعنی فصل های حرکت شناسی و نیرو شناسی پیش نیاز اصلی حتی برای فیزیک سال دهم و یازدهم هستند و اما متاسفانه یکی از ایرادات دانش آموزان عدم آشنایی با مطالعه فیزیک کنکور است به صوری که میانگین درصد داوطلبان هر سال در کنکور تجربی کمتر از 1 درصد میباشد. حداکثر واحد انتخابی هر ترم 20 واحد میباشد ،دانشجویانی که معدل آنها به حد نصاب 12 نرسیده واجد شرایط انتخاب 20 واحد نخواهند بود و تنها میتوانند 14 واحد را در ترم جدید انتخاب کنند.

در هر سطحی که هستید حتی اگر صفر صفر هستید و می خواهید برای کنکور آماده شوید یک پکیج رایگان برای شما در نظر گرفته ایم که با استفاده از آن تنها در 5 روز می توانید برروی 15 درصد از کنکور خود مسلط شوید و به 40 تست قطعی از کنکور سراسری پاسخ دهید. آزمایشگاهی میباشد که در ادامه مقاله مربوط به انتخاب رشته کنکور به صورت کامل توضیح خواهیم داد. همچنین یک میکروبیولوژیست موفق همیشه در زمینه شغلی خودش اطلاعات به روزی دارد ، میکروبیولوژیست با مطالعه مقاله های جدید علمی روز به روز دانش خود را افزایش میدهد. دوستان یک خبر استثنایی هم برای شما داریم. آزمایشگاههای کارخانههای تولید مواد لبنی و غذایی نیز محل اشتغال بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته میباشد. میکروبیولوژی گرایش غذایی : در این گرایش مواد غذایی را با استفاده از میکروبهای مفید ارزش غذایی محصولات تولیدی را بالا میبرند.محصولات لبنیاتی پروبیوتیک طی این روند تولید میشوند. کارشناسی ارشد رشته میکروبیولوژی گرایش میکروب های بیماری زا :این گرایش رفتار میکروب های مضری که بدن جانوران و انسان را مورد حمله قرار میدهد را بررسی میکند. فارغالتحصیلان رشته میکروبیولوژی میتوانند در آزمایشگاههای تشخیص طبی فعالیت کنند ،همچنین بیشتر فعالیتهای آزمایشگاههای تولید خاک نیز برعهده میکروبیولوژیستها میباشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اینجا وب سایت خود باشید.

آخرین مطالب