دنیای فوق العاده احمقانه من را از اینکه برای مراقبت بیش از حد پیر شده ام خوشحال می کند

[ad_1] [embed]https://www.youtube.com/watch؟v=uxPRZL09hGg[/embed] تاریخ مجموعه دروغهایی است

توسط HEKAYATS در 21 فروردین 1400
[ad_1]

[embed]https://www.youtube.com/watch؟v=uxPRZL09hGg[/embed]

تاریخ مجموعه دروغهایی است که به طور کلی پذیرفته می شود. ولتر

سال 2020 به عنوان سال خفیف ترین بیماری همه گیر در سال 2000 در تاریخ ثبت خواهد شد.

این بدیهی است که درست است. حتی آن دسته از ما که به BS اعتقاد داریم که روزانه توسط رسانه های جمعی تغذیه می شویم و تعداد آنها کمتر و کمتر است ، احتمالاً در قلب آنها می دانند که در تعداد "موارد مثبت" که با آنها رسانه های جمعی روزانه ما را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

این اعداد چه مشکلی دارند؟ در مورد همه چیز چطور؟ چه تعداد از این "موارد" واقعاً بیمار هستند؟ چه تعداد از آنها حتی علائمی دارند؟ و چه تعداد از کسانی که علائم دارند یا بیمار هستند به دلیل این ویروس می میرند؟ تعداد بسیار کمی و عملاً همه آنها کاملاً پیر هستند ، به طور جدی دارای اضافه وزن هستند یا ایمنی آنها به شدت مختل شده است.

همانطور که در اوایل سال جاری در پستی نوشتم ، چند ماه پیش من هنوز به BS اساسی اعتقاد داشتم و در ماه مارس همه به آن اعتقاد داشتیم و همه شلوارهای خود را شستیم ، از جمله من.

من کاملاً مطمئن هستم که ویروس را در ماه فوریه گرفتم ، زمانی که اشتباه فجیع فقط در چین ، چند ماه قبل از "اتفاق" اتفاق افتاد ، همچنین در اروپای مرکزی و جاهای دیگر.

همانطور که در این پست نوشتم کاملاً دردناک بود ، خصوصاً سردرد بسیار وحشتناکی بود. من هنوز می خواستم استفراغ کنم (اما نمی توانستم) ، اما هرگز به ذهنم خطور نمی کرد که از هر چیزی که دارم می توانم بمیرم. و طی 3 یا 4 روز بیماری فوق العاده ناخوشایند از بین رفته بود. و در سن 68 سالگی ، من در گروه سنی قرار دارم که بیشتر در معرض خطر ویروس قرار دارم. پسر 29 ساله من در شیکاگو به ویروس مشابه مبتلا شد ، از علائمی کاملاً مشابه با من رنج برد و سیستم ایمنی بدن وی حدود 3 روز با آن مقابله کرد.

تاکنون فقط یک نفر را ملاقات کرده ام که به دلیل ویروس مجبور به بستری شدن در بیمارستان چند هفته ای شده است - راننده تاکسی که گاهی مجبور می شوم سریع به جایی بروم ، من را رانده است. او فقط حدود 45 سال سن دارد ، اما سیستم او احتمالاً به طور جدی به خطر افتاده است زیرا او کاملا چاق است. من می گویم که او حداقل 30 کیلوگرم (65 پوند) اضافه وزن داشت ، اما بعد از بیماری ، وقتی مجبور شد چند هفته را در بیمارستان بگذراند ، اکنون فقط حدود 20 کیلوگرم اضافه وزن دارد. او واقعاً باید راهی بهتر ، کمتر دردناک و خطرناک برای کاهش وزن پیدا کند!

از آنجا که من 68 ساله هستم ، باید در معرض آسیب پذیرترین گروه افراد مسن قرار بگیرم که بیشتر در معرض خطر مرگ هستند. اما من کاملا مطمئن هستم که حتی اگر ویروس را در ماه فوریه گرفتم ، هنوز زنده هستم و انگار اتفاقی نیفتاده است ، لگد می زنم. خوب اینجا چه خبر است؟

فکر نمی کنم چنین رمز و رازی باشد. اگر تردید دارید که کدام نسخه از حقیقت رسمی درست است ، من توصیه می کنم BS را با تیغ Occam سوراخ کنید. تیغ اوکام یک اصل فلسفی به نام یک راهب قرون وسطایی است که آنرا اختراع کرده است ، که می گوید وقتی چندین توضیح رقابتی برای چیزی وجود دارد ، باید پیچیده ترین آنها را قطع کرد زیرا ساده ترین آنها تقریبا همیشه حقیقت است.

با توجه به اینکه توضیحات مربوط به آنچه سیاستمداران (برای ما) انجام می دهند پیچیده و چگونگی تلاش برای توضیح آن است - به عنوان مثال ، زنجیره های بزرگ متعلق به شرکت های چند ملیتی باید باز بمانند زیرا تا زمانی که مادر و پدر این ویروس جرات حمله به ما را ندارد مغازه ها باید بسته بمانند ، در حالی که مادر و پدر می میرند ، زیرا در غیر این صورت ما با مرگ وحشتناکی خواهیم مرد - برای من روشن است که حرامزاده ها برای به دست آوردن قدرت و پول بیشتر به ما دروغ می گویند.

آنها در تلاش برای از بین بردن ویروس نیستند ، احتمالاً سعی در از بین بردن آن ندارند ، حتی اگر بدانند چگونه این کار را انجام می دهند ، که نمی کنند. آنها در تلاشند تا تجارت کوچک را بکشند زیرا این همان چیزی است که تجارت بزرگ به آنها می پردازد.

در حقیقت ، جای تعجب نیست که آنها تاکنون کاملاً در این بازی بیمار تبحر داشته اند ، به ما دروغ می گویند ، از ما دزدی می کنند و برای قرنها پول و قدرت بیشتری را با هزینه خود برای خود می خواهند. این فرصت خوبی برای تبدیل همه ما به بردگان ترسیده و مطیع است ، آنها چگونه می توانند مقاومت کنند؟ تا زمانی که آنها می توانند ما را پایین نگه دارند ، به طور مداوم از شلوار ما پارس کنند ، آنها می توانند حتی بیشتر از قبل به تقلب ، دزدی و دروغ ادامه دهند ... امیدوارم برای همیشه. از نظر آنها ، آنها باید کاملاً احمق باشند تا اجازه دهند چنین فرصتی شگفت انگیز به باد برسد.

من دیگر اخبار تیوی را تماشا نمی کنم زیرا جرات اخبار ساده لوحانه ، یک طرفه و کاملاً احمقانه ای را ندارم که برای ترساندن ما ساخته شده است. من قبلاً BBC ، ZDF Heute و اخبار را در ایستگاه های فرانسه تماشا می کردم ، اما دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم زیرا دیگر به آنها اعتماد ندارم. امروز هیچ خبری برای من خبر خوبی نیست.

خوشبختانه ، من اکنون کاملاً پیر شده ام ، و اگرچه هنوز دقیقاً باستان نیستم ، خوشبختانه از نظر اقتصادی تحت تأثیر این کلاهبرداری جدید جهانی قرار نگرفته ام. دو حقوق بازنشستگی من هنوز به طور مرتب به حساب بانکی من ضربه می زند و مشتریان قدیمی من مداوم برای من کار می کنند و حتی اگر کار بیشتری برای من نداشته باشند ، باز هم خوب خواهم بود.

بنابراین من فقط به جهان نگاه می کنم و تعجب می کنم ، مانند Fool on the Hill در آهنگ قدیمی بیتلز ... پایان آن چگونه خواهد بود ... اگر به این هیستری اصلاً پایان داده شود.

[embed]https://www.youtube.com/watch؟v=Y3VeVwTa-bk[/embed]


[ad_2]
منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن