بومی سازی در مقابل بین المللی شدن وبلاگ

[ad_1] بسیاری از افراد بومی سازی را با بین المللی سازی اشتباه می گیرند یا به سادگی تصور می کنند که بین الملل

توسط HEKAYATS در 10 دی 1399
[ad_1]

بسیاری از افراد بومی سازی را با بین المللی سازی اشتباه می گیرند یا به سادگی تصور می کنند که بین المللی سازی بخشی از بومی سازی است. با این حال ، گرچه به نظر مشابه می رسند ، بین المللی سازی و بومی سازی به طور کلی دو چیز متفاوت هستند. دانستن تفاوت بین این دو و چگونگی شناسایی آنها امری خواهد بود که به شما کمک می کند در میان جمع متمایز شوید.

اول ، بیایید تعریف کنیم که محلی سازی چیست. به طور کلی ، بومی سازی یک ماده را می گیرد و آن را به چیزی قابل درک و مرتبط با فرهنگ یا منطقه متفاوت تبدیل می کند. این بدان معنی است که محلی سازی با سازگاری همراه است. وقتی چیزی را پیدا می کنید ، به دنبال مفاهیم ، نمادها و کلماتی می گردید که در فرهنگ یا منطقه مورد نظر نباشد. این به معنای انطباق محصول اصلی با چیزی است که به نظر می رسد کاملاً در کشور دیگری ایجاد نشده است.

به عنوان مثال ، این می تواند چیزی به سادگی طراحی کلی باشد. هنگام مشاهده یک آگهی یا آگهی برای اینکه بتوانید با موفقیت در آن قرار بگیرید ، باید مطمئن شوید که اطلاعات نمایش داده شده (یعنی شماره ، تاریخ ، زمان و غیره) به قالب مناسب تغییر کرده اند. اگر هنگام مبادله تبلیغات با کالای خود ، علامت دلار را در اختیار مخاطبی قرار دهید که از دلار آمریکا استفاده نمی کند ، آنها درمورد قیمت واقعی کالا و اینکه حتی در کشوری که در آن واقع شده است فروخته می شوند ، گیج می شوند.

بین المللی سازی با محلی سازی متفاوت است زیرا بیشتر روی تلاش برای جهانی سازی تنظیمات متمرکز است. بین المللی شدن را می توان یک فرایند معمول "زیر هود" دانست که در آن شما بیشتر روی جنبه کدگذاری کارها تمرکز خواهید کرد. این به معنای تمرکز بر رشته های سخت رمزگذاری شده ، الحاق و یافتن موارد پشتیبانی شده در ورودی و خروجی غیر انگلیسی است. اگر این مورد در نظر گرفته نشود ، هر آنچه نمایش داده می شود در معرض خطر عدم نمایش صحیح است. بنابراین ، بین المللی سازی بیشتر سیستمی است که متمرکز بر این است که نرم افزار خود در استفاده از زبانهای مختلف مشکلی ندارد و بنابراین بسیار کمتر روی خطاهای زبانی مانند محلی سازی تمرکز می کند.

تفاوت های ظریف تری بین بین المللی شدن وجود دارد ، اما به راحتی می توانید تفاوت عمده این دو را بخاطر بسپاریم اگر فقط بخاطر بسپارید که بومی سازی بیشتر جنبه های زبانی کارها را متمرکز می کند ، در حالی که بین المللی سازی بیشتر روی نرم افزاری تمرکز دارد که بومی سازی برای نمایش یا استفاده از آن استفاده می کند. تابع.


[ad_2]
منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن